Strona 5 z 72 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 714

Wątek: Szybkie pytanie szybka odpowiedź

  1. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Auto
    Honda Civic IX 1.8
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    88

    Domyślnie

    Dla mnie te maty są glupkowate. Są z za grubego filcu zrobione i źle przykręcone ja sie bede chyba kontaktował w tej sprawie z serwisem. Powkladali jakies szmaty kurde

  2. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Imię
    Greg
    Auto
    VIII 5d2,2i-ctdi
    Posty
    58

    Domyślnie

    Pewnie są po to, żeby było cicho i komfortowo. Za parę lat nadkola zgniją i trzeba bedzie kupić jeszcze bardziej cichą i komfortową X gen.
    Na poważnie - mam takie maty w yeti i są "sztywne i prężne" w każdych warunkach drogowych.

  3. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Auto
    Civic VIII 5D 1.8
    Posty
    179

    Domyślnie

    Takie pytanko mam: W Motorze z zeszłego tygodnia jest porównanie Civica i Aurisa, i po raz kolejny pojawia się informacja, że w Civicu IX gen w czasie jazdy nie można zmienić informacji wyświetlanej przez komputer pokładowy. Sam mam Civica VIII gen, w którym zmienić to oczywiście można, więc się zastanawiam: czy to jakaś w kółko powielana bzdura dziennikarska czy rzeczywiście coś tam Honda namieszała?

  4. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Auto
    Civic IX 1.8 Sport
    Posty
    72

    Domyślnie

    Niestety namieszali i nie da się w czasie jazdy zmienić średniego spalania na zasięg .

    Dobrze, że chociaż podlicznik można przełączać jadąc.

  5. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Auto
    Civic VIII 5D 1.8
    Posty
    179

    Domyślnie

    Hm. W komputerze jest kilka ekranów: zasięg, średnie spalanie, spalanie chwilowe, zapięte pasy... To jak to jest? Ruszasz, i dopóki się nie zatrzymasz wyświetla się tylko ten jeden z którym ruszyłeś?

  6. #46
    Użytkownik Awatar aluminiowy
    Dołączył
    Aug 2012
    Auto
    Civic IX 1.8 5D
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ekrany są ale właśnie jest tak że nie można się przełączyć pomiędzy spalaniem a zasięgiem w czasie gdy auto się porusza - miejmy nadzieję że może kiedyś jakieś uaktualnienie systemu coś z tym zrobią

  7. #47
    Użytkownik Awatar KingKong
    Dołączył
    Oct 2007
    Auto
    FK2
    Skąd
    Kraków/ Ostrów Maz.
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aluminiowy Zobacz posta
    Ekrany są ale właśnie jest tak że nie można się przełączyć pomiędzy spalaniem a zasięgiem w czasie gdy auto się porusza - miejmy nadzieję że może kiedyś jakieś uaktualnienie systemu coś z tym zrobią
    przypuszczam że wątpię. gdzieś widziałem info (albo w instrukcji albo w setup-ie kompa właśnie) że zmiana gdy auto się porusza jest niemożliwa ze względów bezpieczeństwa. w sumie to mnie ta paranoja już nie dziwi: w mojej firmie ostatnio pojawiły się ostrzeżenia na ścianach żeby nie czytać smsów gdy się idzie bo nie widać gdzie się idzie . A wracając do civika, po co umieścili opcję zmiany tak głęboko w menu? miałem nowego jeża i tam można było przyciskiem "i" przełączać między spalaniem, zasięgiem, czasem jazdy itd.

  8. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    174

    Domyślnie

    Fakt, że mogłoby być łatwiej, ale w zasadzie mnie takie przełączanie nie jest potrzebne. Zasięg widzę po przejechanym dystansie, spalaniu oraz poziomie paliwa. Co jeszcze trzeba ?

  9. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    79

    Domyślnie

    Witam, wszystkich forumowiczów, to mój 1szy post. Aktualnie jeżdzę Fiatem Bravo 1.6MJ 105km diesel i zastanawiam się nad zmianą na Ufo IX.
    Pytanie: Jakie są wymiary (szer x wys x gł) tej wnęki pod podłogą bagażnika?

    Kontekst: Kupując wolnossaka chcę wiedzieć, czy ew, kiedyś da radę zamontowac LPG (tak w razie czego) i czy wejdzie w tę wnękę butla. Wydaje mi się,że nie ma szans (nie oglądałem IXgen w salonie jeszcze więc nie mam wyczucia po samym obejżeniu zdjęć)

    Pozdrawiam

  10. #50
    Użytkownik Awatar Rufi3M
    Dołączył
    Sep 2006
    Auto
    CIVIC IX 1.4
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    126

    Domyślnie

    Nie wiem czy coś namieszałem w komputerze MAINTENACE INFO w usunięciu terminu przeglądu

    Mam auto od 3 dni i 480 km przebiegu i w MAINTENACE INFO komputer pokazuje przegląd B za 360 dni i ikonkę (P)

    Czyżbym skasował przypadkiem przegląd A ? ... bo się zakręciłem
    Ostatnio edytowane przez Rufi3M ; 02-03-13 o 20:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •