Strona 3 z 36 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 357

Wątek: Zakup kontr-rolowany

  1. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Wroc
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adher Zobacz posta
    sport 1.4 59.900
    nieźle,
    ale znam takiego co to wyrwał comforta 1.8+ halogeny przód+dywaniki+taca bagażnika+alarm+darmowy przegląd po roku za 60.100

  2. #22
    Użytkownik Awatar KingKong
    Dołączył
    Oct 2007
    Auto
    FK2
    Skąd
    Kraków/ Ostrów Maz.
    Posty
    51

    Domyślnie

    Panowie, myślicie że cena civica jeszcze spadnie w ramach wyprzedaży rocznika? Czy po prostu zrobią nową "promocję" i od ceny podstawowej odejmą tak jak teraz te +-6kPLN? Dżizas, jak ja się napaliłem na te auto...

  3. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KingKong Zobacz posta
    Panowie, myślicie że cena civica jeszcze spadnie w ramach wyprzedaży rocznika? Czy po prostu zrobią nową "promocję" i od ceny podstawowej odejmą tak jak teraz te +-6kPLN? Dżizas, jak ja się napaliłem na te auto...
    Ja licze na to ze za jakis czas beda w promocji jeszcze bo teraz nie moge kupic i kupie pewnie pod koniec roku albo na poczatku..I jak by sie promocja skonczyla to bym sie wkurzyl

  4. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Auto
    Civic VII i IX
    Skąd
    Chorzów
    Posty
    96

    Domyślnie

    tego się nie da przewidzieć, bo oni raczej też tego nie wiedzą - analizują sprzedaż, rynek. wszystko się jeszcze może zmienić.
    ale zazwyczaj jest tak, że te ceny już mniej więcej pozostają do końca sprzedaży rocznika (zwykle przynajmniej cały pierwszej kwartał, często i dłużej - ale kupujemy już wtedy "zeszłoroczny").
    a gdzieś tam w międzyczasie wchodzi nowy rocznik - i on na początku jest wyceniany bliżej tej ceny pierwotnej. a potem znowu zaczynają go obniżać jak się już sprzeda poprzedni rocznik całkiem i trzeba zwiększyć sprzedaż bieżącego.

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abrabra Zobacz posta
    tego się nie da przewidzieć, bo oni raczej też tego nie wiedzą - analizują sprzedaż, rynek. wszystko się jeszcze może zmienić.
    ale zazwyczaj jest tak, że te ceny już mniej więcej pozostają do końca sprzedaży rocznika (zwykle przynajmniej cały pierwszej kwartał, często i dłużej - ale kupujemy już wtedy "zeszłoroczny").
    a gdzieś tam w międzyczasie wchodzi nowy rocznik - i on na początku jest wyceniany bliżej tej ceny pierwotnej. a potem znowu zaczynają go obniżać jak się już sprzeda poprzedni rocznik całkiem i trzeba zwiększyć sprzedaż bieżącego.
    Wierze ze tak będzie bo muszę poczekać ze dwa miesiące na kupno swojego wymarzonego Civica

  6. #26
    Użytkownik Awatar adamus88
    Dołączył
    Oct 2012
    Imię
    Adrian
    Auto
    Civic IX 1.8 SPORT
    Skąd
    Zagłębie
    Posty
    26

    Domyślnie

    Info z ostatniej chwili - 1.8 Sport - ostatnie sztuki na półkach

  7. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jako nowy uzytkwnik witam wszystkich. Obecnie jestem na etapie zakupu hondy civic 5D 1.4 comfort. Jaka cena i co dodatkowo udalo Wam sie utargowac w salonie? Mi w tej chwili proponuje ten samochod za 55900 plus alarm, dywaniki mata do bagaznika. Brac go juz czy jest jeszcze cos do ugrania? Dzieki z gory za odpowiedzi. A moze macie informacje u ktorego dilera najlepiej kupic? Jestem ze slaska ale nie ma problemu zebym podjechal gdzies dalej za samochodem.

  8. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Daniel
    Auto
    FK2
    Skąd
    Stargard
    Posty
    369

    Domyślnie

    osobiście nie pchałbym się w zakup auta z silnikiem 1.4. Silnik jest za słaby do tej budy, a spalanie porównywalne z wersją 1.8. Zdecydowana wiekszość osób, które znam, które kupiły civica z silnikiem 1.4 żałuje, że nie zdecydowało sie na mocniejszy silnik 1.8.

  9. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Wroc
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez debe Zobacz posta
    Obecnie jestem na etapie zakupu hondy civic 5D 1.4 comfort. Jaka cena i co dodatkowo udalo Wam sie utargowac w salonie? Mi w tej chwili proponuje ten samochod za 55900 plus alarm, dywaniki mata do bagaznika.
    Oferta wg mnie bardzo atrakcyjna ale jak pisał kolega wyżej do tej budy bardziej rozsądnym rozwiązaniem jest 1.8. Spójrz na przysieszenia 1.4 >13s ; 1.8~ 9s różnica ogromna a spalanie praktycznie na takim samym poziomie, no i dźwięk silnika na wysokich obrotach zdecydowanie przyjemniejszych. Kilka miesięcy temu rodzice stali przed podobnym wyborem i padło na 1.8 czego absolutnie nie żałują. Spalanie jest na poziomie silnika D14Z6 z EP1.

  10. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cześć,

    Ja też przymierzam sie do zakupu Civic'a 1.8 tylko jeszcze rozważam jaką wersje wybrać Comfort czy Sport. Slędzę ceny w necie i ostatnio zauwazyłem, że wersję Comfort 1.8 mozna kupić za 64500 PLN, a za Sport trzeba zapłacic ok. 70000 PLN. Myślę, że po Nowym Roku (bliżej lutego) ceny jeszcze spadną. Planuje zakup na przełomie stycznia i lutego.
    Tak się zastanawiam ile będzie kosztował model z 2013 roku? Tez w wersji Comfort i Sport. Myślę, że w 2013 roku sprzedaż nowych samochodów będzie nadal spadac w Polsce (wtedy ma być kumulacja kryzysu). Też swoje zrobią Koreańce (Kia i Hyundai), którzy zabrali dużą część rynku m.in Hondzie i Toyocie.
    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •