Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 102

Wątek: Tuning optyczny po taniości:)

  1. #21
    Użytkownik Awatar mes
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Adrian
    Auto
    Prelude V
    Skąd
    WLKP PZL
    Posty
    476

    Domyślnie

    A ja jestem za takim tematem. Każde inne spojrzenie może być dla kogoś cenne, a niemało osób tutaj zagląda chcąc właśnie "przerobić" swój samochód po taniości.
    Nie mówię żeby zaraz wklejać wieś tuning, bo od tego jest m.in. temat "Ustrzelone", tylko kto chce to dołoży tutaj swoje parę groszy jak za małą kasę przerobił wizualnie furacza.
    Jest masa durnych tematów typu: "lakierowanie lusterek" które mogły by być wrzucone właśnie w ten jeden.
    Kolega może swoją drogą założyć temat o swojej Hondzie.

    Co do zmian wizualnych w tej białej japonce to jestem na tak, lakierowanie na biało ok, felga ok, LEDy faktycznie dają efekt przy białej budzie, chociaż sam bym nie zamontował, ale jak to u japońców - im więcej kolorów tym lepiej
    Ostatnio edytowane przez mes ; 29-07-13 o 20:59

  2. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Imię
    Janek
    Auto
    Bialutka Honda Civ
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    32

    Domyślnie

    A jednak doczekałem się jakiś neutralnych komentarzy i po części zrozumienia. Dzięki wielkie
    pomijając już moje ledy w progach które można zdemontować w 5 minut ale je zostawiam ponieważ u mnie ludzie często narzekają na hałas i powietrze i tak marzą o życiu na wsi... więc chociaż troszeczkę przybliżę im ten klimat ;P
    Co do felg to szkoda mi wydawać 1000zł na nowe 16" na których będę jeździł po swoich super "równiutkich" ulicach jak wóz z węglem żeby tylko nie uszkodzić czy pogiąć. Z tymi się coś stanie - mówi się trudno i wtedy pomyślimy. I tak po obniżeniu -40mm muszę znacznie uważać na krawężniki itp. Może jak bym miał drugie auto to to przerobił bym na całkowity Type R i na pewno nie z silnikiem 1.4 ale nie mam więc postawiłem zrobić coś dla siebie indywidualnego. Tandetnego ospojlerowania i stickerów zakrywających miejsc rdzy też nie ma więc wydaję mi się że nie mam się czego wstydzić (póki nie odpale Ledów rzecz jasnaxD )

  3. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Auto
    Del Sol SOHC
    Skąd
    Łódź
    Posty
    155

    Domyślnie

    Hmm czegoś tu nie rozumiem,skoro sam wiesz i zdajesz sobie sprawę,że te ledy to wiocha na maxa to czemu chcesz je zostawić ?

  4. #24
    Użytkownik Awatar AltairV
    Dołączył
    Nov 2008
    Imię
    Artur
    Auto
    Coupe D15B7
    Skąd
    Płońsk
    Posty
    3,384

    Domyślnie

    ja to powiem tak tuningi nie sa dla biednych jak robisz cos po taniosci to albo jest kupa albo to sie zaraz wysra i tyle.

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Imię
    Janek
    Auto
    Bialutka Honda Civ
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    32

    Domyślnie

    tak jak pisałem sentyment do NFS a poza tym możesz mi wierzyć lub nie ale obracam się w takim towarzystwie 99% z moich znajomych uważa te Ledy za wielkie WOW. A swoją drogą skąd się wziął fakt że podświetlanie podwozia to wieś? Pytam bardziej z Ciekawości. Nie widziałem jeszcze nikogo na wsi kto miał by takie coś zamontowane żeby stało się to aż tak wielką wizytówką każdego wieśniaka. Mało tego, jak żyję nie widziałem nigdy na żywo auta z podświetleniem podłogi (wyjątkiem są SZYBCY i WŚCIEKLI i wcześniej wspomniany NFS. A poza tym ogólnie WIEJSKI TUNING wziął się stąd że niektórzy montują jakieś wielkie Spojlery zwane Ławkami czy jakieś inne duperele typu Angel Eye o tandetnej jakości do swojego zdezelowanego auta któremu już nawet Blacharz rodziny Coperfiieldów by nie pomógł. W Blacharkę swojego auta wsadziłem ponad 1200zł ponieważ słynne nadkola się posypały. Auto od strony Mechanicznej bez zastrzeżeń jak i blacharskiej. Pomalowane kilka elementów przeze mnie oraz felgi które uważam że prezentują się zdecydowanie lepiej niż w wersji pierwotnej. Jedynie co mógł bym uznać ze porażkę to malowane bębny ale teraz felgę ładnie widać. (powinien być Swap Układu hamulcowego tylnego na tarcze). A i jeszcze jedno mam zmieniony układ wydechowy tylko nie wiem czy o tym mówić ponieważ może okazać się kolejnym wiejskim elementem xD

    Cytat Zamieszczone przez AltairV Zobacz posta
    ja to powiem tak tuningi nie sa dla biednych jak robisz cos po taniosci to albo jest kupa albo to sie zaraz wysra i tyle.
    Z tym się Zgadzam W końcu sam tytuł "TUNING PO TANIOŚCI". Ale w takim odświeżeniu felg czy malowanych listwach co się może zepsuć?.. no w sumie niewiele. Wydatek nie wielki a zawsze coś. Nie każdego stać na nowe felgi za ponad 1k
    Ostatnio edytowane przez JonyBravo1985 ; 29-07-13 o 21:57

  6. #26
    Użytkownik Awatar MM63
    Dołączył
    May 2012
    Imię
    Young Buck
    Auto
    911 GT3
    Skąd
    SKL
    Posty
    7,407

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JonyBravo1985 Zobacz posta
    tak jak pisałem sentyment do NFS a poza tym możesz mi wierzyć lub nie ale obracam się w takim towarzystwie 99% z moich znajomych uważa te Ledy za wielkie WOW. A swoją drogą skąd się wziął fakt że podświetlanie podwozia to wieś? Pytam bardziej z Ciekawości. Nie widziałem jeszcze nikogo na wsi kto miał by takie coś zamontowane żeby stało się to aż tak wielką wizytówką każdego wieśniaka. Mało tego, jak żyję nie widziałem nigdy na żywo auta z podświetleniem podłogi (wyjątkiem są SZYBCY i WŚCIEKLI i wcześniej wspomniany NFS. A poza tym ogólnie WIEJSKI TUNING wziął się stąd że niektórzy montują jakieś wielkie Spojlery zwane Ławkami czy jakieś inne duperele typu Angel Eye o tandetnej jakości do swojego zdezelowanego auta któremu już nawet Blacharz rodziny Coperfiieldów by nie pomógł. W Blacharkę swojego auta wsadziłem ponad 1200zł ponieważ słynne nadkola się posypały. Auto od strony Mechanicznej bez zastrzeżeń jak i blacharskiej. Pomalowane kilka elementów przeze mnie oraz felgi które uważam że prezentują się zdecydowanie lepiej niż w wersji pierwotnej. Jedynie co mógł bym uznać ze porażkę to malowane bębny ale teraz felgę ładnie widać. (powinien być Swap Układu hamulcowego tylnego na tarcze). A i jeszcze jedno mam zmieniony układ wydechowy tylko nie wiem czy o tym mówić ponieważ może okazać się kolejnym wiejskim elementem xD


    Z tym się Zgadzam W końcu sam tytuł "TUNING PO TANIOŚCI". Ale w takim odświeżeniu felg czy malowanych listwach co się może zepsuć?.. no w sumie niewiele. Wydatek nie wielki a zawsze coś. Nie każdego stać na nowe felgi za ponad 1k
    Mówiąc "wieśniak" nikt nie ma tutaj na myśli osoby mieszkającej na wsi, bardziej stan umysłu.

    Czemu jarzeniówki pod podwoziem są niefajne? Były fajne, jak w telewizji leciał ten taki popularny film (który to rok był? 2003?). Wtedy nie było mowy żeby zobaczyć na naszych drogach samochód z czymś takim. A teraz? Teraz podświetlane podwozie jest jak ortalionowe dresy i muzyka zespołu boys.
    Sam mówisz, że to głupie, wiec po co?

    Jakby tak pomyśleć pod kątem praktyczności, to jak to wygląda? Podwozie ma to do siebie, że ma kontakt z brudem. Jak te żaróweczki i plątanina kabli potem wygląda...

  7. #27
    Użytkownik Awatar CRX1
    Dołączył
    Aug 2010
    Imię
    Andrzej
    Auto
    CRX del Sol
    Skąd
    WROCŁAW
    Posty
    1,277

    Domyślnie

    Może kiedyś zobaczę białą hankę na Wrocku ,jak zwolnię :-)Dopiero zaczynasz przygodę z autem.Fajnie ,że część robisz sam.Zawsze jest tak ,że dzisiaj masz taki plan ,a na nowy sezon wpada do głowy nowy.Taniochą nie da się wszystkiego zrobić ,bo jest to na krótko.Wiocha to lans VW Golfem pod Żabką,a tu wypadałoby koledzy ,po prostu grzecznie wyrazić swoją opinię w sposób bardziej zrozumiały,bo utarło się ,że co nie moje to wiocha.Diody pod progami podpiąc pod alarm i niech sobie świecą .

  8. #28
    Użytkownik Awatar Guscioren
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Artur
    Auto
    Mb6 b18c4
    Skąd
    WND
    Posty
    3,220

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AltairV Zobacz posta
    ja to powiem tak tuningi nie sa dla biednych jak robisz cos po taniosci to albo jest kupa albo to sie zaraz wysra i tyle.
    Nawet nie wiesz jak się mylisz
    Co do przeróbek tego auta osobiście mi większość się podoba. Tylko większa część osób zapomina pewną złotą myśł "de gustibus non disputandum est"

  9. #29
    Użytkownik Awatar CRX1
    Dołączył
    Aug 2010
    Imię
    Andrzej
    Auto
    CRX del Sol
    Skąd
    WROCŁAW
    Posty
    1,277

    Domyślnie

    A tak co do podświetlania ,to trzeba skorzystać z internetu i poprzeglądać z zeszłego roku salony tuningowe W Europie i USA. Wiele projektow, za naprawdę grubą kase ma podświetlane podłogi ,środki ,koła .I powiem wam, ze takie podświetlenie ,sporo kosztuje.Nawet nie będę wklejał linków,sami możecie to sprawdzić.

  10. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Imię
    Janek
    Auto
    Bialutka Honda Civ
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    32

    Domyślnie

    Podziękowania dla pana CRX za słowa otuchy Po pierwszych komentarzach zacząłem wątpić całkowicie w swój gust a raczej w jego brak :/ Co do podświetlanych podłóg modnych w 2003 r to powiedz mi czy jazda Hondą Civic z 98r jest wsią? te auto przecież było modne w latach 96-2001? nie można porównywać podświetlania do ortalionowych dresów. Te dresiki zawsze były ch... i takimi pozostaną a podświetlania miały miejsce i niektórym do dziś się podobają. Sam popadłem w stereotyp że podświetlanie jest wiejskie bo inni tak uważają i tak się utarło. Ale nie wiem czy wyglądało by to wieśniacko gdyby nocą grupka Civic ów powiedzmy ze 4 każdy z innym podświetlaniem pojechała by sznureczkiem przez miasto (ciągle ten NFS w głowie siedzi Co do wykonania podświetlania jest pełna profeska kabelka nie zobaczysz ani jednego pod spodem. Wrócę jednak do wiejskiego stylu i teraz ja coś napiszę: Śmieszy mnie fakt jak ktoś robi R Type style mając 1.4 pod maską. Tak samo jak beemki i ospojlerowanie m3 a silnik 1.6 1.8. To tak jak widzisz gościa wypakowanego a sam wsadzasz sobie poduszki pod bluzkę i udajesz koksa??? nie jest to trochę żałosne? i w dodatku zero własnej inicjatywy czy pomyślunku. Najlepiej kupić gotowy grill, lotkę i inne z z tej serri i klepać kolejnego Civa w tym samym stylu. Odróżnić je można jedynie po kolorze.

    Cytat Zamieszczone przez Guscioren Zobacz posta
    Tylko większa część osób zapomina pewną złotą myśł "de gustibus non disputandum est"
    Dokładnie! Lepiej wyzwać od wiochy:/
    Ostatnio edytowane przez JonyBravo1985 ; 29-07-13 o 23:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •