Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: B18C4 falujące obroty

  1. #41
    Użytkownik Awatar sacrosaint
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Andrew
    Auto
    ej9b18+Monster900
    Skąd
    022reprezent/STH
    Posty
    1,089

    Domyślnie Odp: B18C4 falujące obroty

    Mam seryjną przepustnicę c4 i p28. Na zimnym jak odpalę w takie mrozy to potrafią spaść obroty na ok 500, później rosną do ok 1500 i wszystko działa. Na pewno nie ma żadnego ciągłego falowania, tylko ten spadek na początku

  2. #42
    Użytkownik Awatar marcus209
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    MA8 D14A2
    Skąd
    Słubice
    Posty
    472

    Domyślnie

    U mnie jest podobnie. Po odpaleniu 800-900 obr. i powoli rośnie. Po prostu komputer potrzebuje więcej czasu, by się nauczyć obrotów.

  3. #43
    Użytkownik Awatar Gajos90
    Dołączył
    Apr 2010
    Imię
    Romek
    Auto
    Type R FK2
    Skąd
    Warszawa, STH
    Posty
    2,617

    Domyślnie

    Panowie, macie racje. Hanka odpalona na garażu chodzi tak jak powinna, ssanie około 1400-1500rpm, po dodaniu gazu wraca do prawidłowego ssania a nie tak jak na mrozie do 500obr. Przez zimę trzeba zacisnąć zęby i tak jeździć i tyle.

  4. #44
    Użytkownik Awatar kozikozo
    Dołączył
    Feb 2017
    Imię
    Mateusz
    Auto
    EJ9, FN2, FK2
    Posty
    232

    Domyślnie

    Cześć wszystkim, mam problem z moją b18c4. Auto odpaliłem po 3 miesiącach stania, w między czasie wyczyściłem silnik krokowy, ponieważ wcześniej miałem z nim problem.
    Auto odpaliło bez żadnego problemu i nie falowało na obrotach, ładnie zszedł z ssania i utrzymywał równe obroty. Problem pojawia się gdy auto schodzi z wyższych obrotów na jałowe, wtedy schodzi poniżej 500rpm i zwyczajnie gaśnie.
    Potem odpala bez problemu, żaden check ani falowanie sie nie pojawia, nie wiem czy jest to kwestia wyregulowania wolnych obrotów (chociaż one są dobre). Ma ktoś jakieś pomysły ? Z góry dziękuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •