Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: klima w CRV gdzie wpuścić środek do odgrzybiania?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Imię
    Wojtek
    Auto
    EJ9, D16A
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    333

    Domyślnie klima w CRV gdzie wpuścić środek do odgrzybiania?

    Witam. Na wstępie chciałbym przeprosić że nie jest to temat dotyczący Civica tylko Hondy CRV. Problem jest taki że nie znalazłem żadnego konkretnego forum CRV'ki gdzie mógłbym zadać to pytanie. Dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość i z góry przepraszam moderatorów za ten temat.

    Mianowicie chodzi o klimę w Hondzie CRV- czy orientuje się ktoś gdzie wpuścić piankę do odgrzybiania w tym samochodzie? Nie znam się kompletnie na klimach (w swoim Ciffie nie posiadam ) a chciałbym pomóc rozwiązać problem znajomemu, który po prostu prosił mnie o pomoc w tym temacie. Filtr przeciwpyłkowy znajduje się za schowkiem i nie wiem czy preperat należy wstrzykiwać właśnie za ten filtr czy w inne miejsce, jeśli ktoś wie dokładnie w jakie proszę o podpowiedź

    EDIT: CRV'ka z konca 2009 roku
    Ostatnio edytowane przez w_rebacz ; 31-07-12 o 17:08

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Imię
    Lukas
    Auto
    S2000 AP1
    Skąd
    Radomsko
    Posty
    12

    Domyślnie

    Zalezy od tego jaka masz pianke, z reguly te marketowe wstrzykuje sie wszedzie, zaczynasz od tuneli powietrznych, przez kazda z kratek wkladasz ten dlugi gietki przewod, naciskasz spust i wyciagasz, pianka rozpyli sie na calej dlugosci kanalu. A co do filtra to i owszem, tam idzie tego najwiecej, po napelnieniu wszystkich kanalow i odczekaniu kilku sek, wlaczasz klime, obieg zamkniety, dmuchawa na 3/4 mocy i wtryskujesz pinake za filtr kabinowy Ot wsio

  3. #3
    Użytkownik Awatar JDMShop_pl
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    23

    Domyślnie

    Nawet jak masz inne niż z marketu,to działasz w ten sam sposób,czyli przez tunele powietrzne oraz potem sam filtr tak jak opisuje użytkownik powyżej. Na pewno dasz sobie radę,najgorszy jest ten pierwszy raz,daj znać jak poszło.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •