Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Problem z wyswietlaczem Radia/Klimatyzacji

  1. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    1

    Domyślnie

    Naprawiłem wyświetlacz radia w inny sposób:

    1. Instrukcje jak zdemontować wyświetlacz są na youtube, aby nie porysować plastików nie polecam śrubokręta tylko plastikowy zestaw do demontażu
    2. Przedmuchałem sprężonym powietrzem oraz oczyściłem złącze wyświetlacza i piny na płytce środkiem Kontakt S.

    Działa bezproblemowo, nie trzeba kupować używanego wyświetlacza, który i tak nie wiadomo ile pochodzi.

  2. #42
    Użytkownik Awatar hoek
    Dołączył
    Nov 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    Civic EP4
    Skąd
    KRAKÓW
    Posty
    164

    Domyślnie

    Witam, jeśli ktoś miałby problemy z wyświetlacz trzeszczącym lub wyłączającym się radiem to zapraszam na PW lub przez FB https://www.facebook.com/Naprawa-wy%...dmin_todo_tour

  3. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Imię
    Bartek
    Auto
    CIVIC UFO R18A2LPG
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    4

    Domyślnie

    w innym wątku napisałem to samo:

    Ja znalazłem taki filmik w sieci na ten temat (wyświetlacz klimatyzacji zegar i radio... ) na razie się nie podejmuje z racji jesieni za oknem...

    https://www.youtube.com/watch?v=8t2x...=528s&index=11

    po wymontowaniu wyświetlacza ukazuje nam się 1 wtyczka, Musimy zdjąć białe maskowanie i mamy luty które gdzieniegdzie są oberwane:


    na filmie z YT też jest pokazane że luty młodego mistrzostwem świata nie są, ale wyświetlacz zaczyna działać..
    Ja nie testowałem... Na razie szukam informacji bo u siebie po dociśnięciu wyświetlacza na jakiś czas zachowuje się dobrze, a później znów wygaszają linie i psuje opinie Hondy...

  4. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Auto
    VIII 1.8 2006
    Posty
    36

    Domyślnie

    Ja się zastosowałem do porady tekstera, kupiłem kontakt S, wypsikałem płytkę, dodatkowo przedmuchałem sprężonym powietrzem i od sierpnia mam spokój.

  5. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2018
    Imię
    Michał
    Auto
    Honda Civic 8gen
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anesiu Zobacz posta
    w innym wątku napisałem to samo:

    Ja znalazłem taki filmik w sieci na ten temat (wyświetlacz klimatyzacji zegar i radio... ) na razie się nie podejmuje z racji jesieni za oknem...

    https://www.youtube.com/watch?v=8t2x...=528s&index=11

    po wymontowaniu wyświetlacza ukazuje nam się 1 wtyczka, Musimy zdjąć białe maskowanie i mamy luty które gdzieniegdzie są oberwane:


    na filmie z YT też jest pokazane że luty młodego mistrzostwem świata nie są, ale wyświetlacz zaczyna działać..
    Ja nie testowałem... Na razie szukam informacji bo u siebie po dociśnięciu wyświetlacza na jakiś czas zachowuje się dobrze, a później znów wygaszają linie i psuje opinie Hondy...
    Potwierdzam, 3 dni temu zdemontowałem zegary, wymieniłem spoiwo na wszystkich punktach lutowniczych styku płytki z wyświetlaczem. Wyświetlacz działa jak nówka sztuka.
    Pozdrawiam.

  6. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2020
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, czy udało się rozwiązać problem z nie działającym wyświetlaczm? Nie mówię tutaj o zimnych lutach tylko całkowite nie działanie wyświetlacza klimy/radia.

    Podmieniłem wyświetlacz i również nie działa, wsadziłem mój wyswietlacz do innej hondy i działa prawidłowo.

    Będę wdzięczny za pomoc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •