Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63

Wątek: Jakie klamki zewnetrzne? Używki czy zamienniki?

  1. #11
    Użytkownik Awatar Krawiec
    Dołączył
    Mar 2012
    Imię
    Adam
    Auto
    CiViC MB2 D14A8
    Skąd
    ByToM
    Posty
    1,208

    Domyślnie

    zalezy czy kupisz lakierowaną czy "matową" - plastik bez lakieru.

  2. #12
    Użytkownik Awatar Daniello205
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Daniel
    Auto
    MB2&ES7-->EU7&FB8
    Skąd
    Zabrze
    Posty
    1,405

    Domyślnie

    Powinna podejść ale nie dam głowy na 100%. Kumpel zrobił taką akcję w swoim Roverze 400 ale już nie pamiętam czy tam jakaś rzeźba była. Wiem tylko że Rover 400 i Civic 5D mają te same drzwi

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Jacek
    Auto
    MA9 D15Z3
    Posty
    92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daniello205 Zobacz posta
    Powinna podejść ale nie dam głowy na 100%. Kumpel zrobił taką akcję w swoim Roverze 400 ale już nie pamiętam czy tam jakaś rzeźba była. Wiem tylko że Rover 400 i Civic 5D mają te same drzwi
    Skoro w Roverze się udało to w Civicu też się uda Dzięki za info!

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Skąd
    świebodzin
    Posty
    39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez offspring Zobacz posta
    A ja mam do was dwa pytania. Czy klamka zewnętrzna z prawych tylnych drzwi podejdzie do drzwi prawych przednich?
    poczekaj do piątku dam Ci odpowiedz czy są takie same, oprócz otworu na wkładkę zamka bo zamówiłem komplet klamek od sprzedawcy którego wskazał kolega Marecki.

    Cytat Zamieszczone przez offspring Zobacz posta
    A drugie pytanie dotyczy tego,czy te klamki-nówki z alledrogo różnią się wizualnie od oryginałów? Bo gdzieś na forum czytałem,że podobno bardziej się świecą(błyszczą)...
    z tym tak samo zaczekaj do piątku. We czwartek powinien przywieźć je kurier, ale nie będzie mnie więc paczkę otworzę w piątek.

    Cytat Zamieszczone przez Marecki Zobacz posta
    Wlaśnie tam zamówilłem komplet klamek.

  5. #15
    Użytkownik Awatar straznik
    Dołączył
    Apr 2007
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic 5D D14Z4
    Skąd
    Mielec
    Posty
    472

    Domyślnie

    Ja założyłem zamiennik z linka, była plastikowa, błyszcząca-została zmatowiona i polakierowana. Jest troszke inna, ramie za które się otwiera jest jakby mniej wystające - właściwie dla mniej wnikliwego obserwatora jest to niezauważalne Działa prawie rok bez zarzutu. Uważam że za tą cene jest jak najbardziej ok, zwłaszcza że oryginały są dość drogie - nie pamiętam dokladnie - ale ktoś pisał na forum gdzieś. Szczerze polecam

  6. #16
    Użytkownik Awatar Marecki
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Suweren
    Posty
    2,102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez offspring Zobacz posta
    A drugie pytanie dotyczy tego,czy te klamki-nówki z alledrogo różnią się wizualnie od oryginałów? Bo gdzieś na forum czytałem,że podobno bardziej się świecą(błyszczą)...
    Dobrze wyczytałeś - różnią się, aczkolwiek nie jest to jakaś rażąca różnica, poza tym po jakimś czasie zmatowieją Ci same
    A druga sprawa jest taka, że sam uchwyt klamki jest trochę niżej/głębiej osadzony, ale nie robi to żadnej różnicy przy otwieraniu.
    Tak, czy inaczej - stosunek ceny do jakości jak dla mnie jest celujący

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Jacek
    Auto
    MA9 D15Z3
    Posty
    92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_joker Zobacz posta
    poczekaj do piątku dam Ci odpowiedz czy są takie same, oprócz otworu na wkładkę zamka bo zamówiłem komplet klamek od sprzedawcy którego wskazał kolega Marecki.


    z tym tak samo zaczekaj do piątku. We czwartek powinien przywieźć je kurier, ale nie będzie mnie więc paczkę otworzę w piątek.
    Dzięki,będę Ci wdzieczny jak napiszesz co i jak względem tych klamek, bo mimo że nie jest to duża kasa to jednak zawsze lepiej jest nie kupować w ciemno
    A jeśli chodzi o to błyszczenie to teraz tak sobie myślę, że ewentualnia różnica w odcieniu nowych i starych klamek może w końcu zmobilizuje mnie do zdjęcia wszystkich czterech i polakierowania ich w kolor nadwozia. Kiedyś już je ściągałem i wiem ile z tym zamieszania,ale to było spowodowane korozją która tam sie zaczynała robić...

  8. #18
    Użytkownik Awatar probestic
    Dołączył
    Aug 2011
    Auto
    VQ35DE E114EFE
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    Ja tak sobie patrze na tą zmienioną klamkę, i po roku czasu, gdzie auto stoi pod chmurką, jakoś specjalnie nie widać tego "błyszczenia" które faktycznie na początku robi kolosalną różnicę do oryginału.

  9. #19
    Użytkownik Awatar Vincent
    Dołączył
    Jun 2011
    Imię
    Krzysiek
    Auto
    MB3 D15Z8
    Skąd
    Karlino
    Posty
    1,114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krawiec Zobacz posta
    ja już wymieniłem wszystkie. Co rok mi któraś w ręce zostawała. A ostatnio zauwazyłem że przednia pasażera znów trzyma się tylko na jednej śrubie :/ Wszystkie wymieniałem w ASO Hondy na oryginały, więc nie robi im to najlepszej reklamy jesli chodzi o jakośc. Jedyny plus to to że nie musiałem się bawić z wymianą, a widziałem że problematyczne to było bardzo.
    A z ciekawości jaka cena nowej Oem? W ogóle czy warto pchać się w Oem w tym wypadku?

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Skąd
    świebodzin
    Posty
    39

    Domyślnie

    zadążyłem otworzyć jeszcze dziś paczkę więc podzielę sie informacjami.

    Cytat Zamieszczone przez offspring Zobacz posta
    Czy klamka zewnętrzna z prawych tylnych drzwi podejdzie do drzwi prawych przednich?
    Będzie chyba z tym problem, gdyż z tego co zaobserwowałem to jest zasadniczy problem w tym, że ów jedna ze śrub (te które się wyrywają) jest w innym miejscu w klamce przedniej a w innym w tylnej.

    No i faktycznie, świecą się jak psu jajca Ale że chcę wymienić komplet to mnie to nie przeszkadza. I z tym uchwytem też jest coś inaczej... ale nie przykładałem do auta, tylko polegam na pierwszym subiektywnym odczuciu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •