Strona 392 z 924 PierwszyPierwszy ... 292342382390391392393394402442492892 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,911 do 3,920 z 9236

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #3911
    Użytkownik Awatar marcin001984
    Dołączył
    Jul 2012
    Auto
    FN1-> EP3-> FN1
    Skąd
    Oborniki/Poznań
    Posty
    4,603

    Domyślnie

    Zacytuję użytkownika BEKACZU który kiedyś mi napisał coś takiego: (ale chciałbym się upewnić)

    "U mnie stuki byly tylko podczas jazdy, a takie stukanie jak u Ciebie to wydaje mi sie że w pierwszej kolejnosci sprawdzilbym drązki kierownicze i koncówki drążków, a jesli byłaby to przekladnia to mozliwe ze wyrobily się takie plastikowe dystanse na listwie maglownicy (średnica ok 15 mm, wysokosc ok 10 mm) do kupienia tylko w ASO cena za sztuke jesli dobrze pamietam chyba 45 zł (zlodziejstwo za kawalek plastiku wygladowo przypominające obrączke)."

  2. #3912
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Auto
    civic VIII sport
    Skąd
    chorzów
    Posty
    248

    Domyślnie

    Witam

    Chce zakupić dziś używaną przetwornicę do mojej hondy civic sport 2006 1.8. i chciał bym się zapytać czy w civicu VIIIgen wszystkie przetwornice były takie same?
    bo nie chciał bym kupić i sie zdziwić ze były dwie :P

    pozdrawiam!

  3. #3913
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Imię
    Karol
    Auto
    w garażu
    Skąd
    Starachowice
    Posty
    78

    Domyślnie

    Siemka,
    rozmawialem wczoraj z ASO Radom przy okazji zakupu łancuchów rozrzadu powiedziano mi że jest akcja serwisowa na hamulec reczny i coś tam pod filtr paliwa. Ktos cos wie na ten temat? wymianie podlega dzwignia recznego czy jakies elementy w nim? nie chcialem bardzo dopytywac bo nie mialem czasu a pozniej nie moglem sie dodzwonic

  4. #3914
    Użytkownik Awatar kusiu
    Dołączył
    Nov 2014
    Auto
    Honda Civic R18A2
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    616

    Domyślnie

    Akcja serwisowa na hamulec ręczny? U mnie są objawy że po spuszczeniu hamulca ręcznego nieraz blokowało prawy tylni klocek hamulcowy i jechałem na zaciśniętym mimo że ręczny był spuszczony, okazało się że linka blokuję się od hamulca ręcznego w prawym tylnym kole i przesmarowanie tej sprężyny czy co to było wd40 pomogło, ale pewnie tylko na chwilę.. Miał ktoś też problemy z ręcznym bo słyszałem że w VIII to standard nawet w artykułach o tym pisze..

  5. #3915
    Użytkownik Awatar Gutek
    Dołączył
    Feb 2012
    Auto
    Civic VIII
    Posty
    21

    Domyślnie Czy zderzak z lifta będzie pasował?

    Czy przedni zderzak z wersji polifotwej różni się czymś od wersji przedliftowej? Po uderzeniu w dzika jestem zmuszony do wymiany, a od lifta łatwiej znaleźć.

  6. #3916
    Użytkownik Awatar murinek777
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Rafał
    Auto
    HB 5d N22A2 Red
    Skąd
    Połaniec/Krosno
    Posty
    472

    Domyślnie

    panowie ma ktoś felgi 19' w swoim civicu 8 generacji ciekawi mnie jak wygląda furka na takim rozmiarze ponieważ mam okazje zaakupić tomasony z oponami w dobrej cenie ale 19 cali. a rozglądałem się za 18 i cczy przy 19 wchodzi w grę zastosowanie sprężyn obniżających żeby auto nie wyglądało jak wóz drabiniasty

  7. #3917
    Użytkownik Awatar piter7766
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    piotr
    Auto
    EJ9>EM2> FN1>FK2
    Skąd
    puławy
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    Będzie pasował. Nie będzie pasował. Zgadnij ,która odpowiedź jest prawidłowa,bo ja za cholerę nie mogę zgadnąć jakie masz nadwozie...

  8. #3918
    Użytkownik Awatar marcin001984
    Dołączył
    Jul 2012
    Auto
    FN1-> EP3-> FN1
    Skąd
    Oborniki/Poznań
    Posty
    4,603

    Domyślnie

    Możesz bez problemu założyć felgi 19, tylko wtedy dajesz profil opony 35 -> zero komfortu

  9. #3919
    Użytkownik Awatar bantosz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    114

    Domyślnie

    tym sobie otwierasz lub zamykasz dopływ powietrza do schowka

  10. #3920
    Użytkownik Awatar murinek777
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Rafał
    Auto
    HB 5d N22A2 Red
    Skąd
    Połaniec/Krosno
    Posty
    472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin001984 Zobacz posta
    Możesz bez problemu założyć felgi 19, tylko wtedy dajesz profil opony 35 -> zero komfortu
    marcin a kojarzysz kogoś kto ma na forum 19 żeby wizualnie zobaczyc jak to wygląda szukam po necie i ciężko znaleźć konkretne foto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •