Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Problem z wyswietlaczem Radia/Klimatyzacji

  1. #1
    Użytkownik Awatar MateK
    Dołączył
    Aug 2007
    Auto
    ?
    Skąd
    Skarżysko-Kam/Po
    Posty
    1,157

    Question Problem z wyswietlaczem Radia/Klimatyzacji

    Od lata zeszlego roku, po tym jak samochod postal na dworzu w sloneczny dzien i kokpit dosc mocno sie nagrzal, zdarza sie ze wyswietlacz radia szwankuje. Raz wyswietla wszystkie "linie", a raz tylko ktoras z kolei co sprawia ze obraz staje sie nieczytelny. Kiedy docisnac plekse to jakby na chwile sie poprawia, ale pozniej znow jest to samo. Generalnie wszystko wraca do normy po tym jak sie troche pojezdzi.

    Akumulator? Bezpiecznik? Cos nie styka, czy radio?

    Mial ktos cos takiego?

  2. #2
    Użytkownik Awatar TRAFO
    Dołączył
    Aug 2010
    Auto
    FK2 R18A2
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,161

    Domyślnie

    Gdzieś już to było opisane.
    O ile pamiętam chodziło taśmę w wyświetlaczu a właściwie to że nie nie stykała jak trzeba.
    Na wszelki wielki jak nie będzie działać to zrób sobie test wyświetlacza i zobaczysz co ci pokaże.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Auto
    Civic VIII 5D 1.8
    Posty
    179

    Domyślnie

    Mam to samo, dzieje się tak od czasu do czasu, czasem trzeba "puknąć" ale najczęściej samo się po chwili naprawi. Na razie olewam

  4. #4
    Użytkownik Awatar maxiormchw
    Dołączył
    Oct 2011
    Imię
    Maks
    Auto
    Było FN2 '08
    Skąd
    Okolice Krakowa
    Posty
    344

    Domyślnie

    Również mam ten przypadek, nie wszystkie linie się pokazują, ale z reguły są to te same. Stawiałem na problem z wyświetlaczem ale możliwe,że to tylko problem z podłączeniem ponieważ raz wszystko działa a raz nie, zazwyczaj podczas jazdy po nierównościach.

  5. #5
    Użytkownik Awatar MateK
    Dołączył
    Aug 2007
    Auto
    ?
    Skąd
    Skarżysko-Kam/Po
    Posty
    1,157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wirtold Zobacz posta
    Mam to samo, dzieje się tak od czasu do czasu, czasem trzeba "puknąć" ale najczęściej samo się po chwili naprawi. Na razie olewam
    Pukniecie pomagalo... obecnie juz nie pomaga i mimo tego ze raz sie pojawia, raz znika, serwis obstawia wyswietlacz.

    Aby sprawdzic podlaczenia musialbym rozebrac pol deski rodzielczej zaczynajac od podlokietnika i recznego, racja?

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Imię
    Łukasz
    Auto
    D14Z1->N22A2
    Skąd
    mazo
    Posty
    715

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MateK Zobacz posta
    Aby sprawdzic podlaczenia musialbym rozebrac pol deski rodzielczej zaczynajac od podlokietnika i recznego, racja?
    Wystarczy zdemontować górny plastik co jest na radiem -jest on na zatrzaski i już masz dostęp do wyświetlacza który tez jest na zatrzaskach i dwóch śrubkach

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    30

    Domyślnie

    Panowie miałem podobny problem tylko dodatkowo czasami radio mi się wyłączało. U mnie pomogła wymiana radia.

  8. #8
    Użytkownik Awatar donelvis
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    VIII gen 5D 1.8
    Skąd
    Przemyśl
    Posty
    1,411

    Domyślnie

    witam!
    napiszę w tym temacie, co by nowego nie zakładać.
    otóż jak zmieniam stację radiową, to przez chwile pojawia mi się napis z rds o treści "lady" - to jakaś pozostałość po informacji że grał zespół lady pank i gdzieś to siedzi w pamięci i dosłownie przy każdej zmianie stacji pojawia się ten napis. wie ktoś może jak to zwalczyć?
    z góry dziękuję za pomoc!

  9. #9
    Użytkownik Awatar piter7766
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    piotr
    Auto
    EJ9>EM2> FN1>FK2
    Skąd
    puławy
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    To nie ,,Lady Pank'',to jest Lady Gaga,a tej niczym nie zwalczysz,ona jest jak najgorsza zaraza,jedna z plag egipskich.Jedyne co mogę podpowiedzieć to jak najszybciej sprzedaj auto...

  10. #10
    Użytkownik Awatar donelvis
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    VIII gen 5D 1.8
    Skąd
    Przemyśl
    Posty
    1,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piter7766 Zobacz posta
    To nie ,,Lady Pank'',to jest Lady Gaga,a tej niczym nie zwalczysz,ona jest jak najgorsza zaraza,jedna z plag egipskich.Jedyne co mogę podpowiedzieć to jak najszybciej sprzedaj auto...
    a widzisz, a ja myślałem, że to nasze rodzime chłopaki mi się zagnieździły w RDS-ie
    dopiero co kupiłem, a tu taka klątwa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •