Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Wątek: stag 300-4 do mojej d14a2, montażi ustawienie

  1. #51
    Użytkownik Awatar ma1ster
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,221

    Domyślnie

    ja niestety hana nie polecę... jeśli by to był mój wóz założył bym ac w01 i nic więcej, kosztuje nie całe 200zł...

  2. #52
    Użytkownik Awatar Pili
    Dołączył
    Nov 2008
    Imię
    Kamil
    Auto
    MB2 d14a2 Pirates
    Skąd
    Rawa mazowiecka
    Posty
    369

    Domyślnie

    a podoła do tak niskich czasów wtrysku? nie mam wyboru takiego wtrysku w ac stag ver. 1.4, czy można bez obaw go podłączyć?

  3. #53
    Użytkownik Awatar ma1ster
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,221

    Domyślnie

    oj tu Ci nie pomogę bo na bieżąco nie jestem już z instalacjami, napewno da się nowszą wersję wrzucić programu i tam będą te wtryskiwacze... niczym one nie odbiegają od hana pod względem wydajności szybkości i trwałości, a jedynie są lepsze na bardziej zanieczyszczony gaz i mająmożliwość ustalenia mnożnika mapy bliskiej 1 z racji tego że rozwierca się dysze, a jak za duze dasz, to w pudełku masz dwa kąplety...

    ta listwa jest podobna do listew najtańszej pułki lecz jest ładowana tak jak hana od góry, nie od dołu jak valcec czy reg, czy matrix..., to w ogóle nie ma co porównywać...

  4. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    224

    Domyślnie

    naprawdę chyba nie wiesz co mówisz wrzucając matrixa do jednego worka razem z Valtek typ 30 :P

  5. #55
    Użytkownik Awatar ma1ster
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,221

    Domyślnie

    nic do jednego worka nie wrzuciłem... i niestety na Twoje nieszczęście, wiem dość dużo w tym temacie, a na pewno więcej od Ciebie i czytania tego co pisze w internecie...
    napisałem tylko jak listwy są ładowane... nie pisze tam nic o żadnych workach...

  6. #56
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ma1ster Zobacz posta
    i niestety na Twoje nieszczęście, wiem dość dużo w tym temacie, a na pewno więcej od Ciebie i czytania tego co pisze w internecie...
    Na twoje "nieszczęście" pracuje w tym interesie już 13 lat więc zastanów się najpierw zanim będziesz podważał czyjąś wiedzę i doświadczenie

  7. #57
    Użytkownik Awatar ma1ster
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,221

    Domyślnie

    no słuchaj... jeśli od razu wyskakujesz z takim tekstem "naprawdę chyba nie wiesz co mówisz wrzucając matrixa do jednego worka razem z Valtek typ 30 :P"
    gdzie w ogóle nie było porównania co do jakości czy ogólnie parametrów, jedynie co napisałem to sposób ładowania listwy... jeśli pracujesz już tyle lat w zawodzie, to chyba nie powinieneś mylić pojęć...

    pytanie było jaką listwę polecacie w dobrej cenie, więc taką dałem odpowiedź... jeśli masz 13lat w zawodzie, no to na pewno powinieneś coś polecić w temacie, a nie rozczulać się nad porównywaniem listew, bo nie było takiego pytania...

  8. #58
    Użytkownik Awatar Pili
    Dołączył
    Nov 2008
    Imię
    Kamil
    Auto
    MB2 d14a2 Pirates
    Skąd
    Rawa mazowiecka
    Posty
    369

    Domyślnie

    No to Panowie szybciutko czy ta listwa ACW01 wyrobi przy czasach wtrysku powiedzmy 2,2mms przy dużym obciążeniu, bo mój silnik to nie do końca seria i na pewno ma ponad 100km. Cena jest dobra. Przeczytałem co się dało na ten temat na forum staga i tam doradcy techniczni porównują to jakościowo do hana 2000 i każą śmiało zakładać nawet do aut z bardzo krótkimi czasami wtrysku tyle, że na pytanie czy na pewno da radę przy hondzie civic odpowiadają "powinny dać radę" nigdzie nie znalazłem wpisu, że ja mam założone i jest super czasy takie i takie. Dlatego jeśli już jesteście tyle lat w temacie to proszę o konkretną podpowiedź, kolega ma1ster już napisał że poleca ac w01 więc proszę o podparcie się argumentem, kolegę snafu proszę o własną propozycję.

  9. #59
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    224

    Domyślnie

    ja polecam wtryskiwacze Matrix HS 211 bądź Matrix HD 344 lub 544 obsługują czasy wtrysku już od 1,1ms
    mogą być też Valteki typ 34 równie szybkie i precyzyjne co matrix ale obsługują do 33 KM z cylindra więc nie powalają wydajnością
    mogą być też Hana 2000 o ile czasy wtrysku LPG nie będą schodzić poniżej 2,1 ms

    z tańszych wtryskiwaczy myślę że warte uwagi były by wtryskiwacze WGS (osobiście ich nie testowałem ale dane producenta są obiecujące)
    nie wiadomo jednak jak z ich żywotnością
    http://plus.lublin.pl/wgs/produkt.html

    tylko jest małe ALE, żaden z tych wtryskiwaczy (oprócz Matrixa HD ) niema napisanego algorytmu pod twój sterownik
    Ostatnio edytowane przez snafu ; 09-04-13 o 16:55

  10. #60
    Użytkownik Awatar ma1ster
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,221

    Domyślnie

    widzisz... ja forum ac nie czytam, a jednak jakieś wyobrażenie o sprawie mam, bo zakładałem przynajmniej kilka takich listew, noooo za 200zł nic lepszego nie dostaniesz, u mnie działała ta listwa jakiś czas w b16a2, pięknie działa na niskich czasach, naprawdę bym ją przystawił do hana 2000, w przypadku Twojego silnika lepszego wyboru bym nie szukał, bo i tak różnic nie będzie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •