Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Wymiana rozrządu w civic 95r 1.4 5d

  1. #31
    Użytkownik Awatar Radzyn
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Tomasz
    Auto
    MB2 '99 D14Z4
    Skąd
    WWL
    Posty
    3,373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SkylineGTR Zobacz posta
    https://www.facebook.com/haparts.sto...type=3&theater
    Ostatnio podobno Aisin nieco gorzej...
    O widzisz! Dzięki za info! Do momentu, gdy nie potrzebuję czegoś wiedzieć nt. części, "to nie moja bajka", nie śledzę i nie zbieram opinii.
    Stąd też pytanie nt. Japan Line i INA - nie znam, nie zdążyłem się zorientować czy to "pakowacz części" (a jeśli tak, to co ładują do pudełek?) czy jakiś nowy(?) brand którego produktów dotąd nie używałem?

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Auto
    Civic VII
    Posty
    30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojTEC Zobacz posta
    Czyli wszystko co wymieniłem to kompletna lista części do wymiany rozrządu?
    Gdzie zaopatrujecie sie w części? Bo ja pochodzilem po lokalnych sklepach i srednio z tymi markowymi elementami. Jeszcze do intercarsu skocze.
    Ja tam rozrząd ostatnio brałem z https://www.ucando.pl/k/zestawy-rozrzadow/U0901 - mieli wszystko na stanie i przyszło w miarę szybko. Mam ten sam problem co Ty bo stacjonarnie prawie wszystko markowe do sprowadzenia, a cena i tak większa niż w necie. I tak pewnie połowa powie, że reklama, ale mam to gdzieś Każdy kupuje sobie gdzie chce - jak ktoś lubi przepłacać to proszę bardzo Często znaleźć można to samo o wiele taniej - wystarczy poszukać

  3. #33
    Użytkownik Awatar SkylineGTR
    Dołączył
    Aug 2014
    Imię
    Sebastian
    Auto
    MB3
    Skąd
    CBY
    Posty
    395

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radzyn Zobacz posta
    O widzisz! Dzięki za info! Do momentu, gdy nie potrzebuję czegoś wiedzieć nt. części, "to nie moja bajka", nie śledzę i nie zbieram opinii.
    Stąd też pytanie nt. Japan Line i INA - nie znam, nie zdążyłem się zorientować czy to "pakowacz części" (a jeśli tak, to co ładują do pudełek?) czy jakiś nowy(?) brand którego produktów dotąd nie używałem?
    http://civicklub.pl/forum/showthread...nie-ha%B3asuje
    Tutaj jeszcze ciekawy wątek, jakbyś w razie się dowiadywał ile taka pompa Asahi kosztuje, to daj znać Jestem ciekaw jaka jest różnica względem INA.
    Wszelkich tworów typu JapanParts, Ashika bym unikał, dziadostwo straszne...

  4. #34
    Użytkownik Awatar Radzyn
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Tomasz
    Auto
    MB2 '99 D14Z4
    Skąd
    WWL
    Posty
    3,373

    Domyślnie

    To chyba jednoznacznie wskazuje, żeby unikać Aisina made in Korea.

    Jeszcze podrążę temat INA - miał ktoś złe doświadczenia?

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Auto
    MRSII
    Posty
    293

    Domyślnie

    Mam dwie stare pompy aisina które mi zostały po zmianie i pewnie jakby do pudełka włożył to by nikt nie poznał że używane Na foto widać jakby ktoś zamiast wlać płynu tam co najmniej nas#@ł, albo miał gruby problem z zasyfionym układem chłodzenia. W temacie z filmikiem autorowi zapewne pomogło ponowne napięcie pasków przy wymianie "wadliwej" pompy, elo

  6. #36
    Użytkownik Awatar Radzyn
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Tomasz
    Auto
    MB2 '99 D14Z4
    Skąd
    WWL
    Posty
    3,373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spokoloko Zobacz posta
    Mam dwie stare pompy aisina które mi zostały po zmianie i pewnie jakby do pudełka włożył to by nikt nie poznał że używane
    No i to się zgadza z odpowiedzią Dzidy (Haparts): "Aisin przeniósł produkcję tych pomp do koreańskich fabryk na początku 2016 roku. A ile później te pompy jeszcze na rynku były "starego" (czyli dobrego) sortu - to już zależy od konkretnego przypadku i zapasów dystrybutorów..."
    https://www.facebook.com/haparts.sto...type=3&theater

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •