Strona 1 z 51 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 507

Wątek: Masakra Civic V 92 Jajko Tylnia Podłoga POTRZEBNA PILNA POMOC !!!

  1. #1
    Użytkownik Awatar qtrix
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic v gen d15b3
    Skąd
    Poznań
    Posty
    242

    Unhappy Masakra Civic V 92 Jajko Tylnia Podłoga POTRZEBNA PILNA POMOC !!!

    Witam samochód kupiłem dosyć nie dawno wszystko sprawowało sie okej bez zastrzeżeń ale dziś zastanowił mnie wyciek z przewodu od baku paliwa okazało się że to tylko wężyk puścił wiec Od razu myśli o poważnej naprawie mi przeszły.Jednak po dłuższym przyglądaniu sie okazało sie że tył wraz z mocowaniami wahaczy itp(idealnie zamaskowany przez sprzedawcę) jest przegniły i to w stopniu średnim nie totalnie na wylot ale jednak trochę intensywnie nadgryzione wraz z tylnią podłogą :C .

    Moje pytanie brzmi raczej jako prośba skierowana do forumowiczów czy ktoś z Poznania jakiś naprawdę Znający się Fachowiec był by wstanie przyjechać na miejsce lub mógłbym się zgłosić i oceniłby czy w ogóle jest jaka kol wiek możliwość podjęcia próby naprawy tego auta
    ( W pewnym stopniu znam się co nie co na mechanice i przy nie jednym aucie robiłem drobne usterki ale jednak tak naprawa jest nie do podjęcia przeze mnie jako iż nie mam wystarczających narzedzi do tego typu naprawy i powiedzmy szczerze umiejętnośći w kwesti blacharki)
    .Auto iż jest jednym z pierwszych na własność więc myśl o sprzedaży jest ostatnią opcją jaka wogóle wchodzi w grę.

    Cena nawet jeśli przekroczy racjonalne koszty to byłbym skłonny zapłacić ale jak już wcześniej powiedziałem za fachową naprawę nie za partactwo po kosztach.Pozdrawiam liczę na pomoc miłośników HONDY 
    Ostatnio edytowane przez qtrix ; 29-01-13 o 15:47

  2. #2
    Użytkownik Awatar Tomeszek
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Tomek
    Auto
    Saxo VTS
    Skąd
    Poznań
    Posty
    998

    Domyślnie

    http://htp.info.pl/index.php jest paru speców w poznaniu na pewno ktoś pomoże

    pozdr

  3. #3
    Użytkownik Awatar qtrix
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic v gen d15b3
    Skąd
    Poznań
    Posty
    242

    Domyślnie

    Najlepiej Prosiłbym o info o danym fachowcu w Poz na priv albo w tym wątku )

  4. #4
    Użytkownik Awatar Tomeszek
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Tomek
    Auto
    Saxo VTS
    Skąd
    Poznań
    Posty
    998

    Domyślnie

    osobiscie polecam Groma bo z jego pomocy korzystam dość często, poza tym są Mleko, Checker.. to takie najpewniejsze osoby, kontakt bez problemu powinieneś znaleźć na necie a jak chcesz nr do Groma to pisz na pw

  5. #5
    Użytkownik Awatar gruszkin
    Dołączył
    Dec 2006
    Auto
    eg4 d-series
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2,908

    Domyślnie

    a jak będziesz chciał robić transplantację blachy to niedługo moją czerwoną będę rozbierał na częsci

  6. #6
    Użytkownik Awatar qtrix
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic v gen d15b3
    Skąd
    Poznań
    Posty
    242

    Domyślnie

    Mam jeszcze pytanie nie wiem czy ten mechanik sie nie zna albo to prawda że ponoć jeżeli jest zgnite miejsce przy tylnich wahaczach i tych okolicach to nie idzie już nic zrobić


    @Gruszkin jak będziesz tą Hanie rozbierał daj znać prawdopodobnie masz chętnego na tył blachy wraz z mocowaniami od wahaczy itp .

  7. #7
    Użytkownik Awatar toomekk_ej2
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    Tomasz
    Auto
    ed9 90'
    Skąd
    Kościan
    Posty
    1,106

    Domyślnie

    a sory , kupiłeś te auto z Poznania z okolic M1 ? ;p nie wiem jakie to było osiedle ...

  8. #8
    Użytkownik Awatar qtrix
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic v gen d15b3
    Skąd
    Poznań
    Posty
    242

    Domyślnie

    Os przemysława, tak kupiłem je z okolic m1. A co mam się bać czegoś ?

  9. #9
    Użytkownik Awatar toomekk_ej2
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    Tomasz
    Auto
    ed9 90'
    Skąd
    Kościan
    Posty
    1,106

    Domyślnie

    nieee ;P

    tzn za te 3 tys nie zabral bym tego auta .

    Bylem ogladac z kumplami widocznie przed Toba , koles mial na sprzedaz jeszcze jedna H z silnikiem d13. ale jak dla Nas zadna nie nadawala sie na uzytkowanie

    ta co zabrales to ta z halogenami z przodu ? tzn nawet nie wiem czy tam ma halogeny czy same zaslepki .

    nadkola chyba miala robione ale jakos nieudolnie .. w srodku dziury , wlew paliwa po otwarciu dziurawy , progow to ona chyba juz nie ma bo plastik trzmal sie ledwo co kuferka w bagazniku nie sprawdzalismy bo byl zawalony jakimis gratami i nie chcialo nam sie wyjmowac


    to tak na szybko z ciekawosci do ilu zszedł sprzedawca z cena ?

  10. #10
    Użytkownik Awatar qtrix
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic v gen d15b3
    Skąd
    Poznań
    Posty
    242

    Domyślnie

    2500 ostatecznie, czyli to jest ta na pewno. Halogeny działają, klapa fakt nie otwierała się. Graty były lecz powędrowały na śmietnik, nie wiem czy zrobiłem dobry zakup zapewne NIE i teraz kompletnie nie wiem co mam zrobić z nią. Z zewnątrz widać że była picowana na sprzedaż i nawet wygląda a pod spodem no jest kiepsko.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •