Strona 240 z 240 PierwszyPierwszy ... 140190230238239240
Pokaż wyniki od 2,391 do 2,395 z 2395

Wątek: Jakie opony?

Użytkownik

Domyślnie

Hej, mam Hondę Civic VII 1.3 w sedanie z 2005r. za niedługo czeka mnie zmiana na nowe opony letnie i zastnawiam się nad producentem. Mechanik, u którego przechowuje swój komplet chce mi sprzedać "w okazjonalnej" cenie Achilles Wintery 101 185/70 R14. Nigdy o takich oponach nie słyszałem, dlatego jeżeli ktoś miał z nimi (albo samamym producentem) jakieś doświadczenia i chciałby się nimi podzielić to będę bardzo wdzięczny.
    Ostatnio edytowane przez Mateusz861 ; 23-02-21 o 15:13 Powód: literówka

Użytkownik Awatar donelvis
    Imię
    Paweł
    Auto
    VIII gen 5D 1.8

Domyślnie

Ty potrzebujesz letnich opon a on Ci chce sprzedać zimowe. Gdzie tu sens, gdzie logika?

Cytat Zamieszczone przez Mateusz861 Zobacz posta
    Hej, mam Hondę Civic VII 1.3 w sedanie z 2005r. za niedługo czeka mnie wymiana opon letnich na nowe i zastnawiam się nad producentem. Mechanik, u którego przechowuje swój komplet chce mi sprzedać "w okazjonalnej" cenie Achilles Wintery 101 185/70 R14. Nigdy o takich oponach nie słyszałem, dlatego jeżeli ktoś miał z nimi (albo samamym producentem) jakieś doświadczenia i chciałby się nimi podzielić to będę bardzo wdzięczny.

Użytkownik Awatar login
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mateusz861 Zobacz posta
    Hej, mam Hondę Civic VII 1.3 w sedanie z 2005r. za niedługo czeka mnie wymiana opon letnich na nowe i zastnawiam się nad producentem. Mechanik, u którego przechowuje swój komplet chce mi sprzedać "w okazjonalnej" cenie Achilles Wintery 101 185/70 R14. Nigdy o takich oponach nie słyszałem, dlatego jeżeli ktoś miał z nimi (albo samamym producentem) jakieś doświadczenia i chciałby się nimi podzielić to będę bardzo wdzięczny.
    A może najpierw "Dzień Dobry" w odpowiednim do tego miejscu na forum?

Cytat Zamieszczone przez donelvis Zobacz posta
    Ty potrzebujesz letnich opon a on Ci chce sprzedać zimowe. Gdzie tu sens, gdzie logika?
    x2
    Ostatnio edytowane przez login ; 13-02-21 o 21:30

Użytkownik

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez JarkoCivic Zobacz posta
    Ja osobiście zakupiłem sobie Nankang Winter Activa SV-3
    Ja też długo zastanawiałem się jakie opony kupić do Hondy i padło właśnie na Nankang Winter Activa SV-3 i jestem z nich bardzo zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez Dumdum ; 28-02-21 o 09:12

Użytkownik Awatar login
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dumdum Zobacz posta
    Ja też długo zastanawiałem się jakie opony kupić do Hondy i padło właśnie na Nankang Winter Activa SV-3 i jestem z nich bardzo zadowolony.
    http://civicklub.pl/forum/showthread...olska!/page727

Uprawnienia umieszczania postów