Honda PLAZA
Strona 742 z 742 PierwszyPierwszy ... 242642692732740741742
Pokaż wyniki od 7,411 do 7,420 z 7420

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

Użytkownik Awatar Lucas.FK2
    Imię
    Łukasz
    Auto
    VIII FK3

Domyślnie

no jest do poprawy. Prawy przód nie trzyma kąta

Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Spinki plastikowe w ASO mają w "ludzkich" cenach, czy lepiej od razu kupić zamiennik poza ASO?
    Kup zamiennik trzyma tak samo a kosztuje conajmniej połowę. tak na prawdę potrzebujesz dwa rodzaje B19233 i B25354 z Romixa. Chyba ze na nadkole to tam jest jeszcze 3Ci typ

Użytkownik
    Auto
    CRX, FK2

Domyślnie

Po przeglądzie dowiedziałem się że czas wymienić tuleje wachacza, już we wrześniu jak bywałem pod samochodem to widziałem że są delikatnie pęknięte. Diagnosta stwierdził "wszystkie 4 tuleje do wymiany", czy to jest zestaw na jedną stronę? http://poliuretany.olkusz.pl/pl/tule...viii-2szt.html. zamówię x2 i mam wszystko do przodu? (Tuleje stabilizatora mam w super stanie, łączniki nowe)
    2 znaki.

Użytkownik

Domyślnie

Witam, podepnę się pod temat.
    Byłem ostatnio na sprawdzaniu zbieżności i geometrii kol, wyszło to co poniżej. Mechanik mi powiedział, że hondy nie mają możliwości ustawienia tego kąta pochylenia? Co do ściągania w prawo, powiedział, że trzeba zrobić kalibrację wspomagania kierownicy? Co o tym myślicie? Samochód to Civic HB 5d 1.8.

Przyjaciel CKP Awatar sparco
    Imię
    Piotrek

Domyślnie

Czy gwint z ufo(przód) podejdzie do sedana (fa/fd)?

Użytkownik
    Imię
    Jakub
    Auto
    HONDA CIVIC VIII 1

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez w1rus Zobacz posta
    Witam, podepnę się pod temat.
    Byłem ostatnio na sprawdzaniu zbieżności i geometrii kol, wyszło to co poniżej. Mechanik mi powiedział, że hondy nie mają możliwości ustawienia tego kąta pochylenia? Co do ściągania w prawo, powiedział, że trzeba zrobić kalibrację wspomagania kierownicy? Co o tym myślicie? Samochód to Civic HB 5d 1.8.

Kolego 2 lata temu miałem ten sam problem, zmiana opon, felg, wizyta w 2 serwisach zajmujących się geometrią i dalej to samo jedziesz puszczasz kierownice i auto ci leci do rowu, wiadomo że na naszych krajowych drogach trzeba się przyzwyczaić do ciągłej manipulacji kierownicą (tym bardziej że według mnie hondy maja bardzo wrażliwy układ kierowniczy i każda nierówność jest wyczuwalna) ale na autostradzie to auto ma się prowadzić jak po sznurku. Za każdym razem ustawiali pola były na zielono niby ok... pojechałem do gościa który ustawia geometrie bez żadnych urzadzeń 3D... mówi że to nie pierwszy przypadek że ma taka hondę w nie każdej się udaje.. ale akurat u mnie się udało od tego czasu jest ideał.. jakbyś chciał namiary to priv.

Użytkownik Awatar 19adamo88

Domyślnie

mnie też ściąga fest w prawo, ale mam nadzieje ze po zmianie opon na nowe ziomowe bedzie git

Domyślnie

czy za przyczynę słabego grzania w aucie odpowiada tylko termostat? w ostatnim czasie jakoś słabo mi grzeje...10min w aucie jazdy, temperatura silnika pokazuje ze jest te przysłowiowe 90 stopni, a z nawiewów leci zimne powietrze mimo ustawionego na HIGH...podejrzewam że termostat się blokuje bo czasem jest ok, a czasem zimno...drugą dziwną sprawą jaka zauwazylem to nie wazne czy jest ustawione na 22 czy 24 stopnie czy nawet na HIGH to i tak takie samo ciepłe powietrze leci (jak już leci ofc )

Użytkownik

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez 19adamo88 Zobacz posta
    czy za przyczynę słabego grzania w aucie odpowiada tylko termostat? w ostatnim czasie jakoś słabo mi grzeje...10min w aucie jazdy, temperatura silnika pokazuje ze jest te przysłowiowe 90 stopni, a z nawiewów leci zimne powietrze mimo ustawionego na HIGH...podejrzewam że termostat się blokuje bo czasem jest ok, a czasem zimno...drugą dziwną sprawą jaka zauwazylem to nie wazne czy jest ustawione na 22 czy 24 stopnie czy nawet na HIGH to i tak takie samo ciepłe powietrze leci (jak już leci ofc )
    Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Objawy uszkodzonego termostatu. Miałem tak kiedyś w mazdzie.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

a takie objaw jak grzanie podczas jazdy, a np na światłach zimne ?

Użytkownik Awatar Flaczek89
    Imię
    Wojciech
    Auto
    TypeS 1.8

Domyślnie

Czy ktoś się orientuje czy sprężyny z 5d polifta pasują do 3d polifta. I czy jest różnica w miękkości ??

Uprawnienia umieszczania postów