Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: jeszcze raz temat gazu!!!

  1. #1
    Enrike
    Gość

    Domyślnie jeszcze raz temat gazu!!!

    witam wszystkich
    napiszcie mi jak mozecie czy duza jest roznica miedzy sekwencją a zwyklą instalacją gazową .Interesuje mnie jaka to roznica ,bo bo jesli mam zapłacic za sekwencyjny wtrysk 3.500 a oprocz spadkow mocy nie ma wiecej roznic to biore zwykła instalke,.Silnik mam 1.5 16v oznaczenie d15b7.pozdrawiam Ps sory jesli robie burdel na forum ale jest to dla mnie wazne!!

  2. #2
    Użytkownik Awatar Woyteckpn
    Dołączył
    Jun 2005
    Skąd
    Poznań
    Posty
    42

    Domyślnie

    moja D15B7 była zagazowana instalką drugiej generacji i nie polecam choć jechałem na niej tylko raz to jednak było trochę widoczne, że się silnik zdławił, po zdjęciu instalki auto zrobiło się o wiele żwawsze, jeśli chodzi o wtrysk to poniżej post z forum hondapl.org apropo Accorda z wtryskiem: http://www.hondapl.org/forum/message.asp?id=112054

    generalnie oprócz dobrej instalacji musisz mieć też dobry montaż żeby obyło się bez przygód

  3. #3
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    Sekwencja. Są kłopoty z wystojeniem, ale jak użyjesz opcji "szukaj" to znajdziesz opinie. Różnic jest kilka, ale każdy gazownik CI je wymieni. Generalnie jest mniej obciążająca dla silnika w sensie jego szybszego wyeksploatowania.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •