Strona 36 z 36 PierwszyPierwszy ... 26343536
Pokaż wyniki od 351 do 357 z 357

Wątek: Zakup kontr-rolowany

  1. #351
    Użytkownik Awatar marwol
    Dołączył
    Feb 2010
    Imię
    Andżej
    Auto
    służbowe
    Skąd
    dumna Polska
    Posty
    9,346

    Domyślnie

    To zależy jak poprosisz


    A Ty dowiedz się gdzie w Szwajcarii auto było serwisowane (zdjęcie faktury) ; napisz tam maila z prośbą o wyciąg z serwisu. Może się uda

  2. #352
    Użytkownik Awatar Poll
    Dołączył
    Sep 2011
    Auto
    PUG 407sw
    Posty
    4,619

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fetorman Zobacz posta
    Mam foty z tego co tam bylo robione. Nic powaznego sie nie stalo. Plastik sie zlamal i podgiela sie maska.

    Bardziej mnie ciekawi ta gwarancja i co ona obejmuje hmm
    Uważaj na to, bo też są wałki. Składa się część auta, które było rozwalone, robi foty i mówi, że tylko to było. Ostrożnie.

  3. #353
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie Zakup kontr-rolowany

    Cytat Zamieszczone przez Poll Zobacz posta
    Uważaj na to, bo też są wałki. Składa się część auta, które było rozwalone, robi foty i mówi, że tylko to było. Ostrożnie.
    Dokladnie tak jest. Jak by byly drobiazgi to by napisal w ogloszeniu bezwypadkowy, a tak sie zabezpiecza na pozniejsze roszczenia. Wgniecenie maski albo nadkole do wymiany ogladalem ostatnio na jednym polifcie i wywalily wszystkie poduszki przykladowo w tym pasazera, bo cos lezalo na siedzeniu - a to oznacza podsufitke, cala deske i komplet poduszek , fotele z przodu... koszt napraw blacharskich byl groszowy, a z cala reszta wychodzilo 18k i dlatego poprzedni wlasciciel sprzedal - ja bym takim autem za 50 plus k pln nie chcial osobiscie jezdzic, bo serio za niewiele wiecej mozna miec sprawdzone auto z pl rynku od 1 wlasciciela. Tu masz 3 letnie auto, ktore szuka 3 wlasciciela juz...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #354
    Użytkownik Awatar fetorman
    Dołączył
    Jan 2010
    Imię
    Marcin
    Auto
    9gen 1.6 I-DTEC
    Skąd
    małopolska
    Posty
    500

    Domyślnie

    Dziekuje za wszystkie informacje. Takie foty dostalem

    https://imgur.com/a/fcIo6

    i co mowi historiapojazdu

    https://imgur.com/a/UFeI3
    Ostatnio edytowane przez fetorman ; 18-10-17 o 09:49

  5. #355
    Użytkownik Awatar Lysek_81
    Dołączył
    Mar 2012
    Auto
    CIVIC IX 1.8 AT
    Skąd
    Poznań
    Posty
    51

    Domyślnie

    Kolega jak kupowal Astrę w OPC ktora miala byc delikatnie puknieta, zdjecia oczywiscie byly do wgladu, okazalo sie ze nawet na dachu miala szpachel . Powodzenia w szukaniu

  6. #356
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    143

    Domyślnie

    Gwarancja to jest, ale w Szwajcarii podstawowa gwarancja to 3 lata pozostałe 2 to ubezpieczenie. W Polsce zajmuje się tym Wagas.Polisa należy do własciciela Za każdym razem przy zmianie właściciela dotychczasowy musi zroibić cesję na nowego. Za granicą płacisz z własnej kieszeni a potem się rozliczasz.Tyle teorii

  7. #357
    Użytkownik Awatar fetorman
    Dołączył
    Jan 2010
    Imię
    Marcin
    Auto
    9gen 1.6 I-DTEC
    Skąd
    małopolska
    Posty
    500

    Domyślnie

    Dokładnie to doczytałem na stronach Hondy i nawet znalazłem ta "gwarancje" co ona obejmuje i do jakiej wartości i kwoty można żądać napraw.

    https://imgur.com/a/YZTV4

    u nas nazywa się to Honda Plus w Szwajcarii Honda Care, ot i cala zagwozdka czy to jest to samo czy niekoniecznie

    No i czy można ścigać "naszą" Hondę na gwarancję Szwajcarską bo moim zdaniem to nie, więc ta gwarancja to psu na budę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •