Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 226 z 226

Wątek: Honda Civic Tourer Concept - jak Wam się podoba

  1. #221
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karas Zobacz posta
    skyactive to nowy silnik i do konca nie wiadomo jeszcze "co w trawie piszczy"Wszystkie mankamenty wyjda dopiero po 2-3 latach - oby nie zrównał się awaryjnością z 1.4tsi
    TSI obecnej generacji, z tego co się orientuję, to też nowe silniki (już na pasku), więc w obu przypadkach odpowiedź poznamy po kilku latach. W końcu w motoryzacji też najlepszymi testerami są użytkownicy

  2. #222
    Użytkownik Awatar butler.gdansk
    Dołączył
    Sep 2011
    Imię
    Szymon
    Auto
    Civic FK3
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    3,179

    Domyślnie

    Z tych nowych TSI (różne) już kilkakrotnie skrzynię do mnie całą przywozili (z ASO grupy VAG) bo wyrabia się gniazdo aluminiowej obudowy zaraz przed przegubem wewnętrznym.
    Właśnie 2-3 letnie auta - masakra. Wszystko by było ok gdyby zaprojektowali tą obudowę trochę grubszą. Ale ta aluminiowa ścianka jest taka cienka że się poddaje naprężeniom łożyska i szlag ją trafia.

  3. #223
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    poki co ix'tki nie cierpia na zaden feler poza duperelami z czego trzeba sie cieszyc., po czesci zasliga sprawdzonego r18... a to ze nowe tsi na pasku jest to tylko wada kolejna i potencjalne wydatki, a nie zadne usprawnienie :d Z mazda zobaczymy... tych cx5 i szostek jezdzi duzo wiecej niz civow i crv u nas przykladowo (accordow tez malo) takze poligon doswiadczalmy jest ))

  4. #224
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez butler.gdansk Zobacz posta
    Z tych nowych TSI (różne) już kilkakrotnie skrzynię do mnie całą przywozili
    Z tego co się orientowałem w sieci to ludzie są raczej zadowoleni z tych silników. Owszem trafiały się sporadyczne problem ze wstecznym. Widzę jednak, że znasz temat w praktyce, więc pytanie - czy poza skrzyniami są inne problemy?
    Cytat Zamieszczone przez _posen Zobacz posta
    a to ze nowe tsi na pasku jest to tylko wada kolejna i potencjalne wydatki,
    Czy ja wiem - pasek to nie samo zło Zachowując rozsądny interwał wymiany nie da po kieszeni i nie sprawi problemu. Chyba nawet ciszej pracuje.

  5. #225
    Użytkownik Awatar butler.gdansk
    Dołączył
    Sep 2011
    Imię
    Szymon
    Auto
    Civic FK3
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    3,179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martin_ Zobacz posta
    Z tego co się orientowałem w sieci to ludzie są raczej zadowoleni z tych silników. Owszem trafiały się sporadyczne problem ze wstecznym. Widzę jednak, że znasz temat w praktyce, więc pytanie - czy poza skrzyniami są inne problemy
    Jako osoba pracująca na obrabiarkach nie mam styczności bezpośrednio z samochodami i ich bolączkami. Ale jeśli któryś raz z kolei dostaję od gościa z ASO całą skrzynię i widzę minę jak u kota ze Shreka oraz słyszę nieśmiałe pytanie "czy da radę?" to coś jest nie halo...

  6. #226
    Użytkownik Awatar marcin001984
    Dołączył
    Jul 2012
    Auto
    FN1-> EP3-> FN1
    Skąd
    Oborniki/Poznań
    Posty
    4,603

    Domyślnie

    Słyszałem wiele negatywnych opinii o 1.4 TSI. Wolałbym kupić dobrej marki rower jak Golfa czy Polo z tym silnikiem
    http://warsztatvw.blogspot.com/2013/...ie-koszty.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •