Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jakie felgi stalowe IX ???

  1. #1
    Użytkownik Awatar masu80
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    29

    Domyślnie Jakie felgi stalowe IX ???

    Witam, czy ktoś może wie jakie felgi stalowe 16 calowe będa pasować do Civica IX bo oryginalne od VIII niestety nie pasują, dziś się o tym przekonałem podczas próby wymiany kół z zimówkami. Z tyłu pasują tak na styk natomiast z przodu niestety trą o zacisk hamulcowy. A może będa pasować od innego modelu ??? Prosze o informację bo zima za pasem a ja zostałem w czarnej d.....ie

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Auto
    Civic IX 5D 1.8 sp
    Posty
    44

    Domyślnie

    nie mam pojęcia, może warto do ASO się wybrać, ja kupiłem 16'' ale alumy, wolałem nie ryzykować i wziąłem w ASO.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Daniel
    Auto
    FK2
    Skąd
    Stargard
    Posty
    369

    Domyślnie

    również polecam felgi aluminiowe. Nie są wcale dużo droższe od stalowych. Łatwiej je czyścić jeśli mają nieskomplikowany kształt, a obecnie są nawet lepiej zabezpieczone przed korozją niż "stalówki". Moje ori felgi stalowe zaczęły korodować już drugiej zimy. Za "alusami" przemawia również bezsprzecznie aspekt estetyczny.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Auto
    Civic IX 1.8 Sport
    Posty
    72

    Domyślnie

    Ja mam 16" stalowe od VIII gena i pasują. Niby ET różni się o 5mm, ale nic mi nie obciera.

    Trochę żałuję decyzji o zakupie stalówek i gdybym teraz kupował koła to zdecydowanie brałbym alusy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •