Strona 395 z 397 PierwszyPierwszy ... 295345385393394395396397 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,941 do 3,950 z 3964

Wątek: Jakie - radio - głośniki - wzmacniacz - wybrać??

  1. #3941
    Użytkownik Awatar ransom91
    Dołączył
    Dec 2017
    Imię
    Rafał
    Auto
    B18C4 MB6
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    118

    Domyślnie

    Ogólnie zamontowałem głośniki przez Was polecane a mianowicie Powerbass L2-C6 no i szczerze to jestem bardzo zadowolony, bardzo dobra cena do jakości, w końcu już nie boli tak ucho A co się okazało stare głośniki to były JBL i nawet nie złachane, byłem w szoku bo myślałem, że to są oryginalne standardowe papierowe pierdziawki. Ogólnie dzięki za polecenie i sam już polecam

  2. #3942
    Użytkownik Awatar firstborne
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Dawid
    Auto
    Volvo C70
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,187

    Domyślnie

    Powerbassy to przyzwoita jakość w stosunku do ceny. A co do wzmacniacza to możesz dodać jakąś małą dwukanałówkę Alpine bądź Blaupunkta co to by grało, a nie trzepało po kieszeni. Do 200 zł jest wybór na OLX.

  3. #3943
    Użytkownik Awatar Jarzomb
    Dołączył
    Feb 2010
    Imię
    Mateusz
    Auto
    Civic EG5 D16Z6/In
    Skąd
    Górki Śląskie
    Posty
    236

    Domyślnie

    Siema. Trochę z innej beczki. Czy ktoś z Was korzysta z transmitera FM? Mam w ITR oryginalne radio, które chcę zostawić, bo po prostu jara mnie to, że jest oryginalne hondowskie Ale brakuje mi wlasnej muzyki, a nagrywanie po kilkanascie kawałków na płytę i wożenie całego katalogu średnio mi sie widzi. Czy możecie polecić jakiś transmiter, który będzie oferował znośną jakość dzwięku, i będzie miał wejście USB, SD, aux i bluetooth?

  4. #3944
    Użytkownik Awatar SkylineGTR
    Dołączył
    Aug 2014
    Imię
    Sebastian
    Auto
    MB3
    Skąd
    CBY
    Posty
    395

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarzomb Zobacz posta
    Siema. Trochę z innej beczki. Czy ktoś z Was korzysta z transmitera FM? Mam w ITR oryginalne radio, które chcę zostawić, bo po prostu jara mnie to, że jest oryginalne hondowskie Ale brakuje mi wlasnej muzyki, a nagrywanie po kilkanascie kawałków na płytę i wożenie całego katalogu średnio mi sie widzi. Czy możecie polecić jakiś transmiter, który będzie oferował znośną jakość dzwięku, i będzie miał wejście USB, SD, aux i bluetooth?
    Nie orientuje się dokładnie, jakie radio było w Integrze, ale np do Accorda od rocznika 98-> można podłączyć taki emulator - https://sklephadron.pl/zmieniarki-mp...n-okragle.html

    Ze starszą Integrą może być ciężko, ale warto sprawdzić, czy może radio nie ma wyjścia na zmieniarkę i coś w ten sposób pokombinować, zawsze lepsza jakość, bo z transmiterami różnie bywa, niestety :/

    Na tym filmie(9:32) widać, że jest złącze 8pin w tym akurat radiu, no ale dokładnie, to już sam musisz sprawdzić/poszukać jak to będzie u Cb
    https://youtu.be/mQT8AtzvHbI?t=9m32s

  5. #3945
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Imię
    Marcin
    Auto
    Civic 6, Laguna 2
    Skąd
    GŁG
    Posty
    855

    Domyślnie

    jakie radio 2din polecacie? najlepiej na andku i w cenie do 1200zl, może być używka bo domyślam sie za na nowe to i tak za malo

  6. #3946
    Użytkownik Awatar UNK
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Adrian
    Auto
    EJ6 D16Y7
    Skąd
    Oława
    Posty
    1,365

    Domyślnie

    Panowie jakie glosniki pod samo radio polecacie? Radyjko to jakis kenwood. Tak do 300zl, jesli pod samo radio lipa rozwaze kupno jakiegos wzmaka 2 kanalowego
    I czy montaz glosnikow na tyl tych 6x9 to dobra opcja? Bo nie mam.
    Ej6

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  7. #3947
    Użytkownik Awatar firstborne
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Dawid
    Auto
    Volvo C70
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez UNK Zobacz posta
    Panowie jakie glosniki pod samo radio polecacie? Radyjko to jakis kenwood. Tak do 300zl, jesli pod samo radio lipa rozwaze kupno jakiegos wzmaka 2 kanalowego
    Wyżej wspomniane Powerbassy bądź Hertz z serii DSK. W cenie do 300 zł nie ma nic lepszego obecnie na rynku, można trochę rozciągnąć budżet i dołożyć na Helixy. Oczywiście pisze o sprzęcie nowym.
    Cytat Zamieszczone przez UNK Zobacz posta
    I czy montaz glosnikow na tyl tych 6x9 to dobra opcja? Bo nie mam.
    Ej6
    Daruj ją sobie.

    Co do wzmacniacza to i tak bym jakiś dał, przy odseparowanym to konieczność. Pod samym radiem oczywiście, że zagra lepiej niż oem czy jakieś niskobudżetowe szroty, ale cudów, wianków bym się nie spodziewał.

  8. #3948
    Użytkownik Awatar UNK
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Adrian
    Auto
    EJ6 D16Y7
    Skąd
    Oława
    Posty
    1,365

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez firstborne Zobacz posta
    Wyżej wspomniane Powerbassy bądź Hertz z serii DSK. W cenie do 300 zł nie ma nic lepszego obecnie na rynku, można trochę rozciągnąć budżet i dołożyć na Helixy. Oczywiście pisze o sprzęcie nowym.

    Daruj ją sobie.

    Co do wzmacniacza to i tak bym jakiś dał, przy odseparowanym to konieczność. Pod samym radiem oczywiście, że zagra lepiej niż oem czy jakieś niskobudżetowe szroty, ale cudów, wianków bym się nie spodziewał.
    Thx za odpowiedz, czy taki wzmak da rade np pod powerbasami l2-6c?
    I czy pod ew sub tez bylby spoko?
    5 lat widze po aukcji ze ma to juz troche eksploatowany jest.
    https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz...5-IDt02ZR.html

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  9. #3949
    Użytkownik Awatar firstborne
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Dawid
    Auto
    Volvo C70
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,187

    Domyślnie

    Na same PB będzie spoko, niestety opcji dodania do niego suba nie ma - za słaby.

  10. #3950
    Użytkownik Awatar UNK
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Adrian
    Auto
    EJ6 D16Y7
    Skąd
    Oława
    Posty
    1,365

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez firstborne Zobacz posta
    Na same PB będzie spoko, niestety opcji dodania do niego suba nie ma - za słaby.
    A coś możesz polecic zeby i suba pociagnelo w razie w ?
    Ogólnie z tego co czytałem pb grają spoko jak są drzwi wygluszone nawet i bez suba

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •