Strona 899 z 899 PierwszyPierwszy ... 399799849889897898899
Pokaż wyniki od 8,981 do 8,989 z 8989

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

Użytkownik
    Imię
    Łukasz
    Auto
    EK3->EP2->FK2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez noro87 Zobacz posta
    Czy tuleje z STRONGFLEXa są spoko? Potrzebuje zamówić do mojego UFO fk2. Myślałem na zółtymi.
    Ja kupiłem niecały rok temu, wziąłem te miększe, są super, całość się usztywniła ale to również kwestia rozpadających się poprzednich, same tuleje nie wybijają zębów

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Awatar jelczyk
    Imię
    Jacek
    Auto
    EP3 -> FN1+

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez noro87 Zobacz posta
    Czy tuleje z STRONGFLEXa są spoko? Potrzebuje zamówić do mojego UFO fk2. Myślałem na zółtymi.
    Są spoko, jeżdżę na 80ShA od Strongflexa. Mam założone cały zestaw na przód i na tylną belkę. Auto zrobiło się bardziej "zbite" i przewidywalne. Czy zrobiło się trochę twardsze zawieszenie? W porównaniu do wybitych OEM'owych na pewno raczej tak.

Użytkownik
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda Civic FK2

Domyślnie

Mokra butla LPG
    Powiedzcie czy to normalne, że prawie zawsze mam rosę na butli? Leży zamknięta w miejscu koła zapasowego, nie mam przecieków bo w bagażniku zawsze sucho, ale jak podniosę podłogę, to butla zwykle jest w rosie, a graty leżące przy niej są mokre. Aż się zastanawiam czy nie wywiercić otwóru do wentylacji...
    To moje trzecie auto z LPG i pierwszy raz tak mam.

Użytkownik Awatar Lucas.FK2
    Imię
    Łukasz
    Auto
    eFeN2

Domyślnie

Przecieka Ci woda do bagażnika. Poszukaj wątek. Było o tym 17x

Użytkownik
    Imię
    Piotr

Domyślnie

Miał może ktoś z was taki problem? Klimatyzacja chłodzi tylko po stronie kierowcy a po stronie pasażera leci ciepłe powietrze. Oczywiście na obu strefach ustawione jest LO.

Użytkownik

Domyślnie

Cześć wszystkim,
    mam dość dziwny problem w moim niedawno kupionym Ufo.
    W gorące dni, jak auto się dobrze nagrzeje ciężej mi chodzi kierownica. Na postoju nie ma aż takiego problemu, nawet bym pewnie tego nie zauważył, gdyby nie fakt, że nie odbija po skręcaniu podczas jazdy.
    Silnik 1.8, przebieg 187k km, auto za poprzedniego właściciela miało regenerowaną maglownicę - no i widać tam ślady wymiany.
    Byłem na stacji diagnostycznej, wszystko zostało wyszarpane i zawieszenie jest w bardzo dobrym stanie. Pan na objaw doradził zmianę łożyska amortyzatora - wymieniłem (drugie łożysko też jest w miarę nowe). Zero poprawy.
    Spotkaliście się z czymś takim?
    Pozdrawiam

Użytkownik Awatar gucioo
    Imię
    Paweł
    Auto
    EJ6

Domyślnie

Cześć

Dwa szybkie pytania : (silnik 1.8 ,179tys km, rocznik 2009)
    1. Ucieka mi płyn od spryskiwaczy . Miesiąc auto stało pod lasem i myślę ,że coś mogło przegryźć przewód, ale może ktoś wie coś na temat czy temu modelowi nie parcieją czasem przewody czy zbiorniczki puszczają? Zalewam płynu i leci od strony pasażera z przodu na progu przy nadkolu. Może ktoś wie czy łatwo się dostać czy trzeba nadkole ściągać??
    2. Czasem jak wciskam sprzęgło spadają mi obroty (zazwyczaj dzieję się to na nie dogrzanym silniku ,ale chyba nie powinno tego być??

Dzięki za pomoc
    Pozdr

Użytkownik Awatar janekb84
    Imię
    JANUSZ
    Auto
    EJ9 B18c4,EP3,FN2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gucioo Zobacz posta
    Cześć

Dwa szybkie pytania : (silnik 1.8 ,179tys km, rocznik 2009)
    1. Ucieka mi płyn od spryskiwaczy . Miesiąc auto stało pod lasem i myślę ,że coś mogło przegryźć przewód, ale może ktoś wie coś na temat czy temu modelowi nie parcieją czasem przewody czy zbiorniczki puszczają? Zalewam płynu i leci od strony pasażera z przodu na progu przy nadkolu. Może ktoś wie czy łatwo się dostać czy trzeba nadkole ściągać??
    2. Czasem jak wciskam sprzęgło spadają mi obroty (zazwyczaj dzieję się to na nie dogrzanym silniku ,ale chyba nie powinno tego być??

Dzięki za pomoc
    Pozdr
    cieknie zazwyczaj pompka koszt 12zł i trzeba nadkole odchylić całkowicie nie musisz go zdejmować

Użytkownik Awatar Marecki
    Imię
    Marek
    Auto
    R18A2

Domyślnie

Ad.2 obroty spadają, bo cały cykl silnika jest sterowany komputerem, więc nic dziwnego w tym nie widzę. Chyba, ze spadają zbyt nisko, to wtedy jest powód do zastanowienia.

Wysłane z mojego MYA-L11 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów