Witam!
od razu do rzeczy- pedal hamulca nie jest tak "twardy" jak kiedys. Jakby wpada do polowy, cos w stylu zajakniecia przez sekunde, a dalej pracuje dobrze, hamuje, abs sie wlacza, ale ogolem hamulec nie jest taki jak kiedys. Od kiedy to sie dzieje? Od czasu kiedy robilem zaciski z tylu. Pompa wymieniona, serwo tez, nowe gumki i tloczki, odpowietzane zgodnie ze sztuka kilka razy. Mozliwe, ze cos zle zlozone jest? Honda to nie golf, ale trafilem ta temat wlasnie w vw "jeden kolega z forum powiedział mi że trzeba odpowiednio ustawić tłoczki w zaciskach (tylnych u mnie) bo inaczej tak sie właśnie dzieje. Wie ktoś coś więcej na ten temat?", "
Jednak chyba mają coś do rzeczy, bo dzisiaj zrobiłem tak jak mówiłem, odpowietrzyłem, jazda próbna z dobre 3km, hamując tak często jak się da no i hampel jest cały czas twardy :grin: Czyli jednak trzeba ustawić tłoczki tak jak pisałem wyżej, więc kto ma z tym problem to może właśnie w ustawieniu jest błąd. Jutro zakładam jeszcze nową linkę ręcznego i zobaczymy jak po regeneracji to wszystko będzie śmigać :hmm:". U nas jest podobnie?