Strona 53 z 72 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 714

Wątek: Szybkie pytanie szybka odpowiedź

  1. #521
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michaole Zobacz posta
    Mam szybkie pytanie, gdyż jutro odbieram nową Hondę Civic 1.8 od dealera. Producenci zwykle zalecają nie "żyłować" nowych silników na wysokie obroty, przez kilkaset kilometrów. Czy w przypadku VTEC-ów jest tak samo i powinienem powstrzymać się od wchodzenia na bardzo wysokie obroty przez pewien czas?
    Graty dobrego wyboru )) tak - zrób z tysiaka na spokojne do 4,5k jak na moje a potem do oporu. Niby są dotarte z fabryki ale nie zaszkodzi powiem Ci szczerze. W kazdym salonie mowia co im sie podoba - jedni ze nie trzeba drudzy, ze trzeba... i konczy sie na "nie zaszkodzi" - ja swoim zrobilem z 300-400 i tyle... nic mu nie jest


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #522
    Użytkownik Awatar Lysek_81
    Dołączył
    Mar 2012
    Auto
    CIVIC IX 1.8 AT
    Skąd
    Poznań
    Posty
    51

    Domyślnie

    Chyba coś w silniku jednak się układa, bo po przejechaniu 2tkm zauważyłem, że spalanie spadło o litr na 100km

  3. #523
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Imię
    Piotr
    Auto
    Honda Civic IX
    Skąd
    POZNAŃ
    Posty
    32

    Domyślnie

    Spoko poprostu jeździj normalnie Na początku nie deptaj po 180 ale do 140 możesz spokojnie pojechać. Kontroluj olej i tyle

  4. #524
    Użytkownik Awatar shrek565
    Dołączył
    May 2013
    Auto
    Civic IX Exe. 2.2
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    370

    Domyślnie

    Ktoś się orientuje ile w salonie komplet dywaników welurowych? Tu znalazłem identyczne jak original ale nie wiem czy to nie podjebka XD

    http://allegro.pl/honda-civic-ix-kom...8.html#thumb/1

  5. #525
    Użytkownik Awatar piter7766
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    piotr
    Auto
    EJ9>EM2> FN1>FK2
    Skąd
    puławy
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shrek565 Zobacz posta
    Ktoś się orientuje ile w salonie komplet dywaników welurowych? Tu znalazłem identyczne jak original ale nie wiem czy to nie podjebka XD

    http://allegro.pl/honda-civic-ix-kom...8.html#thumb/1
    Wyglądają tak samo jak te --> http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-...9.html#thumb/2

    Ja odbierałem auto dwa tygodnie temu, to dostałem trochę inne.

  6. #526
    Użytkownik Awatar Banehallow
    Dołączył
    Sep 2011
    Imię
    Wojtas
    Auto
    FK2 Tourer 1.8
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    22

    Domyślnie

    Są dwie wersje materiałowych Standart (czyli podobne do tych z allegro) i Elegance lepiej wykonane i z tego co zachwalali w salonie to są od spodu gumowane, a std podobno nie.
    http://www.honda-access.com/pl/pl/intro.jsp - na tej stronce możesz podejrzeć koszt oryginalnych w ASO, bez rabatu.

  7. #527
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    To sa ori dywany standard. Dostalem takie z autem. Straszne badziewie - to miekkie coś na dywaniku kierowcy robia sie z tego kołtuny jak czyscisz odkurzaczem, a pod pieta dywanik byl dziurawy po pol roku. A tak poza tym ladnie wygladaja - od spodu nie sa gumowe tylko z takiego twardszego a'la plastiku/utwardzonego materiału.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #528
    Użytkownik Awatar shrek565
    Dołączył
    May 2013
    Auto
    Civic IX Exe. 2.2
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    370

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _posen Zobacz posta
    To sa ori dywany standard
    To wiem bo takie same mam i przednie już do wyrzucenia. A ktoś może coś polecić zamiast tych orginaów???? coś muszę kupić przed wiosną a to już tuż tuż...

  9. #529
    Użytkownik Awatar kaka84
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Krzysztof
    Auto
    Duster
    Skąd
    Wolomin
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shrek565 Zobacz posta
    TA ktoś może coś polecić zamiast tych orginaów???? coś muszę kupić przed wiosną a to już tuż tuż...
    Jesli ktoś by szukał gumowych dywaników samochodowych albo maty do bagażnika bardzo polecam Polską firmę Rezaw-Plast.
    Mam komplet od 2,5 roku i dalej wyglądają super. Często chodzę w butach "terenowych"(ubłocone buty trekingowe) więc przy każdym myciu samochodu je wyciągam i myje myjką ciśnieniową.One się tak szybko nie wycierają bo nie mają tej klasycznej kratki tylko takie kółka.
    Nie wiem jak do civica ix ale moje są idealnie dopasowane do kształtu samochodu. Ktoś chyba odrysował szablon do produkcji. Każde załamanie jest uwzględnione. Są dedykowane do konkretnych modeli a nawet wersji(dla 4x4 była inna mata do bagażnika niż 4x2)

  10. #530
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Imię
    Piotr
    Auto
    Honda Civic IX
    Skąd
    POZNAŃ
    Posty
    32

    Domyślnie

    Zgadzam się z kolegą kaka84. Firma dobra i ma bardzo duży asortyment do wielu aut.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •