Strona 920 z 920 PierwszyPierwszy ... 420820870910918919920
Pokaż wyniki od 9,191 do 9,199 z 9199

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

Użytkownik Awatar janekb84
    Imię
    JANUSZ
    Auto
    EJ9 B18c4,EP3,FN2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Yossarian Zobacz posta
    Luk jak Luk. Girzehm że okładziny valeo. Powinno się to nazywać valneo bo jedyne co potrafi zrobić to się rozlecieć. Odsyłaj to.
    Odeśle, zamówi gdzie indziej i dostanie to samo
    niestety ale aisin i nie tylko kupuja "podzespoły" z innych firm i kompletuja u siebie sprzedajac jako całość

Użytkownik Awatar login
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez janekb84 Zobacz posta
    Odeśle, zamówi gdzie indziej i dostanie to samo
    niestety ale aisin i nie tylko kupuja "podzespoły" z innych firm i kompletuja u siebie sprzedajac jako całość
    Chyba by musiał mieć coś z banią porobione, żeby odsyłać i kupować to samo gdzie indziej z nadzieją na inną zawartość opakowania.
    #dudajestdebilem

Użytkownik Awatar skolopendra
    Imię
    ダレ
    Auto
    Ej9-B18 T

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Yossarian Zobacz posta
    Luk jak Luk. Gorzej, że okładziny valeo. Powinno się to nazywać valneo bo jedyne co potrafi zrobić to się rozlecieć. Odsyłaj to.
    Wyczytałem na forum Toyoty z przed 11 lat że AISIN często tak robi i pakuje LUK do swoich opakowań .Na pewno sprzedawca nie jest tu winien ,choć wzmianka o takim stanie rzeczy powinna być ujęta w opisie aukcji .
    Chłopaki z forum TOYOTY piszą ze takie zestawy bardzo dobrze się zrachowują.
    Gdybym miał oddawać to do wyboru pozostaje mi Sachs, Valeo, lub Exedy.
    EXEDY było by najlepsze z tych wszystkich ,niestety kosztuje prawie 5500 zł.Valeo nie chcę a Sachs jakościowo to to samo co LUK.

Użytkownik

Domyślnie

Cześć. Mam problem z moją Honda Civic VIII. Zaczął włączać się alarm w losowych momentach. Dźwięk i migacze. Samochód zamykam z kluczyka, są 3 blysknięcia migaczy i auto zamknięte. A po czasie, czasem po 20 minutach a czasem po godzinie zaczyna trąbić jednostajnie. Co może być tego przyczyną? Alarm fabryczny, są jakies newralgiczne miejsca które mógłbym przeczyscic/przejrzeć?
    Ostatnio edytowane przez login ; 07-10-22 o 10:59

Użytkownik Awatar login
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kamaro Zobacz posta
    Cześć. Mam problem z moją Honda Civic VIII. Zaczął włączać się alarm w losowych momentach. Dźwięk i migacze. Samochód zamykam z kluczyka, są 3 blysknięcia migaczy i auto zamknięte. A po czasie, czasem po 20 minutach a czasem po godzinie zaczyna trąbić jednostajnie. Co może być tego przyczyną? Alarm fabryczny, są jakies newralgiczne miejsca które mógłbym przeczyscic/przejrzeć?
    Na początek sprawdziłbym przewody przy czujnikach zamknięcia drzwi, maski i klapy bagażnika, a jeśli alarm posiada czujniki uderzeniowe to zerknął bym też w potencjometr do kalibracji czułości alarmu.
    #dudajestdebilem

Użytkownik
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    Honda

Domyślnie SRS błąd 83-22

Cześć wszystkim,

Mam problem ze świecącym systemem SRS i po odczytaniu błędów wyskoczyło 83-22. To jakiś czujnik zajętości fotela pasażera.
    Może ktoś wie gdzie on się znajduje i jak go wymienić.
    Honda Civic Si 2006.

Grzegorz

Użytkownik
    Imię
    Daniel
    Auto
    Civic FD7

Domyślnie

Cześć,
    Potrzebuję w sedanie wymienić reflektory (bo są wypalone klosze od środka, człowiek od regeneracji powiedział, że się nie podejmie naprawy) i tutaj pojawia się pytanie, mianowicie w iParts dostępne są dwie różne wersje opisane jako:
    - Tryb pracy: Manualny
    - Tryb pracy: Elektryczny

Wiecie może czym to się różni? Jak zweryfikować który mam w samochodzie?

Użytkownik Awatar Lucas.FK2
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'

Domyślnie

Tryb elektryczny- tzn. że lampa będzie miała już silniczek i nie będzie sie trzeba pierdzielić w przekładanie ze swoich lamp.

Użytkownik

Domyślnie Tłoki nippon

Cześć. Mam pytanie odnośnie tłoków nippon do silnika k24a3. które tłoki lepiej się sprawdza jeśli jest na podlenku LPG. zakładać tłoki wzór k24z3 z sprężaniem CR 11 czy teraz wyszły nowe tłoki z sprężaniem 11.7 głowica k20z4?

Uprawnienia umieszczania postów