Strona 393 z 397 PierwszyPierwszy ... 293343383391392393394395 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,921 do 3,930 z 3964

Wątek: Jakie - radio - głośniki - wzmacniacz - wybrać??

  1. #3921
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SkylineGTR Zobacz posta
    Z tego co podałeś to Pioneer ma 2xRCA a Kenwood 3xRCA

    W budżecie ~1000 wydają się spoko, ale pomyśl, może warto trochę poczekać, odłożyć więcej i kupić coś, gdzie możesz mieć nawigację albo przesyłać obraz ze smartfona,
    włączasz wtedy yanosika albo google maps na telefonie i masz na ekranie stacji multimedialnej i nic Ci na szybie nie wisi
    Mógłbyś rozwinąć temat? Jakieś przykładowe linki?

  2. #3922
    Użytkownik Awatar SkylineGTR
    Dołączył
    Aug 2014
    Imię
    Sebastian
    Auto
    MB3
    Skąd
    CBY
    Posty
    395

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez No0d Zobacz posta
    Mógłbyś rozwinąć temat? Jakieś przykładowe linki?
    Od ponad roku korzystam z GMS 6751, w samochodzie którym przejechałem co najmniej 5kkm i mimo ceny dużo niższej od markowej konkurencji, wszystkie funkcje dają radę.
    Było kilka problemów z podłączeniem, ale już jest GIT i wszystko na prawdę działa sprawnie, nie ma zacięć, mogę polecać.
    Nie testowałem jedynie Smart Linka bo mój telefon nie obsługuje MHL i z tym jest problem...
    Ale planuje zakup Miracast Dongle, wpięcia go w HDMI i powinno hulać.

    Poczytaj sobie na stronie, mają kilka modeli, jednak ostatnio zaczeli robić bez pokrętła głośności, co mi przeszkadza, bo nie ma nic wygodniejszego od gałki...
    http://www.gms.pl/pl/_sc/20/

  3. #3923
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    17

    Domyślnie

    Nawigacja gubi często sygnał? Jak z jakością dźwięku porównując np do jakiegoś 1 din kenwooda albo innego markowego radia?

  4. #3924
    Użytkownik Awatar Genax
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    EM2 D17A8
    Skąd
    Słubice/Poznań
    Posty
    1,444

    Domyślnie

    https://www.ebay.pl/itm/Quad-Core-2-...72.m2749.l2648

    Mam i szczerze polecam. Mega zdziwiłem się po jakości dźwięku. Na początku myślałem, że będzie grać jak chiński szajs ale po ustawieniu ustawień dźwięku radio gra nawet lepiej od mojego alpine'a wcześniejszego za tą samą cenę. Podejrzewam, że można ustawić jeszcze lepiej lecz jak narazie dla mnie jakość jest idealna. Wrzuciłem sygic'a i jest pięknie Co do map google to mam zamiar sobie zamontować przenośny router w aucie gdzieś w schowku, aby radio ciągle łączyło się z wi-fi. Można oczywiście kupić radio z opcją do wsadzenia sim ale taniej już wychodzi kupno modemu

  5. #3925
    Użytkownik Awatar SkylineGTR
    Dołączył
    Aug 2014
    Imię
    Sebastian
    Auto
    MB3
    Skąd
    CBY
    Posty
    395

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez No0d Zobacz posta
    Nawigacja gubi często sygnał? Jak z jakością dźwięku porównując np do jakiegoś 1 din kenwooda albo innego markowego radia?
    Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby Automapa zgubiła sygnał, no ale menu jest trochę nieintuicyjne no i płatna jest. Jak wrzucisz pirata to się cała stacja blokuje, jakieś tam zabezpieczenia mają... I tak lepiej mi się jeździ na Google maps, więc smart link pewnie niedługo będzie wykorzystany u mnie, tylko tego dongla muszę ogarnąć.

    Co do jakości dźwięku to Ci nie pomogę, jak dla mnie jest dobrze, nie odczułem żadnego dyskomfortu w porównaniu do ORI Pioonera made in Belgium, więc na pewno jest poprawnie.
    No ale auto ma seryjne głośniki i wygłuszenie, a ja audiofilem nie jestem

  6. #3926
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Posty
    17

    Domyślnie

    No właśnie ta jakość dźwięku mnie najbardziej interesuje bo u siebie mam trochę zmienione CA. No nic może kiedyś uda się posłuchać takiego radyjka na żywo.

  7. #3927
    Użytkownik Awatar SkylineGTR
    Dołączył
    Aug 2014
    Imię
    Sebastian
    Auto
    MB3
    Skąd
    CBY
    Posty
    395

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez No0d Zobacz posta
    No właśnie ta jakość dźwięku mnie najbardziej interesuje bo u siebie mam trochę zmienione CA. No nic może kiedyś uda się posłuchać takiego radyjka na żywo.
    Jakbyś był w okolicach Nowego Sącza, to możesz podjechać do Car-tronic.pl, u nich kupowałem ten sprzęt, więc na pewno pomogą Ci coś wybrać bo mają mega dużo asortymentu.
    A z podkarpacia na pewno masz do nich bliżej niż do Bydgoszczy

  8. #3928
    Użytkownik Awatar Perzon
    Dołączył
    Jun 2017
    Imię
    Mateusz
    Auto
    MB2 D14A8
    Skąd
    WWA
    Posty
    313

    Domyślnie

    ma ktoś u siebie zestaw GMS 965 ? Niestety forumowa wyszukiwarka głupieje bo za krótki wyraz, mam okazje wymienić współosiowe alpine z drzwi przednich na taki właśnie zestaw, plus walają mi się tweetery od vti.. Na elektrodzie i innych forach polecają GMS ogólnie, ale takie model których już w ofercie nie ma...

  9. #3929
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2017
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam
    Stałem się posiadaczem hondy hb VI(zobaczymy czy szczęśliwym )to chciałbym zrobić coś z audio. Budżet myślę że 1500-2000. Słucham w sumie głównie rap i klubowej jakaś metallica itd też wjedzie. Radio mam Pioneer P80MP. Odrazu mówie że skrzynki nie chce. Głośniki chcę nówki wzmacniacz nie koniecznie(ale jakiś pewniak). Wygłuszenie planuje jakimiś matami GMS do tego jakiś kauczuk na plastiki aby plastik nie trzeszczał(opłaca się?). Jako że będzie bez suba głośniki przydały by się z jakimś konkretnym basem.

  10. #3930
    Użytkownik Awatar firstborne
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Dawid
    Auto
    Volvo C70
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,187

    Domyślnie

    DLS RC6.2 (nowe), wzmak Steg np. K2.01, K12 wątpię ,że znajdziesz a jak już to nie zmieścisz się w budżecie, chociaż ten piec dobrze by się tutaj sprawił. Radio oldschool, ale jeśli nie zależy Ci na USB i masz czas by dobrze to wszystko ustawić (co pewnie zajmie trochę czasu) to zostaw. Wygłuszenia nie żałuj, daj STP i piankę od tego samego producenta na boczki. Zarówno na blachę jak i na plastik co za tym idzie
    Cytat Zamieszczone przez MichalW Zobacz posta
    aby plastik nie trzeszczał(opłaca się?)
    oczywiście. Jeśli chodzi o te DLS to o maskownicy w drzwiach zapomnij, nawet nie wiem czy te dedykowane MDF-y będą dobre bo tam będzie potrzeba z dobre 4cm. Ale jeśli nie potrzebujesz skrzynki a chciałbyś dobry bas a nie kick, to taki odseparowany na przód da radę.


    Tylko zanim zaczniesz ładować kasę w przyjemności, doprowadź samo auto do porządku (jeżeli trzeba ).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •