Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Custom made battery holder

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Auto
    Accord CL9
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    293

    Domyślnie

    wygraweruj na tym "mugen" albo "skunk" - zaraz będziesz robił zamówienie na zakup grupowy i nie będziesz już czytał że to jest *ujowe...

  2. #12
    Użytkownik Awatar thompson17
    Dołączył
    Jul 2009
    Imię
    Tomek
    Auto
    EG4-EP3-BMW E90
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    3,167

    Domyślnie

    Myślisz że ja jestem tak zaślepiony "trendami" jak Ty? może Tobie by wystarczył napis mugen albo skunk, nie mi

    ja nie należę do ludzi którzy jak by im powiedzieć że nakretki od pepsi to jdmowe dekielki do felg i by założyli ...

  3. #13
    Użytkownik Awatar billiejoe
    Dołączył
    Jul 2009
    Imię
    billie
    Auto
    MPS
    Skąd
    Cz-wa
    Posty
    1,633

    Domyślnie

    Dlaczego ten temat jeszcze nie poleciał

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Auto
    Accord CL9
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    293

    Domyślnie

    nie spinaj się tak Tomku i nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz a mnie nie znasz aczkolwiek mało mnie interesuje czyjeś zdanie o mnie
    jeśli zrozumiałbyś poprawnie to co napisałem to zauważyłbyś ironię którą w tym zawarłem... wkurza mnie po prostu to, że ktoś coś sam zrobił, nieoklepanego i zaraz dostał zjebę, bo było właśnie inne od tych jak to nazwałeś "trendów" może warto spojrzeć na to w inny sposób - spróbował zrobić coś sam a nie od razu kupił gotowy markowy wyrób, metodą prób i błędów może zrobić w taki sposób coś fajnego a tak to został zniechęcony i koniec

    zauważ, że dzieje się to dosyć często na tego typu forach

    poza tym nie zaadresowałem swojego postu do Ciebie więc nie rozumiem czemu Ciebie to akurat tak dotknęło...jeśli już miałbym się odnosić koniecznie do Twojego postu to dla mnie bardziej festyniarski niż ten uchwyt jest chociażby sticker bomb albo niektóre wlepki no ale każdy ma swój gust staram się szanować zazwyczaj to jaki ktoś ma gust itp ale można to wyrazić w inny sposób, no i to tyle na temat bo się zrobi niepotrzebna dyskusja zaraz

  5. #15
    Użytkownik Awatar robivitez
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Robert
    Auto
    K20&K24
    Skąd
    Garaz
    Posty
    780

    Domyślnie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •