Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: ej9 skoki napięcia błąd 17 czujnik prędkości

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Imię
    Adam
    Auto
    było parę hanek w
    Skąd
    Józefów
    Posty
    5

    Domyślnie ej9 skoki napięcia błąd 17 czujnik prędkości

    Witam, od dłuższego już czasu mam problem z hanką żony ej9 1.4. Po odpaleniu rano, może nie od razu bo po dodaniu gazu zaczyna falować natężenie prądu skutkujące miganiem świateł obrotów itp, oraz nie działa prędkościomierz. Po około 5 przejechanych km falowanie ustaje i zaczyna działać licznik prędkości. Obecnie po diagnostyce pokazuje błąd 1 sondy oczywisty na lpg oraz błąd 17 czujnik prędkości. Czujnik sam w sobie nie wygląda źle, styki w kostce również, czujnik raczej uszkodzony nie jest skoro po 5 km się naprawia. Czasami dodatkowo piszczy z rana pasek podejżewam że od alternatora i wtedy nic nie miga. Auto przeznaczone jest na wieczne zostanie jednak w chwili obecnej muszę nim jeździć codziennie do roboty, miganie światłami mi nie przeszkadza dopóki nie migną mi dowodu za nie właściwe używanie świateł. Coś mi się owinął temat uszkodzonej wiązki za kolektorem, zna ktoś może ten temat? czy alternator ? niestety moja wiedza z elektryki jest na tyle mała że nie potrafię tego sprawdzić
    Proszę o pomoc, pozdrawiam Adam

  2. #2
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adh Zobacz posta
    niestety moja wiedza z elektryki jest na tyle mała że nie potrafię tego sprawdzić
    To w jakim celu chcesz się sam brać za coś, o czym nie masz pojęcia?
    Jaki problem jest w znalezieniu w najbliższej Twojej okolicy elektryka samochodowego?
    #dudajestdebilem
    #mamydurniazaprezydenta


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •