Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Oświetlenie wnętrza w 5d sport

  1. #11
    Użytkownik Awatar markom13
    Dołączył
    Aug 2007
    Imię
    Marek
    Auto
    Civic Tourer 1.6D
    Skąd
    PL/UK
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valdo Zobacz posta
    W executive jest taka opcja - mam przelacznik Door ON/OFF
    Skad masz taki cudowny przycisk ??? Ja mam EXE Plus i takiego ustrojstwa nie mam ,a tak brakuje ..... ehhhh

  2. #12
    Użytkownik Awatar markom13
    Dołączył
    Aug 2007
    Imię
    Marek
    Auto
    Civic Tourer 1.6D
    Skąd
    PL/UK
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bikerelb Zobacz posta
    ja pozmieniałem lampki wnętrza i bagażnika na ledy - znacznie lepiej to świeci.
    Pozmienialem i ja .Jest o niebo lepiej. Dzisiaj rowniez zamontowalem zestaw "Footlight Lumination Kit" ,swiecie miodzio.

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Imię
    Piotr
    Auto
    Honda Civic IX
    Skąd
    POZNAŃ
    Posty
    32

    Domyślnie

    Moja wersja Sport nie ma opcji zapalania przednich lamp na otwarcie drzwi. Wymieniłem całe oświetlenie na leda i teraz jak zapale jest jasno.

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markom13 Zobacz posta
    Pozmienialem i ja .Jest o niebo lepiej. Dzisiaj rowniez zamontowalem zestaw "Footlight Lumination Kit" ,swiecie miodzio.
    Cześć daj jakieś info jak to zrobić miałeś ori i tylko zmieniłeś żarówki na led czy montowałeś cały zestaw???

    Pzdr

  5. #15
    Użytkownik Awatar markom13
    Dołączył
    Aug 2007
    Imię
    Marek
    Auto
    Civic Tourer 1.6D
    Skąd
    PL/UK
    Posty
    60

    Domyślnie

    https://www.ebay.co.uk/itm/6x-12V-LE...oLysD6ou5v_Ejw Takie ledy poszly do bagaznika na boki ,lampka w srodku zarowka LEDowa ,a w nogi ori zestaw blue Footlight Lumination Kit.

  6. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bikerelb Zobacz posta
    ja kupiłem u siebie w mieście w sklepie elektronicznym, pozyjcje też zmieniłem na ledy - teraz przy światłach dziennych palą się także delikatnie pozycje.
    Witaj
    Powiedź czy do pozycyjnych kupowałeś led z canbus-em czy standardowy??
    i czy masz xenon z przodu??
    Pzdr

  7. #17
    Użytkownik Awatar markom13
    Dołączył
    Aug 2007
    Imię
    Marek
    Auto
    Civic Tourer 1.6D
    Skąd
    PL/UK
    Posty
    60

    Domyślnie

    Wiem ,to nie do mnie bylo pytanie ,ale tez moge sie wypowiedziec .Mam takie LEDy w postojowkach :
    http://allegro.pl/dioda-led-osram-w5...142636176.html
    Sa swietne i co za tym idzie ,w miare trwale. Chinczyki by juz dawno sie przepalily ,a te swieca juz ponad rok. Mam xenony ,ale przy zwyklym H7 tez bym je zalozyl .

  8. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markom13 Zobacz posta
    Wiem ,to nie do mnie bylo pytanie ,ale tez moge sie wypowiedziec .Mam takie LEDy w postojowkach :
    http://allegro.pl/dioda-led-osram-w5...142636176.html
    Sa swietne i co za tym idzie ,w miare trwale. Chinczyki by juz dawno sie przepalily ,a te swieca juz ponad rok. Mam xenony ,ale przy zwyklym H7 tez bym je zalozyl .
    Witam
    Dzięki za info
    Właśnie też na nie patrzyłem i jeszcze na philipsa ale philips nie ma canbus-a a osram z tego co paczam to też nie. Ale skoro masz to znaczy że błędu nie wywala.
    Pytanie tylko jak się prezentują do xenona czy dużo bardziej wpadają w niebieski w porównaniu do xenon czy w miarę się zlewają. (ja też potrzebuję do lempy xenonoewj)
    A i jeszcze jedno rozbierałeś może oświetlenie wnętrza ? Jakie tam żarówki przychodzą na środku podsufity i te z przodu odpalane manualnie ? Jak możesz to daj info będę wdzięczny
    Pozdrawiam

  9. #19
    Użytkownik Awatar piter7766
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    piotr
    Auto
    EJ9>EM2> FN1>FK2
    Skąd
    puławy
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebas Zobacz posta
    A i jeszcze jedno rozbierałeś może oświetlenie wnętrza ? Jakie tam żarówki przychodzą na środku podsufity i te z przodu odpalane manualnie ? Jak możesz to daj info będę wdzięczny
    Pozdrawiam
    Ja Ci odpowiem , w kabinie (przód x2 i tył x1) i w bagażniku (x1) mamy żarówki W5W , (jedynie w osłonach przeciwsłonecznych są rurkowe)

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piter7766 Zobacz posta
    Ja Ci odpowiem , w kabinie (przód x2 i tył x1) i w bagażniku (x1) mamy żarówki W5W , (jedynie w osłonach przeciwsłonecznych są rurkowe)
    Dzięki za info

    Panowie a nie wiecie może czy lampka bagażnika jest w IXtej gen taka sam jak w 8smej gen. Wkładałem wczoraj leda i upaliło mi tą mała plastikową diodę prostowniczą. a ASO 76zł netto taka impreza a na allrdrogo jest za 35 z przesyłką ale do 8gen i niew wiem czy spasi do 9tki?

    Pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •