Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Oświetlenie wnętrza w 5d sport

  1. #21
    Użytkownik Awatar markom13
    Dołączył
    Aug 2007
    Imię
    Marek
    Auto
    Civic Tourer 1.6D
    Skąd
    PL/UK
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebas Zobacz posta
    Dzięki za info

    Panowie a nie wiecie może czy lampka bagażnika jest w IXtej gen taka sam jak w 8smej gen. Wkładałem wczoraj leda i upaliło mi tą mała plastikową diodę prostowniczą. a ASO 76zł netto taka impreza a na allrdrogo jest za 35 z przesyłką ale do 8gen i niew wiem czy spasi do 9tki?

    Pzdr
    Sorki ,ze dopiero teraz. LEDy w pozycyjnych przednich Osram sa bardzo dobre kolorystycznie tez. Wszystko pasuje jak powinno do xenonow. CAN-bus nie potrzebujesz ,Honda nie ma systemu sprawdzania zarowek(dzieki bogu i partii ) .Nic na desce nie wyskoczy jak to miejsce np.w BMW ,hehe.

    Lampka w bagazniku jest moim zdaniem taka sama jak w 8gen. Ja dolozylem do bagaznika 2 paski ledowe ,typowe przednie DRL ,takie w metalowych obudowach .Plaskie,skromne ,a swieca ....ohhhooooohoho.

  2. #22
    Użytkownik Awatar piter7766
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    piotr
    Auto
    EJ9>EM2> FN1>FK2
    Skąd
    puławy
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebas Zobacz posta
    Dzięki za info

    Panowie a nie wiecie może czy lampka bagażnika jest w IXtej gen taka sam jak w 8smej gen. Wkładałem wczoraj leda i upaliło mi tą mała plastikową diodę prostowniczą. a ASO 76zł netto taka impreza a na allrdrogo jest za 35 z przesyłką ale do 8gen i niew wiem czy spasi do 9tki?

    Pzdr
    Jak to zrobiłeś,bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić,by przy wymianie żarówki uszkodzić diodę prostowniczą A nie taniej wyjdzie kupić 1N4007 za 10gr i wlutować ją w miejsce uszkodzonej ?

  3. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    5

    Domyślnie

    heh nie uszkodziłem jej mechanicznie, wsadziłem jakiegoś niby dobrego leda i zrobiło jakieś zwarcie.
    Apropos lampka z 8gen jest taka sama jak z 9tej jak by ktoś potrzebował ale ja nie kupowałem.
    Tak właśnie tak zrobiłem ale nie za 10gr a za frii dostałem od znajomego ze sklepa

  4. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Mieczysław
    Auto
    Honda Civic 1.8 Sp
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    2

    Domyślnie

    to bardzo proste w montażu ,taśmy LED samoprzylepne ,są na12v i nie trzeba żadnego zasilacza,np.w bagażniku wyrzuciłem żarówkę i i do styków przylutowałem przewody
    [IMG]DSC_0184,[IMG]DSC_0182[/IMG],[IMG]DSC_0178[/IMG]

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2019
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blixten Zobacz posta
    a gdzie można takie kupić ?
    Moje zakupiłem na aliexpress. Wiem że chińczyk, ale za cały set zapłaciłem 1/6 tego co u nas. Przekonało mnie to że i tu i tam były użyte te same zdjęcia. Koszt nieduży - zaryzykowałem - opłaciło się.
    Pamiętaj tylko żeby wybrać te z CANBUS - inaczej komputer może lekko wariować.
    Do wyboru było światło zimne i ciepłe, oraz cała gama kolorów
    Majfrendy rządzą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •