Strona 50 z 72 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 714

Wątek: Szybkie pytanie szybka odpowiedź

  1. #491
    Użytkownik Awatar kaka84
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Krzysztof
    Auto
    Duster
    Skąd
    Wolomin
    Posty
    18

    Domyślnie

    promień skretu, manewrowanie i widoczność... to nie problem dla mnie.
    Nie chciał bym tu obrazić żadnego Hondziaża bo słychac opinie że IX gen i tak jest za wysoka.
    Ja traktuje civica jak każde inne auto do jazdy po drogach publicznych a nie torze i nie chciał bym żeby mój samochód zawisł na garbie.
    Wiem że nowsze audi, toyoty, vw itp. też są niskie i pewnie też przycierają. Teraz taka moda żeby auto mniej paliło, ale np zwykle polo'97 było 5cm wyższe od golfa'2000. Z takim prześwitem moglo by teraz nosić nazwę crosover.
    Gdyby Honda Do HRV dała silnik z civica a nie 1.5 z wtryskiem bezpośrednim to bym was nie meczył ale niestety..
    Tak to jest kiedy pragnienia zderzają się z rzeczywistością. Pewnie dla tego geodeci (tacy jak ja) nie jeżdżą) Hondami

  2. #492
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaka84 Zobacz posta
    promień skretu, manewrowanie i widoczność... to nie problem dla mnie.
    Nie chciał bym tu obrazić żadnego Hondziaża bo słychac opinie że IX gen i tak jest za wysoka.
    Ja traktuje civica jak każde inne auto do jazdy po drogach publicznych a nie torze i nie chciał bym żeby mój samochód zawisł na garbie.
    Wiem że nowsze audi, toyoty, vw itp. też są niskie i pewnie też przycierają. Teraz taka moda żeby auto mniej paliło, ale np zwykle polo'97 było 5cm wyższe od golfa'2000. Z takim prześwitem moglo by teraz nosić nazwę crosover.
    Gdyby Honda Do HRV dała silnik z civica a nie 1.5 z wtryskiem bezpośrednim to bym was nie meczył ale niestety..
    Tak to jest kiedy pragnienia zderzają się z rzeczywistością. Pewnie dla tego geodeci (tacy jak ja) nie jeżdżą) Hondami
    Mi to wisi i jeszcze mam -35 zrobione - ale trzeba uwazac. Tak jak pisalem w serii auto przyciera bardziej niz inne pojazdy tego typu mimo, ze wyglada jak koza ;-)))


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #493
    Użytkownik Awatar kaka84
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Krzysztof
    Auto
    Duster
    Skąd
    Wolomin
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _posen Zobacz posta
    mimo, ze wyglada jak koza ;-)))
    lk
    Dlatego myslalem ze jest wyzszy od innych kompaktow. Choc w suchych danych podaja 14-15cm to tyle co aktualny auris golf a wiecej niz astra a3

  4. #494
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaka84 Zobacz posta
    Dlatego myslalem ze jest wyzszy od innych kompaktow. Choc w suchych danych podaja 14-15cm to tyle co aktualny auris golf a wiecej niz astra a3
    Bardziej chodzi o te zwisy i zamocowanie przedniego zderzaka - wisi nieco nizej przez co kraweznik z przodu stanowi czesto przeszkode. A same cyferki wiele nie mowia musisz sie przejechac. Sama twardosc to tez inna bajka - jest ze 2x bardziej twardy zawias jak w astrze i jak przejezdzasz przez tory to jest to delikatnie mowiac odczuwalne ))) astra przez takie cos plywa. Inna sprawa, ze zakret z ktorego astra leci przy 60kmh robisz tym autem 80. Robilem empiryczne porownanie z astrą na tych samych odcinkach i to jest zupelnie inna półka jesli chodzi o szybsze poruszanie sie w zakretach. Jak nie masz takich upodoban to kup inne auto. Jak bym mial sie bujac na dziada to bym pewnie wolał mulasty automat, miekkie i komfortowe zawieszenie i opony na balonach zeby walic 30 na godzine pod kraweznik. Ale jako, ze lubie przegiac od czasu do czasu pałe to zamienilem komfort na troche upierdliwego uroku jaki oferuje Honda
    Mialem poprzednie auto nowa astre z salonu i po roku jezdzenia ja znienawidzilem i odliczalem dni zeby to bezplciowe gowno wreszcie sprzedac. Nie chcialo mi sie o to dbac, myć, jak zarysowalem to jezdzilem dalej. Kupilem Honde i po 3 latach nadal sie z niej ciesze tak samo jak po wyjezdzie z salonu - ma pelno brakow i malych i wiekszych upierdliwosci ale to nic nie zmienia.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #495
    Użytkownik Awatar kaka84
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Krzysztof
    Auto
    Duster
    Skąd
    Wolomin
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _posen Zobacz posta
    Sama twardosc to tez inna bajka - jest ze 2x bardziej twardy zawias jak w astrze i jak przejezdzasz przez tory to jest to delikatnie mowiac odczuwalne ))) astra przez takie cos plywa. Jak nie masz takich upodoban to kup inne auto. Jak bym mial sie bujac na dziada to bym pewnie wolał mulasty automat, miekkie i komfortowe zawieszenie i opony na balonach zeby walic 30 na godzine pod kraweznik.
    A u mnie większość takich nowych civiców ujeżdżają właśnie emeryci. Może za młodu marzył a dopiero na starość dozbierał...
    anyway pojade do honda Matraszek w Markach zabiorę żonę na jazdę próbną i sama oceni czy nie jest zatwardy a mam jeszcze dwie córki 4.5l i 0.5l także sprawdzę ten legendarny bagażnik. Już kombi kiedyś miałem i głównie powietrze woziłem więc teraz bym wolał HB

  6. #496
    Użytkownik Awatar piter7766
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    piotr
    Auto
    EJ9>EM2> FN1>FK2
    Skąd
    puławy
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaka84 Zobacz posta
    a mam jeszcze dwie córki 4.5l i 0.5l także sprawdzę ten legendarny bagażnik.
    Czyli córki mają razem 5 Litrów ,więc spokojnie do bagażnika je zmieścisz. Swoją drogą to bardzo drobne masz dzieci,wypadało by zadbać o nie,a nie myśleć o civic'u !!!

  7. #497
    Użytkownik Awatar kaka84
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Krzysztof
    Auto
    Duster
    Skąd
    Wolomin
    Posty
    18

    Domyślnie

    Moze rozstropniej bylo napisac r. Zamiast l jako lat
    Czy mogl by mi ktos podac wymiary schowka w bagazniku civica IX czy w kombi jest wiekszy schowek niz w HB czy taki sam

  8. #498
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaka84 Zobacz posta
    Moze rozstropniej bylo napisac r. Zamiast l jako lat
    Czy mogl by mi ktos podac wymiary schowka w bagazniku civica IX czy w kombi jest wiekszy schowek niz w HB czy taki sam
    Pod podloga? Litrazu nie mierzylem ale nie wchodzi cale kolo 17tka 225 szeroka. Moge Ci przy okazji zmierzyc i tu wrzucic.
    W tourerze pudlo jest takie samo tylko optycznie mozna sie pomylic, bo jest inny otwor zaladunku i pudlo w kombi zaczyna sie z 10-15cm dalej liczac od krawedzi zaladunku bagaznika.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #499
    Użytkownik Awatar kaka84
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Krzysztof
    Auto
    Duster
    Skąd
    Wolomin
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _posen Zobacz posta
    Pod podloga? Litrazu nie mierzylem ale nie wchodzi cale kolo 17tka 225 szeroka. Moge Ci przy okazji zmierzyc i tu wrzucic.
    W tourerze pudlo jest takie samo tylko optycznie mozna sie pomylic, bo jest inny otwor zaladunku i pudlo w kombi zaczyna sie z 10-15cm dalej liczac od krawedzi zaladunku bagaznika.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tak. Dlugosc szerokosc i wysokosc do pokrywy tak zeby sie zamyka. Pewnie ten schowek w tym samym miejscu w obu wersjach ckombi bagaznik przedluzyli juz za ta wbeka
    Ostatnio edytowane przez kaka84 ; 06-01-17 o 18:15

  10. #500
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie Szybkie pytanie szybka odpowiedź

    Cytat Zamieszczone przez kaka84 Zobacz posta
    Tak. Dlugosc szerokosc i wysokosc do pokrywy tak zeby sie zamykala
    Jak pokrywa idzie do srodka pudla to zabiera sporo na wysokosc - a podloga tej dziury nie jest równa tylko dosc nieregularna.

    Na srodku jest taki garb ze 2cm wysoki:



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez _posen ; 06-01-17 o 18:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •