Pokaż wyniki od 21 do 30 z 507

Wątek: Masakra Civic V 92 Jajko Tylnia Podłoga POTRZEBNA PILNA POMOC !!!

Widok wątkowy

  1. #1
    Użytkownik Awatar qtrix
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic v gen d15b3
    Skąd
    Poznań
    Posty
    242

    Unhappy Masakra Civic V 92 Jajko Tylnia Podłoga POTRZEBNA PILNA POMOC !!!

    Witam samochód kupiłem dosyć nie dawno wszystko sprawowało sie okej bez zastrzeżeń ale dziś zastanowił mnie wyciek z przewodu od baku paliwa okazało się że to tylko wężyk puścił wiec Od razu myśli o poważnej naprawie mi przeszły.Jednak po dłuższym przyglądaniu sie okazało sie że tył wraz z mocowaniami wahaczy itp(idealnie zamaskowany przez sprzedawcę) jest przegniły i to w stopniu średnim nie totalnie na wylot ale jednak trochę intensywnie nadgryzione wraz z tylnią podłogą :C .

    Moje pytanie brzmi raczej jako prośba skierowana do forumowiczów czy ktoś z Poznania jakiś naprawdę Znający się Fachowiec był by wstanie przyjechać na miejsce lub mógłbym się zgłosić i oceniłby czy w ogóle jest jaka kol wiek możliwość podjęcia próby naprawy tego auta
    ( W pewnym stopniu znam się co nie co na mechanice i przy nie jednym aucie robiłem drobne usterki ale jednak tak naprawa jest nie do podjęcia przeze mnie jako iż nie mam wystarczających narzedzi do tego typu naprawy i powiedzmy szczerze umiejętnośći w kwesti blacharki)
    .Auto iż jest jednym z pierwszych na własność więc myśl o sprzedaży jest ostatnią opcją jaka wogóle wchodzi w grę.

    Cena nawet jeśli przekroczy racjonalne koszty to byłbym skłonny zapłacić ale jak już wcześniej powiedziałem za fachową naprawę nie za partactwo po kosztach.Pozdrawiam liczę na pomoc miłośników HONDY 
    Ostatnio edytowane przez qtrix ; 29-01-13 o 15:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •