Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Przyciemnianie szyb w firmie..

  1. #21
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    oj Kenny, 30% powyżej fabryki Czepiasz się Ziomuś :P

  2. #22
    Użytkownik Awatar delSol
    Dołączył
    Jul 2005
    Auto
    за&#10
    Skąd
    WWA
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    zaraz zaraz.... to seryjne szyby sa niby w serii przyciemnione 30%? Dziwne...

  3. #23
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    delSol, nie są, ale ich przepuszczalność wynosi 70-75%. W związku z powyższym na upartego nawet folia przezroczysta antywłamaniowa powoduje przekroczenie magicznego dla Policji progu przyciemnienia...

  4. #24
    Użytkownik Awatar delSol
    Dołączył
    Jul 2005
    Auto
    за&#10
    Skąd
    WWA
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    Bardziej mi chodzilo o kwestie estetyczne niz kontrolne Bo co do samych przepuszczalnosci to juz bardzo dziwne historie slyszalem

    Swoja droga maja na stacjach diagnostycznych urzadzenia do pomiaru? Bo sam jestem ciekaw co by pokazalo ono u mnie...

    Pozdrawiam

  5. #25
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    generalnie nie mają i diagnosta jak widzi przednie szyby to robi w tył zwrot Musiałbyś zatrzymać drogówkę na mieście :P Oni by Ci z przyjemnością zmierzyli :lol:

  6. #26
    Użytkownik Awatar delSol
    Dołączył
    Jul 2005
    Auto
    за&#10
    Skąd
    WWA
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    O przepraszam
    Wielka miloscia do Policji nie pałam ale w ciagu ostatniego tygodnia mialem 2 kontrole drogowe i podczas obydwu Pan Policjant dokladnie ogladal szyby i sam stwierdzal ze nie maja nawyposazeniu urzadzen pomiarowych wiec kazde folie na przednich szybach sa niezgodne z przepisami.
    Co ciekawe nie podpieral sie argumentami o stopniu przyciemnienia szyb przednich tylko tym, ze podczas wypadku moze nastapic potrzeba wybicia szyby i wtedy roznie moze zachowac sie ta folia.

    Ale i tak stwierdzil ze nie jest upierdliwy, ze fajny samochod bo sie nisko siedzi i zyczyl szerokiej drogi :lol:

    Sa ludzie i parapety

  7. #27
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    to jest racja, że zależy na kogo trafisz, ale ten Pan Policjant najwyraźniej miał braki w wiedzy Co do zachowania szyby, to miałem nieprzyjemność przezyć wypadek przy uderzeniu bocznym w moje auto i zastosowanie folii spowodowało, że szyba się posypała, ale jej odłamki nie pokaleczyły nikogo... Ja (odpukać) jeżdżę prawie pół roku na ciemnych szybach i jeszcze bez konsekwencji w postaci straty dowodu Cóż, chyba zostaje Ci sie wybrać do Poznania - słyszałem, że tam panowie In-Blue nie dość, że mają urzadzenia pomiarowe to są jeszcze mocno cięci na ciemne szyby :lol:

  8. #28
    Użytkownik Awatar delSol
    Dołączył
    Jul 2005
    Auto
    за&#10
    Skąd
    WWA
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    Czy mial braki w wiedzy nie wiem Kiedy stwierdzil ze nie bedzie upierdliwy to pomyslalem, ze nie bede sie z nik sprzeczal

    A do Poznania chyba jednak sie nie przejade... bo cos czuje, ze na czerwonie kierunkowskazy tez sa cieci :grin:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •