Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Chcesz mieć spokój? Kupuj te z Azji..

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    61

    Domyślnie 777

    ///
    Ostatnio edytowane przez Gucio33 ; 23-05-16 o 16:43

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    79

    Domyślnie

    Swego czasu Jazzy były dostępne z Chin i z innej fabryki (nie pamiętam lokalizacji) na polskm rynku. Więc po VINie trzeba sprawdzać.

  3. #3
    Użytkownik Awatar Alix
    Dołączył
    Jan 2011
    Auto
    FK2R i ED7 D16T
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Posty
    889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poziomek Zobacz posta
    Swego czasu Jazzy były dostępne z Chin i z innej fabryki (nie pamiętam lokalizacji) na polskm rynku. Więc po VINie trzeba sprawdzać.
    Ale masz na myśli że źle czy dobrze, że z Chin? Jest tam w końcu jedna z nowocześniejszych montowni Hondy. W erze, gdzie mamy już w marketach elektronarządzia "designed in China, made in Poland"...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    79

    Domyślnie

    Nie oceniam, nie wiem, czas pokaże, ale klienci ponoć kręcili nosem wtedy

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Auto
    1,8 sport automat
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poziomek Zobacz posta
    Swego czasu Jazzy były dostępne z Chin i z innej fabryki (nie pamiętam lokalizacji) na polskm rynku. Więc po VINie trzeba sprawdzać.
    Nie przeczytałeś artykułu Chodzi o to że według jakiegoś rankingu Honda ma najlepsze silniki, a w pierwszej dziesiątce są koreańczyki i japończyki ;-)

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez parman Zobacz posta
    Nie przeczytałeś artykułu Chodzi o to że według jakiegoś rankingu Honda ma najlepsze silniki, a w pierwszej dziesiątce są koreańczyki i japończyki ;-)
    Yyy przyznaję się bez bicia, trafionym-zatopionym Już otwieram artykuł

  7. #7
    Użytkownik Awatar Alix
    Dołączył
    Jan 2011
    Auto
    FK2R i ED7 D16T
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Posty
    889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez parman Zobacz posta
    Chodzi o to że według jakiegoś rankingu Honda ma najlepsze silniki, a w pierwszej dziesiątce są koreańczyki i japończyki
    Nie tyle najlepsze, co mające najniższą usterkowość - dla wielu osób liczą się jeszcze inne cechy silnika... Wolałbym przeczytać taki ranking odnośnie całego auta, jeśli już mamy mówić o niezawodności. Chociaż i tak myślę, że japońskie i koreańskie marki (nie mylić z japońskimi i koreańskimi autami, bo przecież większość Hond, ToyToyów czy Hujndajów powstaje w EU, jedynie może Mazda i Subaru pozostały czysto japońskie) z uwagi na swoją filozofię będą nadal na topie - co pośrednio widać po wielu innych rankingach. Które z kolei są mniej kompletne niż taki raport ubezpieczeniowy zawierający wszystkie koszty i awarie, a nie wybiórczo tylko błędy na przeglądach jak TUV czy tylko awarie powodujące unieruchomienie jak ADAC.

  8. #8
    Użytkownik Awatar Civicrob
    Dołączył
    May 2013
    Imię
    Robert
    Auto
    Civic IX HB 5D
    Posty
    199

    Domyślnie

    Z autopsji mogę potwierdzić, że z japońskimi markami aut jest relatywnie mało problemów. Obecnie jeżdżę drugą w mojej karierze Honda Civic, poprzednio miałem VII gen. (autobus), jeszcze wcześniej jeździłem Toyotą. Rodzice mają Toyotę Yaris i Suzuki SX4. Wszystkie te auta bardzo dobrze się sprawują i wykazują niewielką usterkowość. Znajomy mechanik, który naprawia na ogół starsze auta, potwierdza, że statystycznie w najlepszej kondycji są Japońce

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •