Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Żarówki H1/H3 do Civic-a - soczewki

  1. #1
    maciekch
    Gość

    Domyślnie Żarówki H1/H3 do Civic-a - soczewki

    Witam

    Mam pytanie co do żarówek:
    Jakiej firmy i jakie są najlepsze do Civic-a (2004) z soczewkami (HB1 i HB3)?
    Przeszukałem całe forum ale tam są tylko Posty o H4

    Z góry dzięki za odpowiedź.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Awatar Holek1984
    Dołączył
    Aug 2005
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    116

    Domyślnie

    Widziałem fajne H1 Philipsa ale dokładnie modelu Ci nie podam. Myslałem czy je kupic (mam u siebie tez soczewki) ale stwierdziłem ze nie ma sensu bo za jakis czas bede montował ksesnon. Generalnie wydaje mi sie ze Philips da rade.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    6

    Domyślnie

    Właśnie zmieniłem w swoim civie H1 na Philips Blue Vision.
    Nie wiem jak długo wytrzymają, ale naprawdę świecą lepiej niż OSRAM, które były założone od nowości. Światło jest bardziej białe i zasięg jest lepszy.
    W sumie całkiem nieźle, ale może znajdziesz coś lepszego.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2006
    Auto
    CTR FK2 CW
    Skąd
    śląsk
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ja wymieniłem oryginalne Osram na dwie Vision Plus Philipsa.Po miesiacu siadła jedna, a dzisiaj druga. Już nie kupię Philipsa. Nie wiem jakie są najlepsze...

  5. #5
    Użytkownik Awatar gladziu
    Dołączył
    May 2006
    Skąd
    Kraków
    Posty
    17

    Domyślnie

    Mnie Osram Cool Blue H1 jedna eksplodowala (mam jej resztki w kloszu:P), a druga sie nadtopila Po reklamacji, Osram Polska wyslal nowe zarowki za free, wlasnie pierwsza z nich padla po 1,5 tygodnia. Rewelka Sa w ogole jakiekolwiek niebieskie zarowki H1, ktore wytrzymaja chociaz z pol roku? Mam Bosche +50 LongLife (zwykle, zolte) i swieca juz poltora roku i ani sladu zuzycia Szkoda tylko ze nie niebieskie, ale sa Bosche Blue, trzeba moze przetestowac

  6. #6
    maciekch
    Gość

    Domyślnie

    Po długich poszukiwaniach zdecydowałem się na Philips VisionPLUS. Są dobra, jasne białe światło - wydaje mi się, że nie oślepiają (nikt mi nie miga :d ), dobrze oświetlają pobocze.
    Jeżdżę już z mini trochę i na razie się trzymają

    A z tego co mi się wydaje to wszystkie żarówki typu BLUE tak szybko padają, bo się bardziej grzeją. Niebieskie filtry pochłaniają trochę światła, więc jak ma świecić tak samo lub mocniej to musi być trochę mocniejsza, co za tym idzie wyższa temperatura i krótsza żywotność.

    Sam się poważnie nad takimi zastanawiałem.

    Jak się mylę to proszę o sprostowanie :chinczykk:

    Pozdrawiam wszystkich

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •