Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 89

Wątek: POLECANE WARSZTATY LPG

  1. #1
    Moderator Awatar Rikoo
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Paweł
    Auto
    B16A2 Green Grinde
    Skąd
    S1 Rikoo
    Posty
    8,929

    Domyślnie POLECANE WARSZTATY LPG

    POLECAM Warsztat
    w tym temacie wymieniamy warsztaty specjalizujące się w zakładaniu instalacji LPG, które spełniają poniższe kryteria:

    - jaka była współpraca/podejście do klienta;

    - czy były problemy z założoną juz instalacją i jeśli były to czy dobrze i szybko został problem rozwiązany;

    - ceny korzystne/niekorzystne w założeniu przelicznika jakość/cena (jeśli można było porównać do innej wcześniej założonej instalacji)

    Proszę pisać dokładny adres z województwem. Ewentulanie mapka dojazdu

  2. #2
    Użytkownik Awatar Bassmaster
    Dołączył
    May 2006
    Imię
    Marek
    Auto
    CTS Black Sheep
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    394

    Domyślnie

    2 warsztaty w Warszawie które z czystym sumieniem mogę polecić to:

    ECO-TECH ROBERT PRZYBYSZ
    ul. Regulska 66, 02-495, Warszawa, (mazowieckie)
    tel. (22)667-79-77
    Zakład posiada analizator spalin i interfejsy do różnych komputerów LPG.
    Ja polecam pracownika (nie pamiętam imienia), który chodzi w bluzie z napisem FILA, naprawdę zna się na instalacjach gazowych i ma swoje sprawdzone patenty na zakładanie BLOS-a.
    Jedyne ale, to że podczas pracy przy aucie musi on jednocześnie odbierać telefony od klientów co wydłuża czas naszego pobytu w zakładzie (problemy z organizacją).
    Zakładali mi nowy parownik i regulowali BLOS-a. Byłem też świadkiem jak w/w pracownik poprawnie zdiagnozował problem falujących obrotów na biegu jałowym u klienta (parownik o zbyt małej wydajności przy zamontowanym BLOS-ie).
    Z tego co wiem ceny przystępne (niech o jakości świadczy fakt, że od 5000km jeżdżę bez problemów):
    - parownik: 350zł z założeniem
    - BLOS: 450zł z założeniem
    - montaż parownika klienta: 50zł
    - regulacja (BLOS lub instalacja): 30zł

    Drugi zakład:

    GAZ-POLL
    Grzegorz Kuźmiński
    ul. Szarych Szeregów 5b, 01-210, Warszawa, (mazowieckie)
    tel/fax (022) 631 63 04
    kom. 601 292 580
    Allegro: http://moto.allegro.pl/show_user_auc...php?uid=256919
    Zakład nie posiada analizatora spalin, ma natomiast interfejsy do komputerów LPG (niestety mogą być problemy z podłączeniem mało popularnych instalacji)
    Polecam pracownika o imieniu Mariusz (największy z nich wszystkich), zna się na instalacjach I, II i IV gen.
    Serwisowałem u nich samochód gdy miałem LPG I gen, zakładali mi także komputer i krokowy (upgrade na II gen.) oraz regenerowali parownik. Kolega zakładał u nich sekwencję do POLO. Jak mówią, że coś zrobią to zrobią to dobrze.
    Ceny:
    - parownik: 350zł (standard)
    - regulacja: 60zł (można się dogadać)
    - regeneracja parownika: 180zł (80zł zestaw naprawczy, 100zł regeneracja)
    - założenie komputera z silniczkiem (II gen.): nie pamiętam ceny samego zestawu ale założenie 100zł.
    Warto podjechać do zakładu nawet jeśli się szuka porady co do problemu/instalacji.

  3. #3
    Użytkownik Awatar yaroo
    Dołączył
    Aug 2007
    Imię
    Jarek
    Auto
    Aero MC1
    Skąd
    WN > WWA; Ursn
    Posty
    1,370

    Domyślnie

    ENERGY GAZ POLSKA
    ul. Ostrobramska 38A (teraz się przenieśli naprzeciwko, ale nie znam adresu)
    04-193 WARSZAWA
    tel.: (22) 810 00 90, 893 02 08
    tel. kom. 504 20 01 01, 504 03 08 08

    Chłopcy ogarniają ale trzeba patrzeć trochę im na ręce. Cena za II gen + elektryka + wmontowanie wlewu gazu obok wlewu paliwa= 2100 albo 2200

  4. #4
    Użytkownik Awatar rafalb33
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    722

    Domyślnie

    EKO-CAR z Jastrzębia Zdroju
    ul.Przemysłowa 21
    44-337 Jastrzębie-Zdrój
    woj. śląskie

    - podejscie do klienta wzorowe
    -ani jednego problemu z instalacja od ponad 2 lat
    -Ceny maja dosc wygorowane, ale warte kadej wydanej zlotowki. Pelen profesjonalizm
    I posiadaja wlasna hamownie obciazeniowa maha, co przy zakladaniu instalacji, zeby wszystko bylo tip-top jest nieodzowne

  5. #5
    Użytkownik Awatar LemonR
    Dołączył
    Oct 2005
    Imię
    Robert
    Auto
    Avensis T27 2ZR, J
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    BYDGOSZCZ
    Armot Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alicja Woźniak
    Adres:

    Zmieniłem zdanie na temat warsztatu jak się człowiek trochę zagłębi w temat to okazuje się, że warsztat jest co najwyżej przeciętny.
    Ostatnio edytowane przez LemonR ; 10-06-11 o 09:20 Powód: zmiana opini na temat warsztatu

  6. #6
    Użytkownik Awatar danielox
    Dołączył
    Jul 2007
    Imię
    Daniel
    Auto
    D16W4 VTEC
    Skąd
    Radzymin
    Posty
    56

    Domyślnie

    Witam,
    Ze swojej strony szczerze polecam zakład EGP (Energy Gaz Polska) w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 38a.
    Bardzo profesjonalnie podeszli do tematu i założyli mi Sekwencję BRC + Lubryfikator (od razu powiedzieli, że w Hondach i Toyotach TRZEBA to instalować). Autkiem śmigam dopiero 500 km, niedługo pierwszy przegląd, ale żadnych problemów, nie odczułem spadku mocy, na baku 40 L (ok 31 L gazu) ostatnio w trybie mieszanym 60% trasa - 40% miasto zrobiłem 330 km, tak więc spalanie jak najbardziej do zaakceptowania.
    Dodatkowo w cenie instalacji (możliwość rozłożenia na raty) dają gratis pomiary na hamowni (na benzynie/na gazie)

    Honda Civic 1.6 (D16W4) SOHC VTEC

    Pozdr

  7. #7
    Użytkownik Awatar calmo
    Dołączył
    Apr 2007
    Skąd
    gliwice
    Posty
    43

    Domyślnie

    Witam z mojej strony mogę polecić

    AUTO GLEŃSK
    43-200 Pszczyna,
    ul. Bieruńska 64,
    woj. Śląskie
    tel. (032) 210 17 05
    tel./fax (032) 211 61 42

    Zakładałem u nich gaz w d13b2 i auto jeździło bardzo dobrze, zero problemów z silnikiem instalacja landi renzo II gen za 1500 zl.spalanie ok 8-9L/100km.
    Jeśli chodzi o sam montaż tez oceniam go bardzo dobrze biorąc pod uwagę wiadomości które mam na temat niektórych zasad przy montowaniu LPG.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Auto
    EJ9 HB 3D 1998
    Skąd
    Brzeg Dolny
    Posty
    4

    Domyślnie

    Sparko we Wrocławiu na Braniborskiej. Raczej do polecenia bo auto teraz chodzi bez zarzutu.

    Mam założoną instalacje do EJ9 HB 1.4 :
    STAG 300
    reduktor Tomasseto
    zbiornik STAKO
    listwe wtryskową RAIL (żółtą)
    Moja ocena całej instalacji. Plusy i minusy:
    + Teraz auto pali mi około 8,5 l /100km i jestem zadowolona.
    + Nie poczułam straty mocy auta.
    - auto zaczęło być głośne, podobno taki hałas robią wtryskiwacze.
    - źle ustawiono mi temperaturę, przy której przełączam się na gaz. Po pierwszym dniu instalacji auto strasznie szarpało przy ruszaniu, ale podjechałam do Sparko i teraz jest OK.
    - Źle ustawiono mi kontrolkę poziomu gazu w zbiorniku. Cały czas świeciło się czerwone-rezerwa. Takze poprawiłam to jadąc do Sparko. (są to detale, ale wymagały kolejnej wizyty w zakładzie)
    - Drugi znaczny feler to mały zbiornik- mieści około 27 l więc starcza na ponad 300km jazdy. Mechanik namówił mnie na tak mały zbiornik w miejscu koła zapasowego. Zbiornik wystaje mimo wszystko wiec mogłam założyc większy.
    -Obsługa niby OK, ale informacja przed założeniem instalacji celowo wprowadza w błąd. Dowiadywałam sie przed zakupem o kilka szczegółów, np takich, czy mogę zamienić wtryskiwacze RAIL na inne, to zostałam powiadomiona ze na inne wtryskiwacze mam tylko rok gwarancji a na to co oni proponują jest 2 lata gwarancji. Przekonali mnie tym, a przy podpisywaniu formalności okazało się na RAIL takze jest rok gwarancji. Były także inne nieścisłości, które mnie zdenerwowały.
    + zadowalająca cena 2 500 tyś za instalację
    + na stacji benzynowej mówię "do pełna" i płace niespełna 60zł więc to mi rekompensuje wszystkie minusy

    pozdr.

  9. #9
    Użytkownik Awatar PAWEL...
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Paweł
    Auto
    B18C4 MB6
    Skąd
    Wołomin
    Posty
    8

    Domyślnie

    AUTO GAZ SERWIS Marek Kozłowski
    ul. Zuchowa 2
    13-200 Działdowo
    tel. 0-23 697 53 62
    kom. 609 849 445

    Zakład posiada analizator spalin i interfejsy do różnych komputerów LPG.

    Wcześniej montowałem standardową instalację w nissanie sunny 1.4 - wszystko ok, szybko i bez problemów.
    Teraz remont sekwencji w Civicu ( nowe kable, reduktor, komputer ) wszystko na podzespołach BRC. - wszystko szybko, dobrze działa i najważniejsze bardzo tanio i z gwarancją.

  10. #10
    Użytkownik Awatar wisien84
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Michał
    Auto
    D15Z3 96r
    Skąd
    Łódź
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witam Ja jak i moi znajomi z calego serca polecamy AGC (auto gaz centrum)z siedziba w Radomiu i tylko tam nie ich fillje w pelni profesjonalisci znajacy ise na swojej pracy nie ma problemu ktorego by nie rozwiazali oraz polecam AC gaz z Bialego stoku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •