Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Felgi R13 - wejdą?

  1. #1
    Użytkownik Awatar malarz84
    Dołączył
    Jul 2007
    Auto
    EP3 Type R
    Skąd
    JG
    Posty
    45

    Domyślnie Felgi R13 - wejdą?

    Witam, mam pytanie - pozostały mi gdzies w garazu felgi R13 z mojej poprzedniej hondy civic 4gen. czy mozna bez problemow je wsadzic do 6gen? pytanie wynika z tego ze na 1 rzut oka choćby sama tarcza hamulcowa jest duzo wieksza niz w 4gen ... ?

    - wiem ze moge to sprawdzic i bedzie wszystko jasne ale moze akurat ktos jezdzi zimą na 13 ... hm??

    pozdr
    MalarZ

  2. #2
    Moderator Awatar Rikoo
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Paweł
    Auto
    B16A2 Green Grinde
    Skąd
    S1 Rikoo
    Posty
    8,929

    Domyślnie

    wszystko zalezy od ET tych felg ale chyba niema problemu zdjac kolka i zlaozyc stalki i zobaczyc czy cos nie obciera :czerwona kartka:

  3. #3
    Użytkownik Awatar malarz84
    Dołączył
    Jul 2007
    Auto
    EP3 Type R
    Skąd
    JG
    Posty
    45

    Domyślnie

    no jasne niema duzego problemu - poprostu sobie ladnie zrobilem te stare 13 pomalowalem itd, teraz rozgladam sie za oponami a nie chce wydac ilus tam PLN i zeby okazalo sie i tak nie wejda w takim razie wrzucem sama felge i dam znac czy gra moze akuratk komus sie przyda ...

    pozdr
    MalarZ

  4. #4
    Użytkownik Awatar rafalb33
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    722

    Domyślnie

    To tez zalezy jakie masz hamulce. Jak masz tarcze 240 to powinno wejsc. Na 262 napewno nie wejda

  5. #5
    Użytkownik Awatar gryzmo
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    208

    Domyślnie

    Dokładnie tak.Jak miałem D14A3 bez ABSu to 13tki wchodziły bez problemu.Zostawiłem więc sobie bo w planie była kolejna honda ale teraz mam ABS sedan z 1999r i już za małe.Także szukam kupca na kółka :d

  6. #6
    Użytkownik Awatar malarz84
    Dołączył
    Jul 2007
    Auto
    EP3 Type R
    Skąd
    JG
    Posty
    45

    Domyślnie

    mam qupe z grudnia 96 - mam oczywiscie ABS - tarcza na 1 rzut oka jest naprawde spora ....

    - motor jak w opisie D16Y8

  7. #7
    Użytkownik Awatar rafalb33
    Dołączył
    Dec 2005
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    722

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie - pozostały mi gdzies w garazu felgi R13 z mojej poprzedniej hondy civic 4gen. czy mozna bez problemow je wsadzic do 6gen?
    Skoro leza ci w garazu to tak trudno je przymierzyc? Nie wiesz nawet jakiej srednicy masz tarcze nikt tu nie jest wróżką. Przymierz bedziesz wiedzial.
    W v gen z absem napewno sa tarcze 262mm. W VI gen ponoc roznie z tym było osobiscie nie wiem...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •