Strona 4 z 72 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 714

Wątek: Szybkie pytanie szybka odpowiedź

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    15

    Domyślnie

    I gdzie pytanie kolego bartam? ;-)

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Auto
    Honda Civic IX 1.8
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    88

    Domyślnie

    Czy Wasze spostrzeżenia są zbieżne z moimi?

  3. #33
    Użytkownik Awatar Blixten
    Dołączył
    Mar 2012
    Auto
    Civic 5D 1,8 Sport
    Skąd
    inąd
    Posty
    90

    Domyślnie

    Też to zauważyłem u siebie, dopóki nie odpadnie nie ma się czym martwić
    Pytanie tylko ile soli dostaje się za "filc", bo warunki do korozji są doskonałe.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    174

    Domyślnie

    U mnie też troszkę odstawał ten filc, ale w serwisie mi go poprawili i jest ładnie.

  5. #35
    Użytkownik Awatar Blixten
    Dołączył
    Mar 2012
    Auto
    Civic 5D 1,8 Sport
    Skąd
    inąd
    Posty
    90

    Domyślnie

    Filc filcem, bardziej mnie martwi metalowy element zawieszenia/karoserii wewnątrz tylnego nadkola, który jest kompletnie goły, a przez co podatny na rdzę z biegiem czasu - nigdzie wcześniej nie widziałem takiego dziwnego rozwiązania...

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Auto
    Honda Civic IX 1.8
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    88

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blixten Zobacz posta
    Filc filcem, bardziej mnie martwi metalowy element zawieszenia/karoserii wewnątrz tylnego nadkola, który jest kompletnie goły, a przez co podatny na rdzę z biegiem czasu - nigdzie wcześniej nie widziałem takiego dziwnego rozwiązania...
    Hmm tego jeszcze nie zauważyłem. No nic dobrze, że jesteśmy pierwszymi właścicielami, myślę że problem z tym może się zrobić później. A że to Honda sprzeda się pewnie nieźle i kupi nierdzewiejącą Skodę Octavię jako 40+
    Ostatnio edytowane przez bartam ; 19-02-13 o 18:13

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Auto
    Honda Civic IX 1.8
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    88

    Domyślnie

    Mam pytanko
    Czy ktoś z użytkowników zbadał dokładnie ile oszczędza się na trybie econ i stosując start/stop? Bo wg mnie korzyści mogą być niewymierne do jakości jazdy i może lepiej dać sobie spokój z tymi systemami.

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Auto
    Civic sedan 2009 r
    Posty
    7

    Domyślnie

    Sądze , że jednak producent wie co robi i na pewno daje lepsze materiały do tych elementów , które pod wpływem start/stop normalnie szybciej by się zużyły.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Auto
    Honda Civic IX 1.8
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    88

    Domyślnie

    Nie chodzi mi o zużycie materiałów a o oszczędność paliwa.

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cześć,

    Piszę w temacie mat filocwych zamontowanych pod tylnymi nadkolami. Wątek ten był poruszany w tym posicie. Ostatnio po obfitych opadach śniegu również zauważyłem, że maty zamontowane pod tylnymi nadkolami dość mocno odstają. Wydaje mi się że przyczynił się do tego snieg. Ponieważ ostatnio miałem dość mocno obklejone nadkola śniegiem i ten filc chyba wchłoną dużą ilość wilgoci (wody) i obecnie odstaje od nadkola (można włożyć rękę między filc, a nadkole).
    Czy ktość z uzytkowników kontaktował się w tej sprawie z serwisem? Ja jak pojadę na zmianę zimówek to napewno nie omieszkam zapytać czy to zjawisko jest normalne.
    Mam jeszcze jedno pytanie. Czy takie same rozwiązane jest stosowane np. w Accord? Boję się że może to przyczynić się do szybszej korozji (tej zimy na drogi sypali mnóstow soli).
    Z góry dziękuję za odpowiedź i wskazówki.
    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •