Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Wątek: Jakie klamki zewnetrzne? Używki czy zamienniki?

  1. #21
    Użytkownik Awatar Fidox
    Dołączył
    Nov 2010
    Imię
    Kamil
    Auto
    D15Z3 - MA9 - '95
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    187

    Domyślnie

    Też miałem podobny problem z klamką - używany oryginał w dobrym stanie baaardzo ciężko znaleźć, a nowe zamienniki jak dla mnie za bardzo się święcą. Ja swoją klamkę "skleiłem" tym http://technicoll.pl/index.php?lang=...uct.php?id=33# klej świetny, bo jak wyschnie to jest jak skała dookoła tej metalowej nakrętki wtopionej w klamkę ulepiłem taki a'la wulkan (w sumie starannie napchałem tego kleju wszędzie ) koszt kleju 7-8zł i trzyma już pół roku (oczywiście zamki, uszczelki, zawiasy nasmarowane więc drzwi leciutko się otwierają i zamykają) a drzwi często otwierane i zamykane praktycznie za każdym razem jak jestem w aucie.

  2. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Jacek
    Auto
    MA9 D15Z3
    Posty
    92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_joker Zobacz posta
    zadążyłem otworzyć jeszcze dziś paczkę więc podzielę sie informacjami.


    Będzie chyba z tym problem, gdyż z tego co zaobserwowałem to jest zasadniczy problem w tym, że ów jedna ze śrub (te które się wyrywają) jest w innym miejscu w klamce przedniej a w innym w tylnej.

    No i faktycznie, świecą się jak psu jajca Ale że chcę wymienić komplet to mnie to nie przeszkadza. I z tym uchwytem też jest coś inaczej... ale nie przykładałem do auta, tylko polegam na pierwszym subiektywnym odczuciu.
    Bardzo Cie dziękuję kolego m_joker za te zdjęcia które Ci się chciało zrobić i odpowiedzi na moje pytania! Dzięki Tobie wiem,że bez ewentualnej rzeźby nie przełożę tych klamek p&p-widąć to wyraźne na fotkach które pstryknąłeś. Będę coś myślał,chyba kupię używaną oryginalną klamkę i razem z nią kluczyk jak ktoś mi sprzeda, i przełożę do swoich drzwi. Pozdrawiam

  3. #23
    Użytkownik Awatar mafia35
    Dołączył
    Jul 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    ACCORD CM2 Type-S
    Skąd
    Lublin
    Posty
    817

    Domyślnie

    Popatrzcie sobie jeszcze na klamki z Hondy CR-V I-generacji. Są takie same, może coś dobierzecie.

  4. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Imię
    Oskar
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marecki Zobacz posta
    Dobrze wyczytałeś - różnią się, aczkolwiek nie jest to jakaś rażąca różnica, poza tym po jakimś czasie zmatowieją Ci same
    A druga sprawa jest taka, że sam uchwyt klamki jest trochę niżej/głębiej osadzony, ale nie robi to żadnej różnicy przy otwieraniu.
    Tak, czy inaczej - stosunek ceny do jakości jak dla mnie jest celujący
    Ale urwał ... i własnie dzisiaj urwałem klamkę od pasażera kupuje tą na allegro zdając sie na Mareckiego

  5. #25
    Użytkownik Awatar Marecki
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Suweren
    Posty
    2,102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fabi0 Zobacz posta
    Ale urwał ... i własnie dzisiaj urwałem klamkę od pasażera kupuje tą na allegro zdając sie na Mareckiego
    Gratulacje. Przeszedłeś chrzest) Ale jakby cos, to nie ja

  6. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    30

    Domyślnie

    Wymieniałem już dwie na zamienniki z allegro i w rzeczywistości nie świecą sie tak jak na zdjeciach. W zasadzie po miesiącu nie widać różnicy.

  7. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Imię
    Wojciech
    Auto
    Fastback D14A2 90k
    Skąd
    KGR
    Posty
    73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez offspring Zobacz posta
    A ja mam do was dwa pytania. Czy klamka zewnętrzna z prawych tylnych drzwi podejdzie do drzwi prawych przednich? Jakieś gnoje próbowały się włamać do mojej hondy i zniszczyli mi wkład zamka w przednich drzwiach. Teraz mam tam dziure i pomyślałem,że założyłbym taką klamkę zabudowaną przeznaczoną na tył. A drugie pytanie dotyczy tego,czy te klamki-nówki z alledrogo różnią się wizualnie od oryginałów? Bo gdzieś na forum czytałem,że podobno bardziej się świecą(błyszczą)...
    z tego co wiem to nie podejdzie bo sa mocowania minimalnie w innym miejscu przez to ze w przodzie jest klamka z zamkiem na klucz! sam uwalilem teraz na mrozach klamke w prawych-tylnich drzwiach i kupilem na allegro za 25 z dostawa iiii tak to prawda swieca sie bo sa lakierowane czy cos ale ani razu nawet sie nie skapnolem ze ma jedna inna od reszty tak ze looz a chodzi lepiej niz te oryginalne

  8. #28
    Użytkownik Awatar bstwojtek
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Wojtek
    Skąd
    Lbn
    Posty
    100

    Domyślnie

    heh ja dzisiaj byłem lepszy bo dwie urwałem ale już zamówione jutro zobaczę czy się tak błyszczą. w aukcji jest napisane ze nie są lakierowane wiec nie powinny sie błyszczeć

  9. #29
    Użytkownik Awatar Chipsy2
    Dołączył
    Aug 2006
    Imię
    Daniel
    Auto
    sedan ej9 '99
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowi
    Posty
    1,964

    Domyślnie

    wojtek a czy ten koleś z aukcji nie jest przypadkiem z Lublina a w twoim awatarze Lbn to chyba właśnie Lublin

  10. #30
    Użytkownik Awatar bstwojtek
    Dołączył
    Sep 2010
    Imię
    Wojtek
    Skąd
    Lbn
    Posty
    100

    Domyślnie

    tak jest z lublina ale niestety nie ma możliwości odbioru osobistego. Klamki juz u mnie w domu myślę że wykonanie bdb nie odbiegają od OEM a błyszczą się bo po prostu są nowe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •