Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: jakie żarówki H7 ?

  1. #11
    Użytkownik Awatar ANMAX
    Dołączył
    Dec 2013
    Auto
    Civic 1.4 75KM 199
    Skąd
    Września
    Posty
    22

    Domyślnie

    Ja ostatnio zakładałem Tungsramy MegaLight +90% i jest ok.
    Lub takie, ostatni hit.
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Auto
    Honda Civic IX
    Posty
    21

    Domyślnie

    Żarówkę mijania od strony kierowcy da się wymienić bez demontowania akumulatora. Od strony pasażera trzeba zdemontować wlew do zbiornika płynu spryskiwacza. Jest to prosta czynność. Sam dostęp do lamp jest dosyć dobry. Miałem okazję już dwa razy wymieniać żarówki mijania i nie napotkałem na problemy.
    Dla kontrastu w Toyocie Avensis T25 dostęp do lamp był zdecydowanie gorszy i polecany był demontaż przedniego zderzaka. Zamiast męczyć się samemu zdecydowanie lepiej było jechać do serwisu.

  3. #13
    Użytkownik Awatar Civicrob
    Dołączył
    May 2013
    Imię
    Robert
    Auto
    Civic IX HB 5D
    Posty
    199

    Domyślnie

    Dzięki za info Panowie

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Auto
    2016
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. Bardzo gietka raczke. wymienialem wczoraj wszystkie zarowki na Osram Cool Blue Intense po dwoch godzinach udalo sie... Niestety po stronie pasazera nie moge dobrze wlozyc zarowy albo dopinajac sprezynke jest cos nie tak. po wlaczeniu swiatel prawa lampa swieci zle.tak jak by byla zle wlozona zarowa. dostep masakra. chyba pojade do serwisu ...

  5. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Posty
    16

    Domyślnie

    Dostęp jest utrudniony przez rurke od spryskiwaczy po stronie pasażera,trzeba ją poprostu pociągnąć do gór. Natomiast po stronie kierowcy trzeba ściągnąć czarny dolocik , składa sie z dwóch części.
    Ja H7 wymieniłem na Philips Racing Vision +150% świecą przyzwoicie. Zobaczymy na jak długo. Teraz czas na pozycyjne. Może ktoś ma do polecenia W5 najlepiej ledowe? Wymiana po stronie kierowcy , bedzie raczej wymagała wyjęcia akumulatora ,próbował już ktoś? Jest tam tyle kabli tyle śrubek ,że nie wiem od której zaczać. A bez tego ani rusz, praktycznie nie ma dostępu.

  6. #16
    Użytkownik Awatar iparts
    Dołączył
    Mar 2013
    Imię
    Marek
    Auto
    Honda INTEGRA
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    27

    Domyślnie

    Wszystko zależy od budżetu jaki posiadamy na zakup żarówek. Jedna osoba będzie ceniła bezpieczeństwo jazdy w nocy i koszt 100 złotych nie będzie wysoki, a inny użytkownik wybierze standardową żarówkę jak na stronie https://www.iparts.pl/czesc/zarowka-...121-60398.html w cenie 10 złotych, która również spełniać będzie swoje zadanie. Oczywiście ta droższa wersja będzie świeciła o wiele lepiej, ale do jazdy miejskiej nie potrzeba dobrych żarówek, które mocno świecą, gdyż widoczność nadal będzie prawie taka sama.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •