Strona 882 z 924 PierwszyPierwszy ... 382782832872880881882883884892 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,811 do 8,820 z 9236

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #8811
    Użytkownik Awatar kamil9489
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dawis93 Zobacz posta
    Mam problem gdy stoję w korku na pół sprzegle i później jak wciskam sprzęgło to nie mogę biegu zmienić, czyżby się kończyło sprzęgło?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Zmień płyn wysprzęglika (DOT4) i sprawdź czy pompka sprzęgła nie ma jakiś wycieków. Jak nie pomoże i jest coraz większy problem z ruszaniem bez gazu to pewnie masz rację.

    Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  2. #8812
    Użytkownik Awatar lmk
    Dołączył
    Mar 2011
    Imię
    Kamil
    Auto
    FN2 CW, RS5 B9
    Skąd
    Kraków / LHR
    Posty
    525

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dawis93 Zobacz posta
    Mam problem gdy stoję w korku na pół sprzegle i później jak wciskam sprzęgło to nie mogę biegu zmienić, czyżby się kończyło sprzęgło?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Jeśli cofasz bez pełnego wysprzęglenia (pompując: pełne wyciśnięcie, pół, pełne.. itd) to w końcu na w pełni wciśniętym sprzęgle auto jedzie? Spojrzałbym w pierwszej kolejności na pompę sprzęgła.

  3. #8813
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    53

    Domyślnie

    Ktoś na parkingu rozwalił mi prawe lusterko, niestety nie było złożone. O dziwo szyba lusterka jest cała, lakierowana obudowa też, kierunkowskaz działa. Rozwalony został w środku element mocujący/trzpień.
    Z tego co się dowiedziałem to najlepiej kupić używane całe lusterko i najwyżej przełożyć to co trzeba. Tylko teraz jak szukam to znajduje taki z wtyczką 7 albo 9 pin. Wiadomo od czego to zależy? Civic VIII Hatchback 1.8, lusterka sterowane elektrycznie, składane.

  4. #8814
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kash_an Zobacz posta
    Ktoś na parkingu rozwalił mi prawe lusterko, niestety nie było złożone. O dziwo szyba lusterka jest cała, lakierowana obudowa też, kierunkowskaz działa. Rozwalony został w środku element mocujący/trzpień.
    Z tego co się dowiedziałem to najlepiej kupić używane całe lusterko i najwyżej przełożyć to co trzeba. Tylko teraz jak szukam to znajduje taki z wtyczką 7 albo 9 pin. Wiadomo od czego to zależy? Civic VIII Hatchback 1.8, lusterka sterowane elektrycznie, składane.
    ZTCP to 7pin to lusterka bez opcji elektrycznego skladania

  5. #8815
    Użytkownik Awatar sylwek73
    Dołączył
    Nov 2010
    Imię
    Sylwek
    Auto
    UFO FK2 1.8 SPORT
    Skąd
    Widuchowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    Civic VIII UFO ,czy przycisk od blokady szyb, od strony kierowcy ,żeby pasażerowie nie otwierali okien jest podświetlany czy nie .U mnie wszystkie przyciski w drzwiach od sterowania są podświetlone oprócz tego jednego.
    Ostatnio edytowane przez sylwek73 ; 20-12-19 o 17:52

  6. #8816
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witam, nie mogę wątku znaleźć więc pojawia się pytanie - wymieniam amorki na nowe i chcę dorzucić eibachy do tego. Jak wygląda sprawa z odbojami, osłonami? Będą pasować do siebie to co w komplecie jest czy cośtrzeba kombinować? I co jeszcze przy okazji wymienić od razu? Łożyska, łączniki stabilizatora?

  7. #8817
    Użytkownik Awatar sylwek73
    Dołączył
    Nov 2010
    Imię
    Sylwek
    Auto
    UFO FK2 1.8 SPORT
    Skąd
    Widuchowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylwek73 Zobacz posta
    Civic VIII UFO ,czy przycisk od blokady szyb, od strony kierowcy ,żeby pasażerowie nie otwierali okien jest podświetlany czy nie .U mnie wszystkie przyciski w drzwiach od sterowania są podświetlone oprócz tego jednego.
    Wie ktoś.

    Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

  8. #8818
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Nie jest

  9. #8819
    Użytkownik Awatar sylwek73
    Dołączył
    Nov 2010
    Imię
    Sylwek
    Auto
    UFO FK2 1.8 SPORT
    Skąd
    Widuchowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucas.FK2 Zobacz posta
    Nie jest
    Dzięki

    Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

  10. #8820
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Imię
    Krystian
    Auto
    FD7 R18A2 Exe
    Skąd
    Wierzchosławice
    Posty
    249

    Domyślnie

    Miałem spotkanie z sarną i potrzebuje wymienić reflektor przedni prawy. Na internecie widzę zamienniki z opisami tryb manualny / automatyczny, bez silnika. Rozumiem, że skoro mam sterowaną wysokość żarówki to interesuje mnie tryb elektryczny. Ale kwestia braku silnika to rozumiem mogę po prostu przełożyć z mojego?
    No i pytanie. Zamiennik czy lepiej używany oryginalny. Ktoś przerabiał temat?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •