Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pytanie o poziom płynu chłodniczego

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    79

    Domyślnie Pytanie o poziom płynu chłodniczego

    Jakie poziom płynu chłodniczego jest po wyjeździe z fabryki?
    Moje auto z przebiegiem 4300 km (mam je 3ci dzień dopiero jako 2gi właściciel) ma tak około 2cm -2.5cm ponad stan minimum (ale nie stałem na idealnie płaskiej powierzchni). Hmmm trochę to niepokojące. Musze poobserwować czy ubywa

  2. #2
    Użytkownik Awatar Jaroszy
    Dołączył
    Sep 2008
    Imię
    Jarek
    Auto
    Civic IX L13z4
    Skąd
    Białystok/Gent
    Posty
    70

    Domyślnie

    auta które przyjeżdżają z fabryki zawsze maja zalane mniej, przed sprzedażą zawsze się dolewa do MAX może auto nie miało zrobionego przeglądu PDI

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    79

    Domyślnie

    Ufff czyli jest szansa, że auto sprawne. No nic poobserwuje. Dzięki za odpowiedzi.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poziomek Zobacz posta
    Ufff czyli jest szansa, że auto sprawne. No nic poobserwuje. Dzięki za odpowiedzi.
    Dolałem z miesiąc temu na 1cm ponad max i dzisiaj znowu jest tak na 3/4. Czyli ubyło. Coś nie halo Niedługo przeglądy się szykują A i B to będę molestował ASO niech ogląda od spodu czy jakieś wycieki są czy jak...

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    727

    Domyślnie

    To jest zbiornik wyrównawczy - na zimnym silniku sprawdzasz i ma być między min, a max - nawet min. i jest ok. Żadnych wycieków nie masz. Te 2 cm ponad min. było ok ! Lekki ubytek może być spowodowany nawet odparowaniem wody minimalnym.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •