Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Dźwine dźwięki z kabiny

  1. #11
    Użytkownik Awatar PerfectLife
    Dołączył
    May 2013
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic IX 1,8 Sport
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez william_dr Zobacz posta
    może kolega z 30tys przebiegu wykonuje na fotelu kierowcy jakieś częste i nietypowe rzeczy? Jakże różne od normalnej jazdy samochodem? ]:->
    Jakby tak było to bym nie miał pretensji materiał na siedzeniu zrobił się taki jak, np stara koszulka, że takie kulki z materiału są pomechacone.

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Auto
    Honda Civic IX 1.8
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    88

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PerfectLife Zobacz posta
    Jakby tak było to bym nie miał pretensji materiał na siedzeniu zrobił się taki jak, np stara koszulka, że takie kulki z materiału są pomechacone.
    To trzeba zetrzeć, albo udać się do kogoś od takich materiałów

  3. #13
    Użytkownik Awatar Alix
    Dołączył
    Jan 2011
    Auto
    FK2R i ED7 D16T
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Posty
    889

    Domyślnie

    Nie no po 30 tys. ja bym jechał do ASO niech wymieniają a nie jeszcze płacić za robotę w praktycznie nowym aucie!!! Moje fotele od CRXa w starszej Hondzie mają pewnie grubo ponad 300tys. bo jestem ich 3. właścicielem i ponad 20 lat a poza lekko wygniecionym jednym boczkiem po wypraniu tapicerki gruby welur z czerwonymi wzorkami wygląda jak nowy i jest o klasę przyjemniejszy od tego co mam w UFO (w którym to swoją drogą po 4 latach fotele wyglądają bez zastrzeżeń)...

  4. #14
    Użytkownik Awatar Grzechuk
    Dołączył
    Sep 2014
    Auto
    Civic IX 1.4
    Skąd
    Białystok
    Posty
    87

    Domyślnie

    Witam, nie chcę już zakładać nowego tematu odnośnie dziwnych dźwięków, ale chciałem zapytać użytkowników civiców 1.4 o pewną rzecz, otóż jadąc swoim autem z prędkością obrotową silnika coś około 2500 do 3000, na 4,5,6 begu słyszę jakby taki cichy gwizd, wycie o wysokim tonie, mam wrażenie, że jest to dźwięk wydobywający się z układu napędowego, jakieś koła zębate, bądź mechanizm różnicowy... gdy zwiększam obroty lub zmniejszam ten dźwięk znika, występuje on tylko przy tych mniej więcej obrotach silnika, czy u was też tak jest ? czy coś jest nie tak z moim autem, zastanawiam się czy jechać z tym do serwisu. Wiem, że podobny problem występował w toyotach avensis (nowy model), tam było coś z mechanizmem różnicowym. Trochę mnie to zaniepokoiło, bo auto jest nowe i ma zaledwie 1700 km przebiegu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •