Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: pasek rozrzadu - co ile wymiana

  1. #11
    Użytkownik Awatar siemaR
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Marcin
    Auto
    efka dwa, cb750 SF
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mucha
    czyli co 60 czy 90 ? a moze srednia z tego wyciagnac i co 75 ?
    jakie ceny sa jesli ktos sie orientuje bo nie chce przeplacic i jakich firm proponujecie ? czy wymiana napinacza jest koniecznoscia ?

    a inne
    chłopaku - czy Ty czytasz co się do Ciebie pisze? dostałeś całe tabele przeglądów z książki. szukaj, bo Twoje pytania padły na tym forum minimum kilka, jak nie kilkanaście razy :twisted:
    jeszcze to - proszę: http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=3132

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2005
    Skąd
    kwidzyn
    Posty
    11

    Domyślnie

    spoko luz co sie bulwersujesz, najwyrazniej napisales posta w tym samym momencie co tzn troszke wczesniej i tak glupio wyszlo, ech nie ma to jak mila atmosfera, ale dzieki

    btw te skany sa od D14Z4 i B16A2 a mi chodzi o d13b2 jak to sie ma do tych pierwszych ?

  3. #13
    Użytkownik Awatar siemaR
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Marcin
    Auto
    efka dwa, cb750 SF
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mucha
    btw te skany sa od D14Z4 i B16A2 a mi chodzi o d13b2 jak to sie ma do tych pierwszych ?
    tak sie ma że w książkach serwisowych nie jest to specjalnie podzielone na wszystkie rodzaje silników, tylko jest ogólnie - więc odniesienie jakieś masz co kiedy powinieneś wymieniać - po prostu - była książka z przeglądami i dokładnie taką samą dostawałeś do np. d13b2, d16z6 idt. Ale jak chcesz koniecznie od Twojej to pewnie ktoś ma i może wrzuci. Nie wiesz co było robione i wymieniane więc zrób rozrząd, wymień wszystkie płyny i filtry i będziesz miał spokój, ale uwierz mi że o tym wszystkim już znajdziesz na forum, a podstawową zasadą jest - najpierw szukam, później pytam
    ps. Że niby ja się bulwersuję :lol: jestem oazą spokoju, pierd.lonym, kur*a, *****i*cie wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •