Strona 59 z 72 PierwszyPierwszy ... 949575859606169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 714

Wątek: Szybkie pytanie szybka odpowiedź

  1. #581
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shrek565 Zobacz posta
    Panowie szybka akcja.
    Wjechałem w dziurę i poleciała opona z boku przednia. (pewnie do wymiany)
    Założyłem zimówkę R16 a resztę mam R18. Czy ją zostawić czy lepiej przerzucić ją na tył.
    ?????????
    Generalnie zło ale lepiej z przodu nierowno wyhamowac niz dac sie wyprzedzic dupie ogolnie to i tak teoria l, bo wiadomo ze jak wiesz ze masz jedna zimowke to nie bedziesz wariowal tylko sie toczył


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #582
    Użytkownik Awatar shrek565
    Dołączył
    May 2013
    Auto
    Civic IX Exe. 2.2
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    370

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _posen Zobacz posta
    Generalnie zło ale lepiej z przodu nierowno wyhamowac niz dac sie wyprzedzic dupie ogolnie to i tak teoria l, bo wiadomo ze jak wiesz ze masz jedna zimowke to nie bedziesz wariowal tylko sie toczył
    Ok to zostawiam jak jest. Jeszcze do celu mam z 50 km to jakoś dojadę. Opony nówki po jednym sezonie tak, że sztukę trzeba będzie dokupić. Zastanawiam się czy warto na AC zgłaszać czy jednak samemu wymienić rant felgi też trochę obdarty. Zobaczymy co powie wulkanizator

  3. #583
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie Szybkie pytanie szybka odpowiedź

    Cytat Zamieszczone przez shrek565 Zobacz posta
    Ok to zostawiam jak jest. Jeszcze do celu mam z 50 km to jakoś dojadę. Opony nówki po jednym sezonie tak, że sztukę trzeba będzie dokupić. Zastanawiam się czy warto na AC zgłaszać czy jednak samemu wymienić rant felgi też trochę obdarty. Zobaczymy co powie wulkanizator
    E to luz naprawa plus malowanie felgi jak nie pekla na pol to u nas 130-200zl zaleznie od rozmiaru i stanu. Opony nawet dwie to gigantyczny koszt nie jest - ja bym chyba zrobil sam i nie bral z ac.

    Gorzej jak felge beda robili miesiac i na zlot wjedziesz na zimowce ))

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez _posen ; 14-05-17 o 14:57

  4. #584
    Użytkownik Awatar shrek565
    Dołączył
    May 2013
    Auto
    Civic IX Exe. 2.2
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    370

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _posen Zobacz posta
    Gorzej jak felge beda robili miesiac i na zlot wjedziesz na zimowce ))
    Felgi chyba nawet nie będę robił bo na zimę jak zmienię koła to dam do malowania na czarny mat bo te białe mnie wykończa z czyszczeniem...

  5. #585
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shrek565 Zobacz posta
    Felgi chyba nawet nie będę robił bo na zimę jak zmienię koła to dam do malowania na czarny mat bo te białe mnie wykończa z czyszczeniem...
    Co Ty nie powiesz ;p przynajmniej masz prosty wzór bo u mnie troche kaszana w zakamarkach )


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #586
    Użytkownik Awatar shrek565
    Dołączył
    May 2013
    Auto
    Civic IX Exe. 2.2
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    370

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _posen Zobacz posta
    Co Ty nie powiesz ;p przynajmniej masz prosty wzór bo u mnie troche kaszana w zakamarkach )
    No wiem wiem ty też masz białe... roboty z tym jest
    W sumie jak tak patrzę to czarna lepiej wygląda w macie


  7. #587
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Imię
    Damian
    Auto
    Honda Civic 1.8 i-
    Skąd
    UK
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mam takie pytanie czy ktoś wie jak zmienić sposób wyświetlania utworów w radiu od civica 2015 (android). Do tej pory mam pokazywane tytuły piosenek ale nie artystów, da się to jakoś zmienić?

    Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

  8. #588
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2017
    Auto
    Honda Civi IX 1,4
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    14

    Domyślnie

    Witam mam pytanie czy pozostawienie wlacznika świateł w pozycji auto ma wpływ na rozładowanie akumulatora? Do tej pory po zakończonej jeździe przełącznik świateł zostawiłem w pozycji off i gdy uruchomilem to włączyłem auto - po wyjęciu kluczyka i tak przednie światła Led do jazdy dziennej gasną...gdzies słyszałem że wpływa to właśnie na szybsze zużycie przełącznika świateł i akumulatora..

  9. #589
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robotonix Zobacz posta
    Witam mam pytanie czy pozostawienie wlacznika świateł w pozycji auto ma wpływ na rozładowanie akumulatora? Do tej pory po zakończonej jeździe przełącznik świateł zostawiłem w pozycji off i gdy uruchomilem to włączyłem auto - po wyjęciu kluczyka i tak przednie światła Led do jazdy dziennej gasną...gdzies słyszałem że wpływa to właśnie na szybsze zużycie przełącznika świateł i akumulatora..
    Wlasnie po to to ustawienie jest zostawiasz na auto na wieki wiekow chyba, ze musisz recznie wlaczyc swiatla bo pada w dzien... nic sie nie dzieje z akumulatorem. Obojetnie czy jest auto czy off to trzeba otworzyc i zamknac drzwi kierowcy zeby ledy sie wylaczyly po zgaszeniu silnika.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #590
    Użytkownik Awatar piter7766
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    piotr
    Auto
    EJ9>EM2> FN1>FK2
    Skąd
    puławy
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    Nie wiem jak jest w IX gen,bo nie rzuciło mi się w oczy podczas czytania instrukcji,ale w VIIIgen i w Accord VIIgen było wyraźnie napisane w instrukcji, że nie zaleca się pozostawiania funkcji ,,auto'' na dłuższy okres nie używania auta ,z powodu rozładowywania się akumulatora.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •