Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: LPG - jeszcze nie przesądzone...

  1. #11
    Użytkownik Awatar Dzida
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    ED2 D16Z6 LPG
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,300

    Domyślnie

    Pardon... Serwis sprawdzony?? Goście kumaci??
    [URL="http://haparts.pl"][img]http://haparts.pl/podpis4g.jpg[/img][/URL]

  2. #12
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    goście kumaci i na dodatek (co się żadko zdarza u gazowników) nie spychają winy na stan ogólny auta. Popełnić błąd zdarza się każdemu, a oni nie uciekają od przyznania się i naprawienia go. U mnie po montażu regulowali wielokrotnie i mimo, że jestem wymagający nie kręcili nosem. W poprzednim aucie jak założyłem gaz gdzie indziej to po dwóch regulacjach usłyszałem, że się czepiam i za następne Panowie zażyczyli sobie płatności mimo gwarancji... :!: :evil: Tutaj jest na szczęście zupełnie inaczej.

    Ale wybór i tak pozostawiam Tobie - nie chciałbym kiedyś usłyszeć, że poleciłem zły warsztat. Ja z nich jestem zadowolony.

  3. #13
    Użytkownik Awatar Dzida
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    ED2 D16Z6 LPG
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,300

    Domyślnie

    Nawet jak oni będą robic mi jakies kompleksy to sie nie dam. Ja jestem twardy. Byłem ostatnio z bębnami w JC to w 15 minut mi kase zwrócili. Opony też zamienili. I dowiezli na miejsce... Gazownikom tez sie nie dam, tylko przydaloby sie, zeby mieli na miejscu jakis sprzet, oprócz srubokreta i mlotka... ;D
    [URL="http://haparts.pl"][img]http://haparts.pl/podpis4g.jpg[/img][/URL]

  4. #14
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    mają nawet PC-ta :lol: i umieją z niego korzystać

  5. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Skąd
    Łódź
    Posty
    496

    Domyślnie

    No wlasnie jak zakladali gazownie to byl wlasnei problem z mikserem, i wlozyli jakis inny ale dopasowali i niby dziala, naawiercili w nim otwory na szpliki, zalozyli siatke, dokrecili i jakos to jezdzi ale nie wiedzia dlaczego mi obrato spadaja.
    Gdzie moge taki mikser kupic ? jaki koszt zrobie to na wlasna reke
    Jutro postaram sie pokazac jaki mam mikser

    pozdro.

    [ Dodano: Sob 13 Sie, 2005 ]
    O znalazlem w innym poscie, moj mikser wyglada mniejwiecej tak:

    Czy nadaje sie on do d13b2 ? takie cos mi zalozyli, tylko ze te otwory oni sami nawiercili.


    pozdro.

  6. #16
    Użytkownik Awatar NFS
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Grze'
    Auto
    EG3 d16z6
    Skąd
    Pruszków
    Posty
    664

    Domyślnie

    raku,

    ten wlasnie mikser mam zamowiony i maja mi wstawic we wtorek. sa straszne kłopoty z dostaniem go w wawie.

    jakie masz srednice tych otworow? moze w tym tkwi problem. jak sie zbiera? muli, czy idzie jak na benie?

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Skąd
    Łódź
    Posty
    496

    Domyślnie

    Srednica otworow jest chyba taka jak na tym obrazku.
    Muli mi strasznie na srednich obrotach najbardziej, wciskam padal, ruszam i tak przy 2000-3000 obrotow czuje taka luke ze ledwo co przyspiesza pozniej dalej jest juz lepiej.
    Wiem ze to kwestia wyregulowania, ale gaznik jest wyregulowany bo bylem u gaznikowca i mi za 20 zeta wyregulowal go na bezynce i jest ok, na benzynie jesdzi super.
    Tylko ze tam gdzie zakladalem gaz nie umieja mi juz tego wyregulowac, mowia ze jest niby dobrze. Do tego ze muli juz sie przyzyczailem ale do tego ze obroty spadaja tak ze prwie gasnie juz nie moge. NIe wiem czego to przyczyna, zatrzymuje sie i nie raz spadaja obroty na 800-900 czyli ok a innym razem prawie na zero jest tez tak ze obroty zatrzymuja sie na 2500 obrotow i rosna same tak do 3000 i nagle spadaja do 800. NIe kumam tego ale tak mnie to wkurza juz. Dlatego chce podjechac gdzies indziej gdzie robia az zeby mi kompa zalozyli do sterowania slniczkiem krokowym z sondy lambdy bo teoretycznie powinno sie dac , moze wtedy by moje prblemy sie skonczyly.

    pozdro.

  8. #18
    Użytkownik Awatar NFS
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Grze'
    Auto
    EG3 d16z6
    Skąd
    Pruszków
    Posty
    664

    Domyślnie

    Hmm, to nie wiem co jest i troche mnie zaniepokoił ten twoj mikser. Ja mam miec niby taki sam i pewnie mnie czekaja takie same klopoty. Ten z obrazka ma jeden palnik 24mm srednicy a drugi 26mm.

    Jak chcesz instalke z silniczkiem krokowym to wysztrzegaj sie kompa stag2-L. To jest taki tylko sciemniacz. Prawdziwe kompy to autronic 700 i bingo(polski).

  9. #19
    Użytkownik Awatar Dzida
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    ED2 D16Z6 LPG
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,300

    Domyślnie

    Klamka zapadła... Gazik będzie we Wrześniu, teraz czekam na propozycje poszczególnych instalacji gazowych... Która firma robi najlepsze??

    [ Dodano: 16-08-2005 ]
    Apfff... To w takim razie jaką założyc instalacje?? (żeby nie było że mnie w ch... zrobią, a potem będę płakał...:P) Czy do gaźników zakładają kompy??
    [URL="http://haparts.pl"][img]http://haparts.pl/podpis4g.jpg[/img][/URL]

  10. #20
    Użytkownik Awatar arszenik
    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    Kielce
    Posty
    86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rAku*
    jest tez tak ze obroty zatrzymuja sie na 2500 obrotow i rosna same tak do 3000 i nagle spadaja do 800. NIe kumam tego ale tak mnie to wkurza juz.ie skonczyly.
    pozdro.
    Raku mam dokladnie to samo w swoim D13B2. Coprawda mixer mam inny, jeden z duzą dziurą na wielkosc gaznika ale problem mam ten sam. Ktos mi powiedzial ze to problem z parownikiem, jakas membrana jak jest uwadzona uszkodzona czy wyjechana to podobono cos tam raz reguluje dobrze raz źle (nie znam sie na parownikach) i dlatego obroty sa raz takie raz inne (to tez ma znaczenie czy rozgrzany parownik czy nie) sproboj zapytac jakiegos gazowca co mysli o tej teori. Niebawem jade do prze łeba od japonskich samochodow i LPG to zobaczymy co powie na to - bo jade do niego wlasnie w tej sprawie tych obrotow. Auto mi zasuwa na gazie bardzo dobrze, od 1000rpm nawet na dwojce - SERIA silnik + ulter wydech i tyle.

    pozdro

    dam znac jak wroce z gazownika

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •