Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 78 z 78

Wątek: tempomat

  1. #71
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Imię
    Krzysiek
    Skąd
    Łódź
    Posty
    133

    Domyślnie

    To powinno pasować z tym że tylko do przedlifta bo miały taką samą taśmę kierownicy w polifcie ją zmieniono

  2. #72
    Użytkownik Awatar kaczka208D
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Seweryn
    Auto
    EP2 D16V1 30th An
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Posty
    2,820

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookaty Zobacz posta
    Chciałem go kupić jak cena była 100zł, po moim mailu podniósł się o 100zł i olałem temat. Lepszym rozwiązaniem będzie tempomat z Omegi. Linka jest podłączana pod linkę w komorze silnika, nie trzeba ingerować w pedały.

    200zl za pelen komplet to i tak mega tanio. Wiesz ile elementow wchodzi w skald tego ? :P

    Sam chcialem to brac, ale mam wazniejsze wydatki przy aucie.

    Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

  3. #73
    Użytkownik Awatar MM63
    Dołączył
    May 2012
    Imię
    Young Buck
    Auto
    911 GT3
    Skąd
    SKL
    Posty
    7,407

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzychu39 Zobacz posta
    To powinno pasować z tym że tylko do przedlifta bo miały taką samą taśmę kierownicy w polifcie ją zmieniono
    Przed i polift ma tą samą taśmę.

  4. #74
    Użytkownik Awatar MichałCK
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    MB1 D16Y2
    Skąd
    Kielce
    Posty
    2,505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzychu39 Zobacz posta
    To powinno pasować z tym że tylko do przedlifta bo miały taką samą taśmę kierownicy w polifcie ją zmieniono
    Masz rację, i jej nie masz

    Cytat Zamieszczone przez MM63 Zobacz posta
    Przed i polift ma tą samą taśmę.
    Nie masz racji, i ją masz

    Pierwsze przedlifty z 95r tego co wiem miały taką samą taśmę jak w V gen, wystarczy popatrzeć na serwisowy manual przed i polifta.
    Trochę to pogmatwane, do mojej Hondy kupowałem wszystko co związane z poduszkami od wersji MB1 96r oraz z MB2 98r, obydwie wersje miały już takie same taśmy pod kierownicę tak jak pisze MM63

    Charakterystyczną cechą tej taśmy z przedlifta 95r jest to że posiada zębatkę pomocną przy centrowaniu taśmy, w kolejnej wersji tego NIE BYŁO.
    Wtyczki w poduszkach mają w przedliftach jeden pin więcej w kostce, sterownik SRS również się delikatnie różnił kształtem.
    Wskazówką jest to że na poduszkach powietrznych jest jedynie sam napis SRS - w późniejszych autach było 'SRS AIRBAG" - wersja z inną taśmą, i delikatnie inną wiązką poduszek.
    Jeżeli macie na poduszkach sam napis "SRS" to wtedy najprawdopodobniej macie możliwość podłączenia tempomatu o którym mowa od kilku postów.
    Wrzucam pewne ryciny

    Różnica taśm:



    Różnica sterownika:

    Ostatnio edytowane przez MichałCK ; 15-03-16 o 12:08

  5. #75
    Użytkownik Awatar lookaty
    Dołączył
    Jan 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    MB2 D14Z4
    Skąd
    Piękny Kraków
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaczka208D Zobacz posta
    200zl za pelen komplet to i tak mega tanio. Wiesz ile elementow wchodzi w skald tego ? :P

    Sam chcialem to brac, ale mam wazniejsze wydatki przy aucie.

    Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
    nie twierdze
    ze drogo, ale 200 na gadzet bez gwarancji, ze bedzie dzialal nie wydam. Z reszta za 100bylo wystawione, a nagle sie zrobilo 200. Podziekowalem.

  6. #76
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Auto
    Aerodeck D14Z4 LPG
    Skąd
    K-ce
    Posty
    332

    Domyślnie

    Niech w końcu, jakiś napalony jak szczerbatry na suchary kupi i założy ten tempomat, będę mu szczerze kibicował. Moim zdaniem taśma od poduszki jest koniecza tylko do sterowania tempomatem, więc od biedy można chyba zrobić oddzielną wiązkę... zostawić starą.

    Cena jest jak dla mnie z d.... ale już pisałem jaki jest problem z hondami, więc nie będę się powtarzał. Bez odpowiedniej wiedzy, wilu godzin straconych na montażu to tylko bezwartościowe graty, na które nie mamy gwarancji, że zadziałają.

  7. #77
    Użytkownik Awatar toby86
    Dołączył
    Apr 2009
    Imię
    Tomek
    Auto
    Honda Civic EG8
    Skąd
    PL/DE
    Posty
    2,118

  8. #78
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    12

    Domyślnie

    Witam nie będę zakładał nowego tematu. Mam tempomat ms50 waeco magic speed. Pytanie gdzie mam podpiąć siłownik podciśnieniowy pod którą rurkę foto kolektora https://www.szybkiplik.pl/94x4HCsbCd prosił bym o zaznaczenie tej rurki na zdjęciu z góry dziękuje. Civic VI EK3 1.5 D15z6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •