Strona 873 z 924 PierwszyPierwszy ... 373773823863871872873874875883923 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,721 do 8,730 z 9235

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #8721
    Użytkownik Awatar 13_Kanonier
    Dołączył
    Nov 2012
    Imię
    Szymon
    Auto
    EM2 -> FN2
    Skąd
    KBR
    Posty
    914

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert057 Zobacz posta
    Zmieniam bo mam problem ze wskazaniami prędkości. Jak stoję jest OK, pokazuje normalnie zero. Natomiast jak ruszę to wariuje, nie da się nic odczytać. Problem występuje głownie w deszczowe dni. Latem kiedy były upały nic się nie działo. Trochę popadało i znowu to samo.

    Jeśli chodzi o przycisk to mają tylko wersje z UK, europejskie nie mają tego przycisku.
    Aa ok, czytanie ze zrozumieniem się kłania, zinterpretowałem że chodzi Ci o główny zegar / obrotomierz może zagadasz do chłopaków https://www.facebook.com/Naprawa-wy%...3392024380380/, ogarniają różne problemy elektroniczne w Hondach

  2. #8722
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2019
    Imię
    Adam
    Auto
    Honda Civic typeR
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam, posiada z ktoś z was dane prawidłowego wykresu sondy lambda pierwszej i drugiej w civic typeR GT 2009 FN2?

  3. #8723
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2019
    Posty
    3

    Domyślnie

    Siemka, jestem nowy na forum niedawno zakupiłem Honda Civic VII 1.7ctdi. Samochód jeździł, aż miło wszystko ładnie pracowało do czasu kiedy po jednym z tankowań podczas jazdy ( przejechane nie wiem może 20-30 km ) samochód postanowił zgasnąć nie chciał odpalić. Następnego dnia samochód odpalił lecz dziwnie pracował i spaliny również były dziwne, pracował dopóki się nie nagrzał i od razu zgasł.
    Mechanik stwierdził od razu, że jak na ciepłym tylko nie odpala na zimnym normalnie to Czujnik położenia Wału oczywiście od razu wymienione lecz to nic nie dało (mechanik się poddał ) . Silnik teraz odpala na zimnym coś stuka po odpaleniu spaliny dymił leciutko na biało w czasie jazdy brak mocy ( nie wiem jakiś może tryb awaryjny nie znam się za bardzo) i jak się nagrzeje gaśnie i nie odpala brzmi jakby prądu nie dostawał. I moje pytanie brzmi czy wysypał się silnik, czy od paliwa coś myślałem tez o wtryskach ,może ktoś się spotkał z czymś takim albo wie jak pomóc ? Będę bardzo wdzięczny .

  4. #8724
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda Civic FK2
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    115

    Domyślnie

    @Bartoo
    Piszesz w dziale UFO. Może lepiej przenieść się do VII?

  5. #8725
    Użytkownik Awatar markus1975
    Dołączył
    Oct 2006
    Imię
    Marek
    Auto
    R18A2, GT 2010
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cześć,

    Potrzebuję dość szybko kupić akumulator. Wiem, że do mojej Civic VIII 1.8 szeroko polecany jest YUASA YBX5053 (48Ah). Dotychczas miałem BOSCH S4021 (45Ah 330A prąd rozruchowy). Nie ma w mojej okolicy dostępnej na już YUASA YBX5053, jest natomiast od ręki dostępny model YUASA YBX5054, który ma 40Ah i prąd ładowania 340A, wymiary pasują (jest krótsza od 5053 o 5 cm, szerokość i wysokość ta sama).

    Czy Waszym zdaniem mogę brać dobre ogniwo, ale o 5Ah mniejsze od dotychczasowego?

    Pozdrawiam,
    Marek

  6. #8726
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2019
    Posty
    3

    Domyślnie

    aaa nie zwróciłem uwagi myślałem że jakiś główny temat , dzięki

  7. #8727
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    EK3->EP2->FK2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    194

    Domyślnie

    czy ktoś zna numery OEM GP Pack 5D? chodzi mi głównie o tylny zderzak

  8. #8728
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    217

    Domyślnie

    jakieś opinie na temat diesla 2.2 140KM w ufo? Warto?

  9. #8729
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Ogółem mocno bezawaryjny,przejechałem nim mnóstwo kilometrów i szczerze polecam.
    Jedyne bolączki to fabryczny kolektor który wypada wymienić na polski zamiennik i sprzęgło,jeśli pod większe moce celujesz to seryjne sprzęgło nie wytrzyma,ale są już sprawdzone sposoby
    Mam takiego i nawet na sprzedaż po tych wszystkich ulepszeniach

  10. #8730
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    33

    Domyślnie

    Nie chcę zakładać osobnego tematu:
    Wcisnął mi się przycisk wyjmowania płyt CD. Przycisk udało mi się "odcisnąć" do pozycji początkowej, jednak CD przestało zupełnie działać, nie można wyjąć płyty, nie można przełączyć radia na odtwarzanie CD (przycisk "CD" zupełnie nie reaguje) tak jakbym nigdy nie miał funkcji odtwarzania płyt. Ktoś miał podobny problem? Jakieś pomysły?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •