Strona 849 z 901 PierwszyPierwszy ... 349749799839847848849850851859899 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,481 do 8,490 z 9002

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

Użytkownik Awatar Daniello18
    Imię
    Daniel
    Auto
    fn2

Domyślnie

Spalanie zdecydowanie nie jest porównywalne, wiem bo mam oba silniki w domu, dodatkowo w pakiecie z 2.0 dostajesz betonowo twarde zawieszenie

Przyjaciel CKP Awatar filipfm
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4

Domyślnie

Oho, zakon R18 kontratakuje

R18 jest slaby. Nie ma dolu i trzeba krecic zeby jechal a to sie odbija na komforcie akustycznym i spalaniu.
    Papierowo R18 ma dobre cyferki przyspieszenia i spalania, ale jak probujesz osiagnac przyspieszenia to zapomnij o spalaniu i vice versa. W codziennej jezdzie sporo wspolczesnych aut z doladowaniem bedzie po prostu szybsze.
    Co do zawiasu, to i "cywil" nie rozpieszcza konfortem wiec nie demonizowalbym FN2.
    Najlepiej przejechac sie jednym i drugim i decydować samemu. Zalezy tez z czego bedzie przesiadka. Dany poziom dynamiki dla jednego bedzie sufitem, dla drugiego podloga
    Ostatnio edytowane przez filipfm ; 06-05-19 o 09:37
    Pozdrawiam

Filipfm
    Crystal Black Pearl FK3

Moderator Awatar Infi
    Imię
    Infi
    Auto
    FN2 K24

Domyślnie

Dla mnie k20 jest slabe i nie jedzie to co dopiero r18, co do zawieszenia ani 1,8 ani typer nie grzeszy komfortem sa z pewnoscia lepsze samochody jako dupowozy po miescie i dziurach niz ufo a rocznikowo beda swiezsze w tej samej cenie co ufo

Użytkownik Awatar Starstruck
    Imię
    Duff
    Auto
    WRX | FD7

Domyślnie

Polecam sedana . Po wyeliminowaniu fabrycznych "wad" jest ciekawym autem na miasto i trasa dla 2 osób. Jeździ na LPG tanio, serwis niedrogi. Ale fakt, w tej cenie można kupić dużo lepsze auto.

Imię
    Daniel
    Auto
    fn2

Domyślnie

Podajcie te propozycje bo chce jakies auto dla starszej kupić ale nie bardzo właśnie widzę alternatywe dla ufo (już by było trzecie w domu)

Użytkownik Awatar Lucas.FK2
    Imię
    Łukasz
    Auto
    eFeN2

Domyślnie

Już się wylały żale,oh jaki Tajper twardy oh jak dużo pali,a dla mnie to bzdura. Ile więcej Pali? No proszę Cie... Litr? Dwa? A osiągi nie porównywalne.
    Większość FN2 które jeździ ma jeszcze fabryczne amortyzatory które są już zużyte tylko połowa z was nawet o tym nie wie i faktycznie,twardy to on jest

Imię
    Daniel
    Auto
    fn2

Domyślnie

A Ty sie przejechałes raz czy dwa fn2 czy masz na codzień? Bo ja mam do dyspozycji oba auta i jeżdżę nimi zamiennie, 1.8 jest twarde i mało komfortowe i to wiedzą wszyscy ale type-r jest DUŻO twardszy, jazda tym autem po nierównych drogach to udręka. Pewnie jak ktos jezdzil wcześniej jajkiem na gwincie to stwierdzi ze jest komfort ale mówimy o użytkowaniu na codzien a nie pociskaniu na winklach. Jak jade do pracy w miasto korki to wole jechac 1.8 dynamika jest wystarczająca a są jakieś resztki komfortu. Amory w R zmieniłem 10k temu. Jeśli chodzi o spalanie to 1.8 pali średnio 8 a 2.0 10-11

Moderator Awatar Timo-hg
    Imię
    Łukasz
    Auto
    UFO CW

Domyślnie

Ja jeżdżę Fn2 na codzień na 19" Rage, trasy po 800km i dla mnie jest ok, także kwestia komfortu jest absolutnie indywidualna.
    Zamówiłem właśnie gwint ISC z regulacją twardości m.in po to, że moje amory są od nowości na aucie, więc swoje już dostały.
    Co to 2.0l to wg mnie nie jedzie także juznnie wspomnę o 1.8 ale to też absolutnie indywidualna sprawa.
    Trzeba się przejechać tym i tym i samemu podjąć decyzję, bo racja jest jak dupa, każdy ma swoją

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Awatar zyga502
    Imię
    Zbigniew
    Auto
    civic FK2 Tourer

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Starstruck Zobacz posta
    Ale fakt, w tej cenie można kupić dużo lepsze auto.
    jakie auto proponujesz?

Użytkownik Awatar CzechuXX
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    Civic VIII 1.4

Domyślnie

Dacia Sandero

Uprawnienia umieszczania postów