Strona 72 z 72 PierwszyPierwszy ... 2262707172
Pokaż wyniki od 711 do 714 z 714

Wątek: Szybkie pytanie szybka odpowiedź

  1. #711
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Auto
    EJ9 D14A4
    Posty
    12

    Domyślnie

    Witam, (civic 2013r 1,8HB)

    Mam problem z jedną szybą (tylna za pasażerem), jak ją chcę zamknąć to dochodzi do końca i opuszcza się 5cm.
    Dodam że nic jej nie blokuje, inne działają prawidłowo.
    Jest to uciążliwe bo z pilota zamykam auto, z pilota domykam szyby i składam lusterka - a wtedy ta jedna szyba zostaje uchylona.
    Dzwoniłem do serwisu i stwierdzili, że należy przeprowadzić programowanie szyb.

    Pytanie czy jest jakaś procedura, która rozwiąże problem?
    Ostatnio edytowane przez mpmisiek ; 07-09-22 o 13:59

  2. #712
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2022
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam forumowicz.

    Mam następujący problem.

    Nie działa mi cała lampa przednia lewa czyli światło mijania, drogowe i postojówka. Działa tylko kierunkowskaz po tej stronie.
    Bezpieczniki okej. Mierzyłem napięcia i tu się robi "ciekawie". Na wtyczce (złączce) przy żarówce H7 pokazuje 0.03V
    ale jak masę z miernika dam na akumulator pokazuje prawie 12V czyli tak jak na wtyczce przy żarówce po działającej stronie prawej.
    Po wyciągnięciu bezpiecznika zmierzyłem napięcie w jego miejscu i tez pokazuje prawie 12V (11.85)

    Czy jest coś co powinienem jeszcze sprawdzić?? jakiś bezpiecznik? przekaźnik?

    Honda Civic MK9 2012 1.8
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez login ; 17-10-22 o 08:14

  3. #713
    Użytkownik Awatar Kubuniek
    Dołączył
    Nov 2007
    Imię
    Jakub
    Auto
    CivicIX_LegendIII
    Skąd
    Żary - lubuskie
    Posty
    869

    Domyślnie System Start/Stop - wyświetlanie się ikony z akumulatorem

    Przerzucilem troche dział w poszukiwaniu informacji o tym dziwnym tworze jakim jest syatem S/S ale chcialbym sie dopytać kogos, kto ma może więcej wiedzy i doświadczenia w tym temacie.
    Oczywiście system za każdym razem po uruchomieniu silnika wylaczam/dezaktywuję, więc jako tako wydłużam działanie akumulatora.
    I tutaj dochodzę do sedna. Od kilku dni po uruchomieniu silnika komputer wyświetla ostrzeżenie o nie dostępności systemu start/stop i wyświetla sie ikona systemu z akumulatorem poniżej.
    Jednak lampka ładowania gasnie normalnie, innych problemów z autem nie ma. Silnik uruchamia się na widok systemu bezkluczykowego.
    Czy ten system jest tak czuły na mróz i wahania prądu w akumulatorze? Akumulator na pewno nie jest super nowy.

    Pozdrawiam, Kuba

    EDIT

    Wyciągnąłem akumulator i naladowalem go prostownikiem niby inteligentnym z mikroprocesorem. Po wsadzeniu do samochodu jak na razie działa.
    Natomiast po przewertowaniu internetu rzucilo mi sie w oczy, że system start-stop monitoruje poziom naladowania akumulatora i po jego wymianie moze byc koniecznym poinformowanie o tym ECU. Czy tak jest w IX gen? Czy wystarczy sama wymiana akumulatora?
    Ostatnio edytowane przez Kubuniek ; 28-12-22 o 12:33

  4. #714
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Auto
    R18A1
    Skąd
    Kielce
    Posty
    157

    Domyślnie Przekładka NAVI z FL do przedlifa

    Czy ktoś ma navi z polifta w przedlifcie, przykładałem już różne navi w innych hondach a teraz wpadłem na taki pomysł.. ktoś ma i działa ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •