Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: pomoc przy doborze turbo

  1. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    687

    Domyślnie

    dmuchanie "do konca" totalnie mija sie z celem bo wykres momentu przypomina trojkat - dobre do diesla..

  2. #22
    Użytkownik Awatar Saiti
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Mariusz
    Skąd
    Worldwide.
    Posty
    6,889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arturvf500 Zobacz posta
    dmuchanie "do konca" totalnie mija sie z celem bo wykres momentu przypomina trojkat - dobre do diesla..
    No luz, ale taki zestaw mam w pomijalnie niskiej cenie, dlatego głupotą byłoby go nie wziąć. Coś ew na te flansze tam pasuje zamiast K04? ew coś większego? W środę biorę ten setup.

    Cytat Zamieszczone przez Arturvf500 Zobacz posta
    wykres momentu przypomina trojkat - dobre do diesla..
    Właśnie słyszałem, że turbinka zbyt mała, by górę z 1.6 naładować i b. szybko wstaje...
    Ostatnio edytowane przez Saiti ; 07-09-13 o 11:00
    [ ] Nie odpowiadam na ŻADNE pytania techniczne poprzez PW
    [ ] Nie możesz założyć tematu w giełdzie? Widocznie nie masz 30 postów i odpowiedniej aktywności na forum. I NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZESKOCZENIA TEGO

  3. #23
    Użytkownik Awatar Fawor
    Dołączył
    Feb 2005
    Auto
    EjK9 + 1.8T
    Skąd
    Tuchola/Poznań
    Posty
    4,371

    Domyślnie

    A planujesz tam miec jakis EBC? W takim przypadku można dobić do max boosta stopniowo, żeby na dole nie robić niepotrzebnego peak'a. Jeździłem w D DOHC na k03 i k04 - 03 jest faktycznie za mała i nawet soft na koncu już puchnie. 04 powinno dobić do 270, bo nawet lekko więcej robią w VWejowych setupach 1.8T.

  4. #24
    Użytkownik Awatar Saiti
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Mariusz
    Skąd
    Worldwide.
    Posty
    6,889

    Domyślnie

    Ogólnei powiem tak - chciałem trzaskać ponad 300 KM, ale wystarczająco zniechęciły mnie popularne fuckupy. Poza tym ten turbo kit porywam w pomijalnie małych pieniądzach, także nie obawiam się wtopy, że będzie za mało. Co do EBC - na pewno nie od razu, zobaczymy jak to w ogóle się spisze.
    [ ] Nie odpowiadam na ŻADNE pytania techniczne poprzez PW
    [ ] Nie możesz założyć tematu w giełdzie? Widocznie nie masz 30 postów i odpowiedniej aktywności na forum. I NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZESKOCZENIA TEGO

  5. #25
    Użytkownik Awatar Fawor
    Dołączył
    Feb 2005
    Auto
    EjK9 + 1.8T
    Skąd
    Tuchola/Poznań
    Posty
    4,371

    Domyślnie

    A cóż to i czyje popularne fuckypy przy 300+?

  6. #26
    Użytkownik Awatar Saiti
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Mariusz
    Skąd
    Worldwide.
    Posty
    6,889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fawor Zobacz posta
    A cóż to i czyje popularne fuckypy przy 300+?
    Nie rozpowiadam - każdy kto może, to się "chwali", inni po cichy brną dalej W każdym razie - optymalnym będzie start od "małego" boosta aby zweryfikować zapotrzebowanie i możliwości
    [ ] Nie odpowiadam na ŻADNE pytania techniczne poprzez PW
    [ ] Nie możesz założyć tematu w giełdzie? Widocznie nie masz 30 postów i odpowiedniej aktywności na forum. I NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZESKOCZENIA TEGO

  7. #27
    Nierzetelny sprzedawca Awatar kalikart
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    17

    Domyślnie

    Panowie a co powiecie o sprężarce KKK K06-2038 do d16z6. Zależy mi na opinie fachowca.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •