Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60

Wątek: Zestaw głośnomówiący

  1. #11
    Stowarzyszenie CKPL Awatar TeeS1975
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Tomek
    Auto
    EP3; FN1
    Skąd
    Zielonka WWL
    Posty
    6,225

    Domyślnie

    Raczej telefonu z HFT, sparowane telefony to chyba tylko głosowo można odsłuchać, z tego co kojarzę to książkę można zaimportować z menu nawigacji, ale i tak nie wyświetla się kto do nas dzwoni tylko numer na komp. pokładowym.
    トマシウ


    no ABS, no Airbag, DIE LIKE A MAN
    mój Batmobile

  2. #12
    Użytkownik Awatar Kasio
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Mariusz
    Auto
    Civic VIII Exe
    Skąd
    South Poland
    Posty
    285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tees1975 Zobacz posta
    ...... ale i tak nie wyświetla się kto do nas dzwoni tylko numer na komp. pokładowym.
    hmm... u mnie nie wyświetla się nic, tylko świeci napis TEL

  3. #13
    Użytkownik Awatar butler.gdansk
    Dołączył
    Sep 2011
    Imię
    Szymon
    Auto
    Civic FK3
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    3,179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasio Zobacz posta
    hmm... u mnie nie wyświetla się nic, tylko świeci napis TEL
    W wersji przedliftowej nie pokazuje numeru telefonu, tylko "TEL".

  4. #14
    Użytkownik Awatar Kasio
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Mariusz
    Auto
    Civic VIII Exe
    Skąd
    South Poland
    Posty
    285

    Domyślnie

    No trudno... zadowolę się napisem TEL. Wielkie dzieki

  5. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    3

    Domyślnie Zestaw głośnomówiący Navi HFL

    Jestem szczęśliwym posiadaczem 8 generacji z wbudowaną nawigacją. Jedyne czego nie udało mi się uruchomić to zestaw głośnomówiący.
    Używałem najlepszego możliwego akcentu brytyjskiego jednak słodka pani z głośnika nadal twierdzi, że mnie nie słyszy lub rozumie.

    Niestety jestem typem, u którego wszystko musi działać tak więc:
    1. W trybie testu/diagnostyki audio (MAP+MENU+BACK) przyciski od zestawu po ich naciśnięciu zapaliły się na zielono jednak pasek dotyczący poziomu mikrofonu mimo moich usilnych prób pozostał szary.
    2. Fizyczne podłączenie mikrofonu pod plastikową pokrywą oświetlenia na dachu sprawdzone.

    Pytanie: Gdzie znajdę HandsFreeLink Control Unit lub jak ktoś woli MODUŁ STERUJĄCY ZESTAWU GŁOŚNOMÓWIĄCEGO, do którego wchodzą trzy kable z mikrofonu.
    Pytanie 2: Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i go rozwiązał.

    znalazłem kilka schematów i listę wszystkich momend ale jeśli posiadacie jakieś dodatkowe informacje na w/w temat będę wdzięczny.

    MS

  6. #16
    Użytkownik Awatar Kasio
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Mariusz
    Auto
    Civic VIII Exe
    Skąd
    South Poland
    Posty
    285

    Domyślnie

    Zerknij do instrukcji serwisowej tam jest wszystko o usterkach i ich sposobie usuwania ---> NADWOZIE/KOMUNIKACJA http://www.civicklub.pl/forum/showth...ivica-8-gen-PL!!!
    Nie jestem teraz pewny ale test mikrofonu w Service Menu robi sie dopiero po nacisnięciu przycisku "Mowa" pod przyciskiem odbierania rozmów tel. dopiero wtedy uaktywnia sie mikrofon i system sterowania głosowego,musisz to sprawdzić,sprawdz tez czy działa przycisk.Nie trzeba uzuwać angielskiego akcentu ,wiekszośc komend wystarczy wymawiać "bez kluch w gębie" i wszystko rozumie,jedynie problem z wymową może wystapić przy wprowadzaniu numeru telefonu do pamieci,ale na to tez znalazłem sposób
    Ostatnio edytowane przez Kasio ; 10-07-13 o 16:32

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    W moim przypadku przyczyną "niedziałającego mikrofonu" okazała się wtyczka wypięta/odpięta z modułu sterującego zestawu głośnomówiącego. Po zdjęciu plastikowej osłony powyżej bezpieczników dostałem się do modułu i usunąłem usterkę. Teraz wszystko działa jak należy Zestaw działa świetnie, jakość dźwięku nie pozostawia nic do życzenia, a inni uczestnicy ruchu, ja i moja rodzina są bezpieczniejsi

    W przyszły weekend znajdę trochę czasu to wydrukuję spis wszystkich komend, gdzieś je znalazłem i pogadamy sobie z Hanią

    Dzięki za pomoc. Instrukcja serwisowa pisana chyba pod "Amerykańskich serwisantów" polecenia typu "Podnieś kierownicę, odsuń fotel, ostrożnie by nie porysować..." powaliły mnie.

  8. #18
    Użytkownik Awatar Kasio
    Dołączył
    Jun 2012
    Imię
    Mariusz
    Auto
    Civic VIII Exe
    Skąd
    South Poland
    Posty
    285

    Domyślnie

    Nie musisz drukować ,lista komend jest dostępna po kliknięciu przycisku INFO,po pojawieniu sie ekranu aktualnej lokalizacji wybierz MORE "manipulator-Joystick w prawo" pojawi sie lista komend glosowych ,lub jesli hania Cie teraz słucha komenda HELP

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Magdalena
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez h16v Zobacz posta
    Jak masz navi oryginalne to mogę Ci zrobić foto z instrukcji i wysłać na wskazany e-mail. Parowanie wcale nie jest trudne - wszystko jest łopatologicznie napisane i trzeba powiedzieć parę słów po angielsku - 5 minut i z głowy.
    Moglbys mi wyslac na meila foto z instrukcji obslugi zestawu. Mam oryginalna navi Bede bardzo wdzieczna

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    1

    Domyślnie

    możecie wysłać mi te skany ? jestem nowym użytkownikiem forum, a problem mam ten sam co inni, dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •